Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Uodegyte @ 2011 05 03, 09:37)
noretusi kad butu ryskesnis  ax.gif o ar daug esi pradejusi?

haed darbai ir procesai
haed
sitam psl po visais darbais parasyta.
kas su rusu kalba moka supras.o cia raso kazka apie haed piratavima,istrintas saitas,nebera reklamos,ir nebera prekybos haed schemomis,jai taip supratau  g.gif


Ne itin daug. Jei jis tikrai atrodo kaip siuvinėto foto, kur tikrai nesimato kas tie kleckai, kur yra princese, tai kam vargt g.gif Labai man jis patiko ir dar prieš kelis metus nebuvo nei proceso jo, nei tuo labiau baigto. O dabar ir aš pati porą metų jo neimiau. man besiuvinėjant dešinį kraštą įtartinai neryškėjo medžiai. Dabar tikrai abejoju kad aš jį paimsiu, o dydis nėramažas vistik g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2011 04 29, 11:45)
Meka-labai super darbas! Kazkaip nemaciau,kiek ten atspalviu? rolleyes.gif


jei gerai prisimenu gal apie 86.. bet bijau sumeluot smile.gif

o siuvineju jau 1m ir 1 men smile.gif. su ilgais padejimais i sali smile.gif vasara siuvinejimui liako nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 02, 20:20)
Na ką gi, pribaigiau savo Sodo fėją Adią (Mirabilia).


nerealus grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Rodausi savo zadeta procesiuka. Uzsakymas. Siuvineju jau irgi virs metu,bet su pertraukomis. 86 atspalviai. Foto nelabai vykusi ax.gif ,nes nenorejau pilnai isimti iz remu ax.gif
Atsakyti
atsiverčiau temą ir nukritau mega_shok.gif mega_shok.gif dar gal niekada per tokį trumpą laiką nebuvo pridėta tiek grožybių wub.gif notworthy.gif nevardinsiu atskirai, bet sakau visoms be išimties, įdėjusioms darbelius - esu sužavėta! 4u.gif 4u.gif 4u.gif


dėl nekokybiškų schemų - siuvinėju HAED Automne, schema originali, bet kaip rašėt net ir originalios jų neretai ne itin kokybiškos.. pasižiūrėjau išsiuvinėtą savąjį - Automne kaip manot, gal ir nieko gausis? tik tikiuosi pas mane mažiau matysis balti persišvietimai nei čia įdėtame siuvinyje.. aišku, išsiuvinėtas paveikslas ne toks gražus kaip pieštas rolleyes.gif bet jau gaila būtų mesti, nemažai išsiuvinėjau..
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 05 03, 15:20)
atsiverčiau temą ir nukritau  mega_shok.gif  mega_shok.gif dar gal niekada per tokį trumpą laiką nebuvo pridėta tiek grožybių  wub.gif  notworthy.gif nevardinsiu atskirai, bet sakau visoms be išimties, įdėjusioms darbelius - esu sužavėta!  4u.gif  4u.gif  4u.gif
dėl nekokybiškų schemų - siuvinėju HAED Automne, schema originali, bet kaip rašėt net ir originalios jų neretai ne itin kokybiškos.. pasižiūrėjau išsiuvinėtą savąjį - Automne kaip manot, gal ir nieko gausis? tik tikiuosi pas mane mažiau matysis balti persišvietimai nei čia įdėtame siuvinyje.. aišku, išsiuvinėtas paveikslas ne toks gražus kaip pieštas  rolleyes.gif bet jau gaila būtų mesti, nemažai išsiuvinėjau..

man sitas labai grazus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2011 05 03, 14:16)

Rodausi savo zadeta procesiuka. Uzsakymas. Siuvineju jau irgi virs metu,bet su pertraukomis. 86 atspalviai. Foto nelabai vykusi ax.gif ,nes nenorejau pilnai isimti iz remu ax.gif

bigsmile.gif super procesa, spalvytes wub.gif

QUOTE(B_March @ 2011 05 03, 14:20)
siuvinėju HAED Automne, schema originali, bet kaip rašėt net ir originalios jų neretai ne itin kokybiškos.. pasižiūrėjau išsiuvinėtą savąjį - Automne kaip manot, gal ir nieko gausis? tik tikiuosi pas mane mažiau matysis balti persišvietimai nei čia įdėtame siuvinyje.. aišku, išsiuvinėtas paveikslas ne toks gražus kaip pieštas  rolleyes.gif bet jau gaila būtų mesti, nemažai išsiuvinėjau..

prisimenu tavo procesiuką mirksiukas.gif pasirodyk dar. labai labai jis man
Atsakyti
As irgi nuolat skaitau sia tema ir geriuosi visu darbeliais - mazesniais, didesniais, pirmais pabandymais, ar jau igudusia ranka siuvinetais. Nusotabu ir atgaiva dusiai wub.gif giriu visas ir zaviuosi mintyse, ne visada terpiuosi i diskusijas, tiesiog tyliai pasidziaugiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif


ar kas nors perkat rinkinius ax.gif
as siandien is ebay nukoviau dimensions rinkini "woodland winter" per pus pigiau nei Lietuvoje. Dar doleris ziuriu pakrites thumbup.gif
Siuvinesiu SB, nes anas pamises del sios srities, kuri paveiksle gims rolleyes.gif
Ir busiu toooookia rami, kad nereikes galvot del spalvu derinimo ar schemos kokybes si karta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 05 03, 15:15)
prisimenu tavo procesiuką  mirksiukas.gif  pasirodyk dar. labai labai jis man


tai kad nelabai yra ką rodyti dar, tik du lapus teišsiuvinėjau nuo tada, kai rodžiau blush2.gif pusę metų buvo siuvinėjamos kalėdinės dovanėlės, dabar vėl dovanėlės gimtadienių ir šv. Velykų proga, dabar pradėjau naują paveikslą, vasarą vėl prasidės Kalėdų maratonas, tai dar toli pabaiga mano HAEDo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pumpurėli, labai gražu.

Kiaušiniai irgi labai gražūs, bet kur tokius paveikslus dedat? Ant sienos tai jaučiu tikrai nenorėčiau....

Alyvos blankios labai, na, nebent foto nekokybiška.... Bet tas paveikslėlis, kur kaip originalas įdėtas irgi murzinas toks. Gal čia man akys šiandien kreivai rodo g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 05 03, 14:37)
Pumpurėli, labai gražu.

Kiaušiniai irgi labai gražūs, bet kur tokius paveikslus dedat? Ant sienos tai jaučiu tikrai nenorėčiau....

Alyvos blankios labai, na, nebent foto nekokybiška.... Bet tas paveikslėlis, kur kaip originalas įdėtas irgi murzinas toks. Gal čia man akys šiandien kreivai rodo  g.gif  g.gif

Alyvos pasteliniu,ramiu spalvu. Nera akinanciai ryskios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2011 05 03, 15:50)
Alyvos pasteliniu,ramiu spalvu. Nera akinanciai ryskios 4u.gif


Man gražu. Ir tikrai ne murzina. Gal kažkiek priklauso ir nuo kompiuterio ekrano smile.gif
Atsakyti