Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Pumpureli, darbelis nerealus...negaliu atplesti akiu nuo tokio grozio...ir tie karoliukai kiek kruopstumo reikalauja, saunu tikrai 4u.gif (kur rasti pasiskaityti, kaip reminti siuvinetus darbelius?)
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 05 02, 20:52)
(kur rasti pasiskaityti, kaip reminti siuvinetus darbelius?)[/color]

As cia skaitinejau smile.gif http://lt.netlog.com...ineta-paveiksla
http://lt.netlog.com...do-i-frame.html
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 02, 22:20)

fatastika bigsmile.gif , net žodžių pritrūkau... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Kokiu saunuiu darbeliu pridaret merginos, metrikiukai wub.gif , bet jau Mirabilia kokia wub.gif O kazi galima butu is arciau virsutine mirabiles dali pamatyt ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 02, 23:20)
Na ką gi, pribaigiau savo Sodo fėją Adią (Mirabilia).


Labai graži wub.gif O jau karoliukų gausybė bigsmile.gif

Man ir taip būna, kai pamatau patikusį darbą - įsimyliu. Kol siuvinėjau - gėriuosi. bet jei siuvinėjimas užtrunka ilgai - nebelieka pirmojo įspūdžio unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 03 gegužės 2011 - 06:40
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 02, 23:20)
Zweigart Belfast linas, Dirty linen spalva, DMC siūlai ir Kreinik metalikas, Mill Hill karoliukai ir papuošimai.


neapsakomas grozis clap_1.gif
Atsakyti
Aš iš HAED esu pradėjus unicorn dream ( http://heavenandeart...li1119k2pev9ig3 ) , bet pagal matomą nuotrauką baigto darbo, įtariu kad neverta jo tęsti schmoll.gif g.gif Ką jūs manot?
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2011 05 03, 10:24)
Aš iš HAED esu pradėjus unicorn dream ( http://heavenandeart...li1119k2pev9ig3 ) , bet pagal matomą nuotrauką baigto darbo, įtariu kad neverta jo tęsti  schmoll.gif  g.gif Ką jūs manot?

noretusi kad butu ryskesnis ax.gif o ar daug esi pradejusi?

haed darbai ir procesai


haed
sitam psl po visais darbais parasyta.
kas su rusu kalba moka supras.o cia raso kazka apie haed piratavima,istrintas saitas,nebera reklamos,ir nebera prekybos haed schemomis,jai taip supratau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 gegužės 2011 - 08:46
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 02, 22:20)
Na ką gi, pribaigiau savo Sodo fėją Adią (Mirabilia). Su karoliais privargau, tegul juos bala. O šiaip visai nieko ji man siuvinėjosi, pakankamai ilgas užsiėmimas, kad jau galutinai pasisotintum biggrin.gif Tik va šio darbo šilumos kažkaip neatrandu. Man daug mielesni, artimesni širdžiai kad ir keletas paskutinių Akufaktum darbų. Nežinau, ar čia išrankumas, ar... tiesiog per ilgai siuvinėjau vieną darbą  g.gif Dedu nerėmintą, nes ketinu pati tą daryti, tai nežinau, kada ateis ta Diena biggrin.gif

Mirabilė fantastiška wub.gif wub.gif Sveikinu pabaigus. O dėl šilumos... čia tavo nusiteikimas. Matyt per daug privargai su karoliais, kad nebemiela pasidarė. Aš su Mirabilėmis nusiteikiu ilgam procesui ir ilgam karoliukų knaibymui, užtat paskui saldu būna ir negaliu atitraukti akių.
QUOTE(Uodegyte @ 2011 05 03, 09:37)
kas su rusu kalba moka supras.o cia raso kazka apie haed piratavima,istrintas saitas,nebera reklamos,ir nebera prekybos haed schemomis,jai taip supratau  g.gif

Ne taip rašo. Rašo, kad ji buvo sudėjusi siuvinėtas nuotraukas i savo saitą, kurį Haed uždarė dėl piratavimo, kuo ji liko labai pasipiktinusi ir parašė jiems atsakymą, kad kai nėra reklamos, nėra ir prekybos.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 02, 22:20)
Zweigart Belfast linas, Dirty linen spalva, DMC siūlai ir Kreinik metalikas, Mill Hill karoliukai ir papuošimai.

wub.gif neišpasakytai gražu
karoliukai superiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 05 03, 11:52)
Ne taip rašo. Rašo, kad ji buvo sudėjusi siuvinėtas nuotraukas i savo saitą, kurį Haed uždarė dėl piratavimo, kuo ji liko labai pasipiktinusi ir parašė jiems atsakymą, kad kai nėra reklamos, nėra ir prekybos.

smile.gif
Atsakyti
gasdinat jus cia su tom nekokybem unsure.gif
as pradejus siuvineti savaji triptika, net nepagalvojau, kad gali butui visokiu nesamoniu su schemom doh.gif verysad.gif nes tai antras mano siuvinejamas darbas (nebuvau nei skaicius info, nei macius kazkokiu nekokybiu). Pirmas darbas buvo is rinkinio.
Vat ir galvoju dabar - normali ta schema skaitosi ar ne g.gif . Aisku, kartais matosi is pirmo zvilgsnio darbuose, kad visiskas nesusipratimass, man lyg ir neatrodo ziurint i savaji, kad - blogiu blogis biggrin.gif . Bet kokiu atveju, baigsiu, nes jau link puses pajudejus paskutine paveikslo dalis. rolleyes.gif

Atsakyti