Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 05 02, 14:33)
tai, kat Tavo pajuodinti pavadinimai yra vienas ir tas pats, tik HAED yra antro  pirmosios raidės biggrin.gif  O šiaip renkantis , kad ir tuos pačius HAED, CCS ar kitus gabaritinius, reikia pasidomėti-susirasti jau kažkieno išsiuvinėtus. Juk HAED yra tiesiog paveikslas pravarytas per schemų darymo programą. Tačiau iš originalo su daug pikselių, schemos šiek tiek pakoreguotos (nors kai kada kyla rimtų abejonių) Aš pati kelis HAED'us atmečiau, nes neradau kaip atrodys išsiuvinėta, o kelis atmečiau, todėl kad fonas be ryšio-dėmėtas kontrastingais perėjimais, o piešinys gražiai gaunas

aisku ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 05 02, 20:34)
ateinu si karta ir as su pora-dar dveji Faberge kiausiniai


Labai gražūs kiaušiniai wub.gif
Atsakyti
merginos,ateinu ir i cia su tuo paciu klausimu ax.gif ar bandet kas siuvineti is cia?man sitas labai grazus ax.gif http://www.xrest.ru/preview/136754/ g.gif ar kokybiskos schemos is cia?
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 05 02, 21:56)
merginos,ateinu ir i cia su tuo paciu klausimu  ax.gif  ar bandet kas siuvineti is cia?man sitas labai grazus  ax.gif http://www.xrest.ru/preview/136754/  g.gif  ar kokybiskos schemos is cia?

praeitame psl sudejau nuotraukas kokios gaunasi kuriant schemas nekokybisku budu.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 05 02, 19:00)
praeitame psl sudejau nuotraukas kokios gaunasi kuriant schemas nekokybisku budu.

tai as ir noriu paklausti sitos kokybiskos ar ne? g.gif
Papildyta:
tik nesakykit,kad ne gun_bandana.gif as taip apsidziaugiau,kad radau tiek graziu schemuciu ohmy.gif jau kuriau planus,kuri po kurio siuvinesiu lotuliukas.gif ir viena net atsispausdinau,o ten dar tiek vargau doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 05 02, 10:12)
Raktų pakabukas, panaudojus "tatty teddy buttons birth sampler" dizaino motyvą.

Koks grooooožis wub.gif wub.gif wub.gif ir kruopštumas.

QUOTE(mylittleprincess @ 2011 05 02, 19:34)

Kiaušiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 05 02, 22:31)
tai as ir noriu paklausti sitos kokybiskos ar ne? g.gif
Papildyta:
tik nesakykit,kad ne  gun_bandana.gif  as taip apsidziaugiau,kad radau tiek graziu schemuciu  ohmy.gif  jau kuriau planus,kuri po kurio siuvinesiu  lotuliukas.gif ir viena net atsispausdinau,o ten dar tiek vargau  doh.gif  doh.gif

tai ta ir noriu pasakyti,kad jos siaubingos doh.gif o ir as buvau nusiziurejus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 05 02, 18:03)
Abu darbeliai man labai labai super  thumbup.gif Bet kaip ir Pumpureliui, krenta i akis pakalnuciu remas - bendras vaizdas atrodo "neskaniai"  blush2.gif

nuotraukoj remas tamsesnis nei realybej gavosi,siaip,realiai jis, mano nuomone(ir ne tik bigsmile.gif ),labai tinka prie sio.bandziau su kitokiu-ne tas schmoll.gif


aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
Na ką gi, pribaigiau savo Sodo fėją Adią (Mirabilia). Su karoliais privargau, tegul juos bala. O šiaip visai nieko ji man siuvinėjosi, pakankamai ilgas užsiėmimas, kad jau galutinai pasisotintum biggrin.gif Tik va šio darbo šilumos kažkaip neatrandu. Man daug mielesni, artimesni širdžiai kad ir keletas paskutinių Akufaktum darbų. Nežinau, ar čia išrankumas, ar... tiesiog per ilgai siuvinėjau vieną darbą g.gif Dedu nerėmintą, nes ketinu pati tą daryti, tai nežinau, kada ateis ta Diena biggrin.gif

Zweigart Belfast linas, Dirty linen spalva, DMC siūlai ir Kreinik metalikas, Mill Hill karoliukai ir papuošimai.

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Sveikos,vis uzeinu,pasigroziu Jusu darbeliais. O pati vis siuvine,siuvineju.. Tad rodausi koki paveiksla siuvineju. Veliau pasirodysiu,kaip sekasi.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 05 02, 19:54)
tai ta ir noriu pasakyti,kad jos siaubingos  doh.gif o ir as buvau nusiziurejus  ax.gif

nusisausiu gun_bandana.gif na,aisku,uz dyka niekas nieko neduoda doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 05 02, 20:20)


jo,labai grazu,super!!o tie karoliukai kaip puosia thumbup.gif
Atsakyti
Pumpurelis,-kaip grazu,miela. Taip kruopstu... wub.gif Super 4u.gif
Atsakyti