Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Little angel @ 2011 05 02, 11:12)
Raktų pakabukas, panaudojus "tatty teddy buttons birth sampler" dizaino motyvą.




Na bet kaip sitokio noreciau....!!!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 05 01, 18:41)
Gražus darbelis wub.gif
Visos mes nuo kuklių darbelių pradėjom ir nematau nieko gėdingo schmoll.gif
Sako, kad čia yra gana daug nekokybiškų schemų g.gif Nors, galiu pasakyti, kad pačiai man teko nusivilti schemom iš club.osinka.ru Keli pradėti darbai ir visi nekokybiški. Ir siūlus buvau visus tiems darbams susipirkus, ir medžiagas... Dabar reiks kada prisiruošti juos išardyti unsure.gif

Tai jau tikrai. Labai norejau issiuvineti ka nors ant lino. Osinkoj susiradau man visai patinkanti ir nesudetinga paveiksla. Ipusejus darbui, pasimate, kad kazkas negerai su spalvom. Ardziau, derinau spalvas is akies. Darbas dar nebaigtas, bet nebus gerai doh.gif Zinojau, kad ir Osinkoj, ir Supersadovnike ne visos schemos kokybiskos. Ir butinai "uzsiroviau" ant tokios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 05 02, 13:16)
Tai jau tikrai. Labai norejau issiuvineti ka nors ant lino. Osinkoj susiradau man visai patinkanti ir nesudetinga paveiksla. Ipusejus darbui, pasimate, kad kazkas negerai su spalvom. Ardziau, derinau spalvas is akies. Darbas dar nebaigtas, bet nebus gerai doh.gif Zinojau, kad ir Osinkoj, ir Supersadovnike ne visos schemos kokybiskos. Ir butinai "uzsiroviau" ant tokios doh.gif

del to jokiu haedu ar heaven and earth designs,ar dar panasiu dideliu darbu nesiimu schmoll.gif ,o ir del triptiku ,isskyrus vardiniu schemu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 02 gegužės 2011 - 11:22
QUOTE(Uodegyte @ 2011 05 02, 13:21)
del to jokiu haedu ar heaven and earth designs,ar dar panasiu dideliu darbu nesiimu  schmoll.gif ,o ir del triptiku ,isskyrus vardiniu schemu.


tai, kat Tavo pajuodinti pavadinimai yra vienas ir tas pats, tik HAED yra antro pirmosios raidės biggrin.gif O šiaip renkantis , kad ir tuos pačius HAED, CCS ar kitus gabaritinius, reikia pasidomėti-susirasti jau kažkieno išsiuvinėtus. Juk HAED yra tiesiog paveikslas pravarytas per schemų darymo programą. Tačiau iš originalo su daug pikselių, schemos šiek tiek pakoreguotos (nors kai kada kyla rimtų abejonių) Aš pati kelis HAED'us atmečiau, nes neradau kaip atrodys išsiuvinėta, o kelis atmečiau, todėl kad fonas be ryšio-dėmėtas kontrastingais perėjimais, o piešinys gražiai gaunas
Atsakyti
Sakykit, o kaip rasti Head jau išsiuvinėtą? Aš siuvinėju iš osinkos, tai dabar jau nerimauju kas gausis. g.gif Jei kas žino paveikslą Dreamer ir kaip jį rasti būčiau žiauriai dėkinga
( nu negi š... gausis doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(labre @ 2011 05 02, 15:32)
Sakykit, o kaip rasti Head jau išsiuvinėtą? Aš siuvinėju iš osinkos, tai dabar jau nerimauju kas gausis.  g.gif  Jei kas žino paveikslą Dreamer ir kaip jį rasti būčiau žiauriai dėkinga

Toj pačioj Osinkoj yra (pirmoj žinutėj idėtos nuorodos i gatavus, procesus..)
HAED psldarbų galerija
Bet reikia turėti omenyje, kad kai kurios rusės taupo (manau daug jų darbų yra) ir siuvinėja ne DMC o kitais siūlais, todėl kartais rezultatas šiaip sau (bet buvo, kad pagerino o ne suprastino vaizdą). Dar ir įkeltų foto kokybė būna doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Murkse, labai gražiai dabar žiūrisi thumbup.gif
Atsakyti
labai mielas pakabukas wub.gif
Atsakyti
sveikos!.pasigeret ir pasiskaitinet uzsuku,bet va parasyt arba pasirodyt per ta laika neturejau ka ax.gif
visu darbeliai labai grazus thumbup.gif
ateinu si karta ir as su pora-dar dveji Faberge kiausiniai,su pakalnutemis siuvinetas ant 14ct aidos,raudonas-ant 16ct(o gal 18ct g.gif ,nebeatmenu dabar jau blush2.gif ),va toks skirtumas gavosi.Abu jau padovanoti.Viskas puikiai ejosi,isskyrus metalikus-keikiausi baisuaisia su jais siuvinedama-cia DMC metalikas,gal kitokiu gamintoju lengviau siuvinetusi,bet jau buvau butent juos isigyjus,mat pagal schema jie ir reikalingi.
user posted image

Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 05 02, 19:34)
ateinu si karta ir as su pora-dar dveji Faberge kiausiniai
Viskas puikiai ejosi,isskyrus metalikus-keikiausi baisuaisia su jais siuvinedama-cia DMC metalikas,gal kitokiu gamintoju lengviau siuvinetusi,bet jau buvau butent juos isigyjus,mat pagal schema jie ir reikalingi.


Labai gražios pakulnučių kiaušinio spalvos thumbup.gif (tiesa, rėmas nelabai jas atkartoja...)
O su DMC metaliku nei varkit, nei gadinkit nervų. Kreiniko metalikai yra geri, siūlas nesisluoksniuoja ir labai gražių spalvų yra.
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2011 05 02, 18:47)
Murkse, labai gražiai dabar žiūrisi  thumbup.gif


ačiū ir man gražiau dabar

QUOTE(mylittleprincess @ 2011 05 02, 19:34)
ateinu si karta ir as su pora-dar dveji Faberge kiausiniai,su pakalnutemis siuvinetas ant


nerealūs abu
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 05 02, 12:34)
ateinu si karta ir as su pora-dar dveji Faberge kiausiniai,


Abu darbeliai man labai labai super thumbup.gif Bet kaip ir Pumpureliui, krenta i akis pakalnuciu remas - bendras vaizdas atrodo "neskaniai" blush2.gif
Atsakyti