Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Mini darbukai sunu tema wink.gif

user posted image



Na man tolokai iki jusu visu darbu dydziu. Jus saunuoles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Antarktida44 @ 2011 04 30, 19:35)
Mini darbukai sunu tema wink.gif

Labai mieli šuniukai 4u.gif
Atsakyti
Valio, pagaliau turiu. biggrin.gif
Pradejau siuvineti praeitais metais, uzmeciau, issitraukiau, pabaigiau ir su drauges pagalba pagaminau krepsi. bigsmile.gif Kaip tik laiku Mamos dienai ir Mamos gimtadieniui. 4u.gif

Dizainas is populiaraus UK zurnalo, nepamenu kokio tiksliai, siuvinejau and juodo evenweave'o, BS nedariau beveik, French Knot'u irgi, nes nesiziurejo. Spalvu koks 17.

user posted image
user posted image
user posted image

Nebutu mamai, pasilikciau sau. Labai paciai patinka. blush2.gif

O labai i tema-sveikinimai visoms mamytems!
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 30 balandžio 2011 - 22:26
QUOTE(Toli @ 2011 04 30, 22:24)
Valio, pagaliau turiu.  biggrin.gif
Pradejau siuvineti praeitais metais, uzmeciau, issitraukiau, pabaigiau ir su drauges pagalba gavau krepsi.  bigsmile.gif Kaip tik laiku Mamos dienai ir Mamos gimtadieniui.  4u.gif

Dizainas  is populiaraus UK zurnalo, nepamenu kokio tiksliai, siuvinejau and juodo evenweave'o, BS nedariau beveik, French Knot'u irgi, nes nesiziurejo. Spalvu koks 17.




Koks grožis. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labas vakarėlis 4u.gif

QUOTE(Meka @ 2011 04 29, 12:05)
dabartine stadija smile.gif

čia tai bent thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif reikia lenkti galvą už kantrybę ir užsispyrimą 4u.gif

QUOTE(Antarktida44 @ 2011 04 30, 16:35)
Mini darbukai sunu tema wink.gif

labai mieli wub.gif

o čia mano paskutiniai darbeliai
visiems labai gerai žinomas metrikiukas
user posted image

ir mano mylimukas wub.gif
user posted image

o dabar pradėjau siuvinėti aguonas
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Toli @ 2011 04 30, 21:24)
Valio, pagaliau turiu.  biggrin.gif
Pradejau siuvineti praeitais metais, uzmeciau, issitraukiau, pabaigiau ir su drauges pagalba pagaminau krepsi.  bigsmile.gif Kaip tik laiku Mamos dienai ir Mamos gimtadieniui.  4u.gif


pamiršau pagirti, super krepšys thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai miela dovanėlė bus wub.gif
Atsakyti
Saunuoles merginos, tiek darbeliu darbu pridariusios wub.gif
Atsakyti
Krepšys tai super thumbup.gif

O čia mano naujas darbelis ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(shining @ 2011 04 30, 23:39)
o dabar pradėjau siuvinėti aguonas

drinks_cheers.gif ir as tokias pacias siuvineju dabar lotuliukas.gif pradesiu jau apatini zieda ir fonas bus likes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2011 05 01, 00:24)
Valio, pagaliau turiu.  biggrin.gif

Labai gražios aguonos, o ir pats krepšys vertas dėmesio thumbup.gif

QUOTE(shining @ 2011 05 01, 00:39)
o čia mano paskutiniai darbeliai

Labai gražūs darbeliai ir pats procesas 4u.gif

QUOTE(zefiriukas @ 2011 05 01, 01:09)
O čia mano naujas darbelis  ax.gif

Labai kruopštus ir originalus darbas wub.gif
Tik aš būčiau siuvinėjus ant tamsesnės medžiagos, kad geriau išsiryškintų darbas. Ir, jei gerai supratau, tai jis jau įrėmintas? g.gif Jei taip, tai aš būtinai keisčiau paspartą, nes jis viską gadina... Man jis pasirodė per plonas ir nelygiai prie darbo prisiglaudęs doh.gif
Atsakyti
Krepsys nuostabus wub.gif wub.gif wub.gif Kiti darbeliai irgi labai grazus 4u.gif
O as atnesu pora atviruku ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Toli - smagus krepšys thumbup.gif Aš tik vis dėlto būčiau rinkusis ne juodą medžiagą. Ji, mano akiai, priduoda tam tikro rūstumo darbui rolleyes.gif

Zefiriukas - labai originalus darbas thumbup.gif Gražiai atliktas, mano akiai, pati ta medžiagos spalva - viskas atrodo harmoningai. Karoliukus tik kai kuriose vietose, kaip matau, gulsčiai susiuvinėjai, kai visur kitur jie prisiūti stačiai. Galbūt reikėjo visur vienodai... Ir pritariu ankstesnei kažkieno minčiai - paspartą imk lauk, jis gadina tokį išties subtilų darbą.
Atsakyti
Ačiū pumpurėli, zuzanele smile.gif

Darbas dar neįrėmintas, tik įdėtas į paprastus rėmelius, kad pažiūrėt kaip atrodys pakabintas ir realiai šiek tiek ryškesnis, bet niekaip neišėjo gražiai nufotografuot.
O karoliukai visur siuvinėti vienodai, tik tvarkant nuotraukas pastebėjau kad kai kur po stiklu pasispaudė.
Atsakyti