Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

dekui uz patarimus, mergaites, bet ranksluostukas tikrai netinka, nesinaudos... del uzrasu knygeles - teoriskai gal, bet bijau as nesu tokia patyrusi, kad padaryciau graziai, be to niekad nemaciau, kad irgi naudotusi... doh.gif sad.gif

gal dar kokiu ideju turesit?... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2011 04 27, 18:31)
dekui uz patarimus, mergaites, bet ranksluostukas tikrai netinka, nesinaudos... del uzrasu knygeles - teoriskai gal, bet bijau as nesu tokia patyrusi, kad padaryciau graziai, be to niekad nemaciau, kad irgi naudotusi... doh.gif sad.gif

gal dar kokiu ideju turesit?... ax.gif

o jeigu puodeliui padėkliukas... tik paskirtis būtų ne puodeliui o alaus bokalui (nežinau ar tų pačių padėkliukų būna tokio dydžio kad bokalas tilptų). Ir išsiuvinėtas pvz Java programos logotipas (vėlgi reikia išsiaiškinti su kokia programa dirba). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 04 27, 17:49)
o jeigu puodeliui padėkliukas... tik paskirtis būtų ne puodeliui o alaus bokalui (nežinau ar tų pačių padėkliukų būna tokio dydžio kad bokalas tilptų). Ir išsiuvinėtas pvz Java programos logotipas (vėlgi reikia išsiaiškinti su kokia programa dirba). 4u.gif

As tai siulyciau ne padekliuka puodeliui, o kaip nors padaryt a la kilimeli pelei prie kompo.
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 04 27, 18:38)
labai grazus visu darbeliai thumbup.gif

su praejusiom Sv.Velykom visas! 4u.gif

ir ateinu pasigyrt-pabaigiau viena Faberge kiausini ir dar viena velykine atvirute pries velykas-siek tiek paveluotai pasirodau,nes nebeturejau laiko beveik blush2.gif
dar trys laukia pabaigtuviu,su jais nelabai skubu,nes bus vistiek mano mamos vezami,tai dar laiko turiu biggrin.gif


kiausinis nuostabus, remelis SUPER thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 balandžio 2011 - 19:47
mylittleprincess

nu labai thumbup.gif tas kiausinis smile.gif toks poniskas, turtingas, prabangus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maijkute: 27 balandžio 2011 - 19:51
jo, apie padekliuka galvojau, bet dekui uz ideja su Java biggrin.gif pamirsau sita visai biggrin.gif

ir apie kilimeli pelei - gerai, pamastysiu, nors dabar kilimeliais nelabai kas naudojasi bet galesiu kaip nors is sono sukant paklausti ar naudojasi ar ne... smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

parsisiunciau PM programa ir beda... kazkodel neleidzia kurti paciai schemos. PM schemas atidaro puikiausiai, jokiu problemu, bet paziurejusi youtube video kaip paciai susikurti schema, man kazkodel nerodo nei spalvu, nei darbiniu juostu, nieko, zodziu pilkas langas ir vsio, o kai pasirenku paveiksleli, ismeta, kad PM programa jo nepripazysta.

Kas susigaudot gal apsviesit mane.

Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2011 04 27, 21:27)
jo, apie padekliuka galvojau, bet dekui uz ideja su Java biggrin.gif pamirsau sita visai biggrin.gif

ir apie kilimeli pelei - gerai, pamastysiu, nors dabar kilimeliais nelabai kas naudojasi bet galesiu kaip nors is sono sukant paklausti ar naudojasi ar ne... smile.gif


apie ta padėkliuką kilo mintis kadangi Javos logotipas su tokiu lyg puodeliu garuojančiu bigsmile.gif
o kilimėlį pelei tai nebent reiktų pasidomėt ar jį taip laminuoja kur nors, nors kažkur girdėjus apie tokią paslaugą kad bent jau foto tai tikrai įlaminuoja 4u.gif bet va kad pati gyvenu su informatiku, ir daug draugų tokių - bet deja nežinau nė vieno kas tokį daiktą naudotų blush2.gif

beje, pirmai per skubėjimą rašydama pamiršau pagirti darbelius doh.gif blush2.gif taip kad visom po 4u.gif už tokius grožius wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 04 27, 18:47)
kiausinis nuostabus, remelis SUPER  thumbup.gif



QUOTE(maijkute @ 2011 04 27, 18:49)
mylittleprincess

nu labai  thumbup.gif  tas kiausinis smile.gif toks poniskas, turtingas, prabangus  smile.gif


aciu,merginos 4u.gif laukiu siulu dar-pritrukau,tai greit bus dar vienas,o po jo-dar pora,bet jie jau nebe tokie poniski bus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 04 26, 14:14)
Aguonos prišaukia vaikus biggrin.gif

aš irgi dabar kaip tik mamai siuvinėju aguonas biggrin.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2011 04 26, 18:31)
Kad visai ne į temą neprisikalbėtume, rodaus darbelį  ax.gif

QUOTE(Klajokle @ 2011 04 27, 06:37)
Dar vienas smile.gif Sita jau ilgiau siuvinejau,orai atsilo  mirksiukas.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2011 04 27, 15:38)
ir ateinu pasigyrt-pabaigiau viena Faberge kiausini ir dar viena velykine atvirute pries velykas


nuostabūs visi darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 04 27, 17:38)
labai grazus visu darbeliai thumbup.gif
ir ateinu pasigyrt-pabaigiau viena Faberge kiausini ir dar viena velykine atvirute pries velykas-siek tiek paveluotai pasirodau,nes nebeturejau laiko beveik blush2.gif
dar trys laukia pabaigtuviu,su jais nelabai skubu,nes bus vistiek mano mamos vezami,tai dar laiko turiu biggrin.gif


labai dalūs abu
Atsakyti
QUOTE(maijkute @ 2011 04 28, 00:14)
Sveikos merginos,

parsisiunciau PM programa ir beda... kazkodel neleidzia kurti paciai schemos. PM schemas atidaro puikiausiai, jokiu problemu, bet paziurejusi youtube video kaip paciai susikurti schema, man kazkodel nerodo nei spalvu, nei darbiniu juostu, nieko, zodziu pilkas langas ir vsio, o kai pasirenku paveiksleli, ismeta, kad PM programa jo nepripazysta.

Kas susigaudot gal apsviesit mane.

turi buti originali versija,o pati tikriausiai turi kuri tik palaiko formata.
Atsakyti