Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Oho, net 4 valandas, as tik 35 minutes laikiau smile.gif, na gal cia todel, kad vien chna g.gif
Atsakyti
man nusidazo, net ir kakta oranaziniai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 05 20, 22:32)
man nusidazo, net ir kakta oranaziniai.  ax.gif

jeigu vien chna, man irgi nusidažo (bet greit labai nusiplauna). jei su basma, nenusidažo.
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2011 05 20, 18:42)
Labas, pabandziau dazyti plauku sruoga vien su chna is zalio pakelio, kur maximose buna pirkti, tai galvos oda  nusidaze raudonai, ar jums taip buna?

Tokia? rolleyes.gif
Atsakyti
Taip, tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2011 05 20, 23:38)
Taip, tokia smile.gif

Kai dažausi žolėm man oda šiek tiek nusidažo(tiesa ne raudonai, nes viena chna niekada nedažiusi), bet po kelių plovimų atsiplauna. Aš irgi jei turiu galimybę laikau 4 val. smile.gif
Atsakyti
as kaktos kraštus patepu nedideliu sluoksniu sausu klijų biggrin.gif netoksiški ,vėliau nulupu
Atsakyti
QUOTE(vika8625 @ 2011 05 21, 07:46)
as kaktos kraštus patepu nedideliu sluoksniu sausu klijų biggrin.gif netoksiški ,vėliau nulupu



4u.gif Labai geras patarimas smile.gif
O kokiais klijais tepi? Nes tie klijai, kuriuos namuose vaikai naudoja, tai visi, sakyciau, ne sausi g.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2011 05 20, 23:06)
Oho, net 4 valandas, as tik 35 minutes laikiau smile.gif, na gal cia todel, kad vien chna g.gif

Viena chna nesu bandzius dazyti,man labiau patinka ruda spalva :)gal kai viena,tai ir nudazo oda?;} laikydavau 2,poto 3valandas,bet visada gaudavosi sviesiau nei noreciau,tai dabar laikau 4valandas,jei kada istversiu pabandysiu dar ilgiau biggrin.gif nes ausys labai,taip sakant,nutirpsta:DDD
Atsakyti
Na, o as jau nusidaziau ryzai, girdejau, kad tikroji spalva pasirodo i trecia diena, ar tai tiesa? Ar tamseja kazkiek gal? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikliukas @ 2011 05 18, 11:25)
o kokią ir kur pirkot chna bespalvę? reiktų ir man išbandyt...
<...>

Tokia žaliam pakelyje iš maximos tik plaukai nuotraukoj blondiniški. Dar nusipirkau iš eurokos bespalvę chną, jau kitoks įpakavimas, dar nebandžiau, bet manau, kad tas pats bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ersa: 21 gegužės 2011 - 17:33
QUOTE(Vilmutee-JE @ 2011 05 21, 11:34)
4u.gif  Labai geras patarimas smile.gif
O kokiais klijais tepi? Nes tie klijai, kuriuos namuose vaikai naudoja, tai visi, sakyciau, ne sausi  g.gif


http://english.fila....big_690x340.jpg

tokius. lengvai nusiima, kvapas malonus smile.gif
Atsakyti