Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(SVT @ 2011 05 16, 09:59)
Is pradziu su verdanciu vandeniu uzplikiau chna, po to basma (vandens t-ra ~85-90C). Veliau viska sumaisiau. Plaukai labai ilgi, zemiau uzpakaliuko  smile.gif Esu is Vilniaus.

Jei nori galiu padovanoti Aroma-zone chna, basma ir riešuto miltelius, tavo kasoms tikrai turėtų užtekti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ersa @ 2011 05 12, 18:23)
Žiūriu, nejaudojat bespalvės chna ir veltui  biggrin.gif  Dariausi šiandien kaukę ir labai neblogą įspūdį paliko. dėjau po plovimo ant šplapių plaukų dar įmaišiau grietinės, laikiau šiek tiek daugiau nei valandą. Rezultatas man patiko - plaukai pamaitinti, nėra tokie glotnūs, kaip po  aliejinių ar cheminių kaukių, bet toks jausmas lyg jų apimtis būtų padidėjus. Labiausiai kas patiko, tai kad paryškino plaukų spalvą. Kartosiu ir vėl  smile.gif

o kokią ir kur pirkot chna bespalvę? reiktų ir man išbandyt...
mano plaukai dažyti, ryškiai ryža biggrin.gif
bet dažau su cheminiais dažais...o su chna ir basma eitų tokią ryškią ryžą išgaut? ar ilgai laikosi? g.gif
dabar galvoju, kokį susigalvojus mišinį, kad dažytų ta mano norima spalva? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukas: 18 gegužės 2011 - 10:27
Sveikos smile.gif

Esu jodaplaukė (dažyta), naturali spalva yra rudai pilka, noriu tapti raudonplaukė, gal daugiau ryža nei raudonplaukė, žodžiu viduriukas tarp raudonos ir ryžos, ar man įmanoma kažko pasiekti su chna ar geriau nė nerizikuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(indreY @ 2011 05 18, 15:45)
Sveikos  smile.gif

Esu jodaplaukė (dažyta), naturali spalva yra rudai pilka, noriu tapti raudonplaukė, gal daugiau ryža nei raudonplaukė, žodžiu viduriukas tarp raudonos ir ryžos, ar man įmanoma kažko pasiekti su chna ar geriau nė nerizikuoti? g.gif

Pasiekti galima dviem budais:
1. Is pradziu chemija siek tiek nuimti juoduma ir tada jau pastoviai dazyti chna.
2. Laukti kol nuaugs juodi plaukai ir tada dazyti chna.
Chna neima juodu plauku, ta prasme ju nesviesina, gali tik trumpam suteikti vos vos matoma ryza atspalvi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2011 05 18, 17:25)
Pasiekti galima dviem budais:
1. Is pradziu chemija siek tiek nuimti juoduma ir tada jau pastoviai dazyti chna.
2. Laukti kol nuaugs juodi plaukai ir tada dazyti chna.
Chna neima juodu plauku, ta prasme ju nesviesina, gali tik trumpam suteikti vos vos matoma ryza atspalvi wink.gif


ech... doh.gif tiksliai nznau ar man tiks tas raudonumas prie veido, todel labai nenoriu nuimineti su chemija juodu dazu, galvojau gal galima ta ryzuma isgauti ir ant juodu plauku, kad palaipsniui pratintis prie raudonos spalvos, o ne staigiai tapti raudonplauke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indreY @ 2011 05 18, 16:35)
ech... doh.gif tiksliai nznau ar man tiks tas raudonumas prie veido, todel labai nenoriu nuimineti su chemija juodu dazu, galvojau gal galima ta ryzuma isgauti ir ant juodu plauku, kad palaipsniui pratintis prie raudonos spalvos, o ne staigiai tapti raudonplauke  ax.gif

Teoriskai galima ir pamazu pratintis, nes ataugusios saknys bus ryzos, o like plaukai juodi, bet praktiskai as to nedaryciau biggrin.gif
Jei taip knieti "pasimatuoti" ryza spalva, siulau i peruku salona nueiti, tik detis kokybiska peruka, o ne kokia neaiskia kupeta. Esu bandzius, taip galutinai supratau, kad sviesus plaukai man netinka wink.gif
Atsakyti
[quote=SVT,2011 05 16, 09:41]
Siekiant pasviesinti tamsius plaukus, galite naudoti ramuneliu mišini (200 g), degtine (400ml), chna (100g) ir vandens (300ml). Ramuneles pamerkti i degtine savaitei, chna miltelius uzpilti su verdanciu vandeniu ir palikit pritraukti 2 val. Po to chna sumaisyti su "ramuneliu degtine". Palikti misini dar 2 savaitems, po to filtruojama ir isspaudziama. Itrinti i plaukus per visa ilgi, palikti iki 40 min. ir nuplauti sampunu.
Papildyta:
O Jus bandiet?Arba kas nors is pazystamu?Koks rezultatas?Daroma ant naturaliu plauku ar ant dazytu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olivka9: 19 gegužės 2011 - 12:40
QUOTE(SVT @ 2011 05 16, 09:41)
Siekiant pasviesinti tamsius plaukus, galite naudoti ramuneliu mišini (200 g), degtine (400ml), chna (100g) ir vandens (300ml). Ramuneles pamerkti i degtine savaitei, chna miltelius uzpilti su verdanciu vandeniu ir palikit pritraukti 2 val. Po to chna sumaisyti su "ramuneliu degtine". Palikti misini  dar 2 savaitems, po to filtruojama ir isspaudziama. Itrinti i plaukus per visa ilgi, palikti iki 40 min. ir nuplauti sampunu.
Papildyta:
O Jus bandiet?Arba kas nors is pazystamu?Koks rezultatas?Daroma ant naturaliu plauku ar ant dazytu?


As nebandziau, nes mano plaukai tamsus ir saugau ju tamsuma. Gal ant sruogos vertetu is pradziu isbandyti?

Dar vienas receptas:
Siekiant pašviesinti plaukus naudojama:
1. ramunėlių žiedų ir dilgėlių šakniastiebių nuoviras (sausos medžiagos šaukštas 1 litrui vandens). Sudrėkinti nuoviru galvą, apsimuturiuoti galvą rankšluosčiu 15 - 20 min.
2. Išdžiūvus plaukams, sudrėkinti ramunėlių esencija sumaišyta su vandeniu (1:1).
3. Praėjus valandai, vėl nuplauti su nuoviru (1 - 2 šaukštai ramunėlių 1-ai verdančio vandens stiklinei, 15 - 20 palaikyti ir nukošti). Vietoj dilgėlių galima imti šalavijų lapus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVT: 19 gegužės 2011 - 13:19
QUOTE(SVT @ 2011 05 19, 14:07)
As nebandziau, nes mano plaukai tamsus ir saugau ju tamsuma. Gal ant sruogos vertetu is pradziu isbandyti?

Dar vienas receptas:
Siekiant pašviesinti plaukus naudojama:
1. ramunėlių žiedų ir dilgėlių šakniastiebių nuoviras (sausos medžiagos šaukštas 1 litrui vandens). Sudrėkinti nuoviru galvą, apsimuturiuoti galvą rankšluosčiu 15 - 20 min.
2. Išdžiūvus plaukams, sudrėkinti ramunėlių esencija sumaišyta su vandeniu (1:1).
3. Praėjus valandai, vėl nuplauti su nuoviru (1 - 2 šaukštai ramunėlių 1-ai verdančio vandens stiklinei, 15 - 20 palaikyti ir nukošti). Vietoj dilgėlių galima imti šalavijų lapus.  4u.gif

Aciu 4u.gif Man dabar irgi nereikia,bet kuo daugiau zinot visada gerai biggrin.gif
Atsakyti
Labos.
Man labai patinka spalva, kuria isgaunu ant saknu, tokia graziai ruda, bet and dazytu (sviesintu siek tiek) man gaunasi per ryza.
Sakau gal palaukti 3 sav nuo dazymu, uzdazyti cheminiais kiek tamsiau ir toliau testi chna g.gif Nes ant dazytu atspalvis netamseja nuo chnos, net po 5 kartu g.gif
Atsakyti
Labas, pabandziau dazyti plauku sruoga vien su chna is zalio pakelio, kur maximose buna pirkti, tai galvos oda nusidaze raudonai, ar jums taip buna?
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2011 05 20, 19:42)
Labas, pabandziau dazyti plauku sruoga vien su chna is zalio pakelio, kur maximose buna pirkti, tai galvos oda  nusidaze raudonai, ar jums taip buna?

ne,niekada nebuvo,dazau visa galva.chna maisau su basma,laikau 4h. rolleyes.gif
Atsakyti