Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Labas visoms, rasau cia pirma karta, noriu pasigirti ir pasidalinti patirtimi blush2.gif ax.gif blush2.gif
zodziu vis maisydavau chna su basma, o isgaut norima atspalvi man taip ir neiseidavo schmoll.gif
tai per tamsiai, tai per ryzai...
bet va po metu pertraukos nusipirkau jau sumaisyta chna su basma ir gavosi tokia nerealiai sodri, kastonine spalva 4u.gif tongue.gif tokia patenkinta esu!
jeigu ka sudomins tai pirkau droge ant pakelio yra bordines spalvos, o pats uzrasas "xna" kreminiame fone. Ant pakelio yra uzrasas "xna kashtan".
Beje daziau budama satene.
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(polita @ 2011 05 10, 16:36)
Labas visoms, rasau cia pirma karta, noriu pasigirti ir pasidalinti patirtimi  blush2.gif  ax.gif  blush2.gif
zodziu vis maisydavau chna su basma, o isgaut norima atspalvi man taip ir neiseidavo schmoll.gif
tai per tamsiai, tai per ryzai...
bet va po metu pertraukos nusipirkau jau sumaisyta chna su basma ir gavosi tokia nerealiai sodri, kastonine spalva 4u.gif  tongue.gif  tokia patenkinta esu!
jeigu ka sudomins tai pirkau droge ant pakelio yra bordines spalvos, o pats uzrasas "xna" kreminiame fone. Ant pakelio yra uzrasas "xna kashtan".
Beje daziau budama satene.
4u.gif  4u.gif  4u.gif

O į sudėtį daugiau niekas neįeina neskaitant chna ir basma?
Atsakyti
Naudojate kas nors bespalvę chna plaukų stiprinimui? nežinau kiek laikyti, ant pakelio parašyta - tepti šlapius plaukus (bet neaišku ar išplautus ar tik sušlapinus) ir laikyti 15-20min. bet man atrodo, daugiau reiktų g.gif

QUOTE(polita @ 2011 05 10, 16:36)

kokių dar spalvų būna? Ar būna tamsių, bet ne į ryžumą? Pvz šokoladinė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ersa: 11 gegužės 2011 - 17:15


Sveikos 4u.gif

Ar įmanoma su žolėmis ar chna pašviesinti plaukus? Ar tik patamsinti? Skaičiau receptą apie citriną, ramunėles, kiaušinį ir brendį, bet norėtųsi kiek greitesnio rezultato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuminesa @ 2011 05 11, 18:00)
Sveikos  4u.gif
Ar įmanoma su žolėmis ar chna pašviesinti plaukus? Ar tik patamsinti? Skaičiau receptą apie citriną, ramunėles, kiaušinį ir brendį, bet norėtųsi kiek greitesnio rezultato smile.gif


naturaliom zolem pasviesinti tikrai negali 4u.gif plauku sviesinimas - pigmento "isgrauzimas", bet kokiu atveju kenkianti procedura. kazkur skaiciau, kad graikes plaukus sviesindavo istepusios citrinom ir degindavusios ant saules smile.gif bet kazi ar bendras rezultatas maziau kenksmingas negu kokie svelnesni cheminiai dazai g.gif
Atsakyti


Apie citrinas ir saulę aš irgi skaičiau smile.gif Ir manau tikrai mažiau kenksminga nei cheminiai dažai - nes cheminių dažų visi blogumai per galvos odą patenka į organizmą, o šiuo atveju pakenktų nebent plaukams smile.gif
Atsakyti
Žiūriu, nejaudojat bespalvės chna ir veltui biggrin.gif Dariausi šiandien kaukę ir labai neblogą įspūdį paliko. dėjau po plovimo ant šplapių plaukų dar įmaišiau grietinės, laikiau šiek tiek daugiau nei valandą. Rezultatas man patiko - plaukai pamaitinti, nėra tokie glotnūs, kaip po aliejinių ar cheminių kaukių, bet toks jausmas lyg jų apimtis būtų padidėjus. Labiausiai kas patiko, tai kad paryškino plaukų spalvą. Kartosiu ir vėl smile.gif
Įdomu, kas būtų jei įmaišyčiau šiek tiek chna su basma g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ersa: 12 gegužės 2011 - 17:24
Šiandien padariau eksperimentą, sumaišiau chna ir basma 1:7, laikiau 2,5 val. ir visvien nesigauna tamsi spalva, lyg basmos ir nebūtų, nes šviesūs plaukai prie smilkinių nusidažė ryža spalva, o likusieji įgavo stipresnį ryža atspalvį, kuris buvo nublukęs po dažymo prieš mėnesį. Nieko nesuprantu jau ... blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2011 05 13, 00:03)
Šiandien padariau eksperimentą, sumaišiau chna ir basma 1:7, laikiau 2,5 val. ir visvien nesigauna tamsi spalva, lyg basmos ir nebūtų, nes šviesūs plaukai prie smilkinių nusidažė ryža spalva, o likusieji įgavo stipresnį ryža atspalvį, kuris buvo nublukęs po dažymo prieš mėnesį. Nieko nesuprantu jau ... blink.gif  verysad.gif

O kokius dažus naudoji?
Atsakyti
QUOTE(Liuminesa @ 2011 05 11, 19:00)
Sveikos  4u.gif

Ar įmanoma su žolėmis ar chna pašviesinti plaukus? Ar tik patamsinti? Skaičiau receptą apie citriną, ramunėles, kiaušinį ir brendį, bet norėtųsi kiek greitesnio rezultato smile.gif

Siekiant pasviesinti tamsius plaukus, galite naudoti ramuneliu mišini (200 g), degtine (400ml), chna (100g) ir vandens (300ml). Ramuneles pamerkti i degtine savaitei, chna miltelius uzpilti su verdanciu vandeniu ir palikit pritraukti 2 val. Po to chna sumaisyti su "ramuneliu degtine". Palikti misini dar 2 savaitems, po to filtruojama ir isspaudziama. Itrinti i plaukus per visa ilgi, palikti iki 40 min. ir nuplauti sampunu.


Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2011 05 13, 20:39)
O kokius dažus naudoji?

Tokius doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVT: 16 gegužės 2011 - 08:42
QUOTE(SVT @ 2011 05 16, 09:41)

Įdomiai, panašią tik mažais pakiukais merginos naudoja, tai netgi normaliai ima rolleyes.gif

O tu dėjau 1 pakelį chna ir 7 basma? Tavo labai ilgi plaukai? unsure.gif
Iš kokio miesto pati esi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 16 gegužės 2011 - 08:48
QUOTE(ernesin @ 2011 05 16, 09:46)
Įdomiai, panašią tik mažais pakiukais merginos naudoja, tai netgi normaliai ima rolleyes.gif

O tu dėjau 1 pakelį chna ir 7 basma? Tavo labai ilgi plaukai? unsure.gif
Iš kokio miesto pati esi? mirksiukas.gif

Is pradziu su verdanciu vandeniu uzplikiau chna, po to basma (vandens t-ra ~85-90C). Veliau viska sumaisiau. Plaukai labai ilgi, zemiau uzpakaliuko smile.gif Esu is Vilniaus.
Atsakyti