Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Vilmutee-JE @ 2011 05 02, 17:11)
Sveikos merginos,

prisijungsiu prie jusu ir as  4u.gif
Nusprendziau nebekankinti savo plauku ivairiais cheminiais dazais ir pabandyti naturalius dazymo budus. Nezinau kas ir kaip gausis, bet nepabandzius nesuzinosiu smile.gif
Tai dabar bandau suvokt ka, kaip ir su kuo reik daryt. Tik kaip suprantu, tos chna ir basma yra ivairiu rusiu ar gamintoju (net nezinau kaip cia pavadint) ? Ir reikia gerai zinot proporcijas, jas maisant? Sunku kol kas man dar smile.gif
Ir kiek zinau, pereinant nuo cheminiu prie naturaliu dazu reikia daryti pertrauka tarp dazymu apie 2 men, ar galima ir maziau? Paskui liksiu zalia  bigsmile.gif

As daziau po cheminiu dazymo praejus apie 2 sav.Zalia netapau biggrin.gif Bet mano spalva buvo tamsi,su sviesintais plaukais reikia atsargiau.Vien chna duos ne tokia tamsia spalva ir daugiau ryza ,galima bandyt visokiu priedu dadiet (paskaitykit tema),su basma bus spalva tamsesne ir siek tiek su raudonumu.Bet cia viskas labai individualiai.Labai priklauso nuo plauko.Musu rinkoje yra ir chna ir basma tik iranietiska.niera jinai labai bloga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olivka9: 02 gegužės 2011 - 17:07
QUOTE(olivka9 @ 2011 05 02, 18:06)
As daziau po cheminiu dazymo praejus apie 2 sav.Zalia netapau biggrin.gif Bet mano spalva buvo tamsi,su sviesintais plaukais reikia atsargiau.Vien chna duos ne tokia tamsia spalva ir daugiau ryza ,galima bandyt visokiu priedu dadiet (paskaitykit tema),su basma bus spalva tamsesne ir siek tiek su raudonumu.Bet cia viskas labai individualiai.Labai priklauso nuo plauko.Musu rinkoje yra ir chna ir basma tik iranietiska.niera jinai labai bloga.



Aciu uz informacija smile.gif
Mano plaukai taip pat tamsus, tai gal nelauksiu 2 men. Vienoje vietoje skaiciau, kad norint nudazyti zilis plaukus, reikia pirma dazyti su chna, o paskui su basma. O kaip realiai darote jus? Kiek suprantu is karto maisot viena su kitu.
O tos chna ir basmos yra ivairiu rusiu. Kokia rekomenduotumete pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Vilmutee-JE @ 2011 05 03, 11:48)
Aciu uz informacija  smile.gif
Mano plaukai taip pat tamsus, tai gal nelauksiu 2 men. Vienoje vietoje skaiciau, kad norint nudazyti zilis plaukus, reikia pirma dazyti su chna, o paskui su basma. O kaip realiai darote jus? Kiek suprantu is karto maisot viena su kitu.
O tos chna ir basmos yra ivairiu rusiu. Kokia rekomenduotumete pirkti?

As isbandziau ir maisyt kartu chna + basma,bet turiu nemazai zilu verysad.gif ,ir jau nuo vasaros dazau butent dvizingsniaujant.Man toks budas geresnis.Asmeniskai man chna geresne salotinese pakeliuose(buna Maximoje),o basma baltuose(buna Norfoje).
Bet pati geresne is isbandytu marokietiska biggrin.gif
Atsakyti
Seniai nebuvau uzejus, nes seniai nedaziau (po paskutinio dazymo turbut 7-8 men praejo).
Nelabai kanda mano plaukus zoles vistiek doh.gif biggrin.gif
Dabar daziau dviem zingsniais (chna+amla ir basma).

user posted image

user posted image

kita karta galvoju gal vienu zingsniu dazysiu - sunkiai man vien basma tepas smile.gif o rezultatas, galvoju, gal tas pats bus.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2011 05 03, 15:36)
user posted image

kita karta galvoju gal vienu zingsniu dazysiu - sunkiai man vien basma tepas smile.gif o rezultatas, galvoju, gal tas pats bus.

Oho kaip tamsiai tave nukanda bigsmile.gif O kokia tavo natūrali spalva, turbūt pakankamai tamsi?
Atsakyti
Tai jau tikrai kad tamsi spalva. drinks_cheers.gif Ir koookie ilgi plaukai. bigsmile.gif
Atsakyti
ane? as tikejaus tamsesnes doh.gif tokia spalva virsuj. galai sviesesni.

o naturali mazdaug tokia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2011 05 04, 00:35)
ane? as tikejaus tamsesnes  doh.gif tokia spalva virsuj. galai sviesesni.


Labai graziai nusidaze, labai tamsi spalva. O ilgu plauku galiukai visada sviesesni, dar naturaliau atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2011 05 03, 15:36)
Seniai nebuvau uzejus, nes seniai nedaziau (po paskutinio dazymo turbut 7-8 men praejo).
Nelabai kanda mano plaukus zoles vistiek  doh.gif  biggrin.gif
Dabar daziau dviem zingsniais (chna+amla ir basma).

user posted image

user posted image

kita karta galvoju gal vienu zingsniu dazysiu - sunkiai man vien basma tepas smile.gif o rezultatas, galvoju, gal tas pats bus.


Vau, super ! Ir as tokiu noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2011 05 03, 13:13)
As isbandziau ir maisyt kartu  chna + basma,bet turiu nemazai zilu verysad.gif ,ir jau nuo vasaros dazau butent dvizingsniaujant.Man toks budas geresnis.Asmeniskai man chna geresne salotinese  pakeliuose(buna Maximoje),o basma baltuose(buna Norfoje).
Bet pati geresne is isbandytu marokietiska biggrin.gif



Del tu zilu daugiausia galva ir skauda, nes pas mane ju taip pat nemazai, uztat ir esu priversta dazyt g.gif
Na, visu pirma reiks susipirkt viska, o paskui bandymu keliu dazyt ax.gif
Gal reiks kur nors tos marokietiskos paieskot, nors kazkaip jos man dar neteko matyt. Maciau tik ta zalia ir balta.
Atsakyti
QUOTE(Vilmutee-JE @ 2011 05 04, 09:44)
Del tu zilu daugiausia galva ir skauda, nes pas mane ju taip pat nemazai, uztat ir esu priversta dazyt  g.gif
Na, visu pirma reiks susipirkt viska, o paskui bandymu keliu dazyt  ax.gif
Gal reiks kur nors tos marokietiskos paieskot, nors kazkaip jos man dar neteko matyt. Maciau tik ta zalia ir balta.

Pas mus ,Lietuvoje,marokietiskos niera verysad.gif
Atsakyti
Aciu.

As naudojau pigesnes zoles (chna indiska, o basma is irano). (Pirkau UK).
Atsakyti