Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(jotvingė @ 2012 01 26, 16:49)
Kaip sekasi kitoms, kurioms zili sviecia auksiniu atspalviu?

Aš išmąsčiau taip - vieną xna pataria palaikyti paruošus - kad išleistų spalvą. Rainbow dark brown juk mišinys xna ir basmos (kurios laikyti negalima) - ir instrukcijoje nerašo, kad palaikyti. Gal taip ir daryti, nenorint raudonumo - tegu mažiau būna tos "išleistos" xna spalvos.
Ir tikrai - kai dažiau prieš tai dažus palaikiusi - šaknys buvo su rausvumu (aš 100% žila ax.gif ), antrą kartą nelaikiau prieš dažant (tiesa, ir kava stipresne plikiau) - raudonumo po dažymo iš vis nebuvo, po pirmo plovimo - gerokai mažiau nei anksčiau, paskui jau po truputį pradeda matytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 26 sausio 2012 - 16:17
Na as tai ekspreso kava plikiau, tik ne karsta kava, o pusiau atvesusia. Gal reikes sekanti karta plikyti karsta kava ir nelaikius 1 valandos tepti ant galvos.

Ir man dar toks klausimas iskilo, sekantis kartas paprastai buna kada, po savaites, dvieju? O gal galima jau kita diena bandyti tas saknis "tvarkyti" jau pakeitus recepta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jotvingė: 26 sausio 2012 - 16:40
QUOTE(jotvingė @ 2012 01 26, 17:40)
sekantis kartas paprastai buna kada, po savaites, dvieju? O gal galima jau kita diena bandyti tas saknis "tvarkyti" jau pakeitus recepta?

Pradžioje, kai švietė ryškiai daugokai nuaugę žili, tai dažiau kone kas antrą dieną - ir dvižingsniavimu - t.y. tą pačią dieną 2 kartus doh.gif O ką daryti, kad šaknys raudonos, galai - juodi?! Paskui po biškį dažai įsigėrė, o ir pati "specė" tapau, tai dabar kas 2-3 savaitės. iš bėdos galėčiau ir kas mėnesį, bet vis bandau, ieškau tobulybės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2012 01 26, 17:46)
Pradžioje, kai švietė ryškiai daugokai nuaugę žili, tai dažiau kone kas antrą dieną - ir dvižingsniavimu - t.y. tą pačią dieną 2 kartus  doh.gif  O ką daryti, kad šaknys raudonos, galai - juodi?! Paskui po biškį dažai įsigėrė, o ir pati "specė" tapau, tai dabar kas 2-3 savaitės. iš bėdos galėčiau ir kas mėnesį, bet vis bandau, ieškau tobulybės  smile.gif



O jus misini plikote kava, t.y. pilate karsta, ar vesene uzpilate. Ir ar pilate acto?
Atsakyti
QUOTE(jotvingė @ 2012 01 26, 18:24)
O jus misini plikote kava, t.y. pilate karsta, ar vesene uzpilate. Ir ar pilate acto?

Kadangi insrukcijoje paskaičiau "plikyti", tai panašiai ir darau - užplikau kavą, kai ji pritraukia - pilu ant miltelių.
Obuolių acto pilu (ir negailiu). Anksčiau pyliau citrinų sulčių, bet nelabai patiko, o dar kai instrukcijoje perskaičiau, kad actas pilamas, norint, kad įkibtų į žilus, o citrinos sultys - kad pašviesintų (to lighten blonde shades).
Dar dedu kiaušinio baltymą, o trynį sunaudoju plovimui po dažymo smile.gif Gal būtų gerai ir visą kiaušinį dėti, bet paskui plovimui trynio neturėsiu - o su juo išplauti man patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2012 01 26, 18:37)
Kadangi insrukcijoje paskaičiau "plikyti", tai panašiai ir darau - užplikau kavą, kai ji pritraukia - pilu ant miltelių.
Obuolių acto pilu (ir negailiu). Anksčiau pyliau citrinų sulčių, bet nelabai patiko, o dar kai instrukcijoje perskaičiau, kad actas pilamas, norint, kad įkibtų į žilus, o citrinos sultys - kad pašviesintų (to lighten blonde shades).
Dar dedu kiaušinio baltymą, o trynį sunaudoju plovimui po dažymo  smile.gif Gal būtų gerai ir visą kiaušinį dėti, bet paskui plovimui trynio neturėsiu - o su juo išplauti man patinka  ax.gif



Dar keletas klausimuku :-)

O ka duoda kiausinio baltymas idetas i misini ir ar kiausinio trynys nesausina plauku juo isplovus galva?
Atsakyti
retokai bet vis uzsidedu bespalves chna ir man tikrai nekeicia spalvos , dabar bandysiu dazniau tai daryti nes labai jau nusilpo plaukai sad.gif
gal kas turit daugiau patirties su bespalve ?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2012 01 26, 19:04)
retokai bet vis uzsidedu bespalves chna ir man tikrai nekeicia spalvos , dabar bandysiu dazniau tai daryti nes labai jau nusilpo plaukai sad.gif
gal kas turit daugiau patirties su bespalve ?

as pries keleta metu zaidziau su bespalve mirksiukas.gif plikydavau su zoleliu arbata kokia arba vandeniu paprastu, dedavau kiausinio tryni, medaus ir dar kokio aliejaus salto spaudimo mirksiukas.gif aliejaus tik patariu nedeti jeigu jusu plaukai nera sausi, nes maniskiai likdavo riebaluoti, o medus padedavo isskalauti zoles, bandziau ir be medaus, bet su medum daug malonesni plaukai lieka, ir lengviau issiplauna smile.gif tai rezultatai tikrai buvo, sulaukiau daug pagyru del blizganciu plauku thumbup.gif laykydavau tiesa apie valanda laiko, kadangi spalvos nereikejo, tai tiesiog kaip plauku kauke budavo, darydavau karta i savaite ar dvi savaites, nes reikia laiko pasiterlioti su ja mirksiukas.gif
Atsakyti
as su khadi irgi jau 1 metai dazau, bet zili vistiek visada geltoni, nesusivienodina
Atsakyti
QUOTE(atenia @ 2012 01 26, 19:39)
as su khadi irgi jau 1 metai dazau, bet zili vistiek visada geltoni, nesusivienodina


Ar yra daugiau su Khadi dazanciu, kurios galetu pasidalinti savo patirtimi? O gal problema Khadi zolese, gal su Rainbow geriau nuima zilus ir geltonumo nelieka?

Kiek pamenu, geltonumu nesiskunde tos, kurios daze su Rainbow medium brown arba dark brown.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti