Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(vika8625 @ 2011 04 24, 11:56)
kaip kiek labiau nuplauti chna ? praita syki ilgai laikiau, gavosi tamsi spalva. sykart noreciau ryzesnes bet bijau kad trumpai laikant gausis ryskiai sviesesnes saknys nei galai.

Siaip visur raso, kad aliejines kaukes "nuima" kazkiek spalva. Bet pati netikrinau ax.gif
Atsakyti
Kad aliejus spalvos nenuima tikrai. g.gif Pirmą kartą girdžiu...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 26, 13:30)
Kad aliejus spalvos nenuima tikrai.  g.gif Pirmą kartą girdžiu...

Daug kur sita esu skaicius, ir rusu forume kazkokiam skaiciau ne per seniausiai, kad per smarkiai nusidazius viena panele taip iseminejo spalva, kasdien, savaite laiko turbut, dedavo aliejaus kaukes. Ir lyg kazkiek veiksminga. Tik kiek suprantu reikia tepti "svieziai" dazytus.
Bet kaip sakau - pati bandzius nesu schmoll.gif
Atsakyti
Skaičiau, gal ankstesnėse temose, kad pliko chna linų sėmenų nuoviru. Bet tas nuoviras tai toks kisielius, ar ne? Nes aš jei užpilu vandeniu sėmenis, tai po kiek laiko jau toks kisieliukas pasidaro, net jei šaltu vandeniu užpilu... Gal galit smulkiau unstruktuoti, kaip čia su tuo plikymu, būčiau dėkinga.
Atsakyti
Aliejai tikrai nuima splavą, esu tą pastebėjusi.


Plikyti nuoviru, tai tiesiog pavirti tas sėklytes su vandeniu ir užpilti žolytes juo. Tokie klijai išeina, kurie veikia ir kaip plaukų balzamas, ir suklijuoja žoles( mažiau byra). mirksiukas.gif



Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 04 26, 14:02)
Aliejai tikrai nuima splavą, esu tą pastebėjusi.
Plikyti nuoviru, tai tiesiog pavirti tas sėklytes su vandeniu ir užpilti žolytes juo. Tokie klijai išeina, kurie veikia ir kaip plaukų balzamas, ir suklijuoja žoles( mažiau byra).  mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 04 11, 17:28)
ernesin  4u.gif

Dėl salotinių pakelių:nemažai merginų pastebėjo, kad juose žolė su priemaišomis, nežinau, dėl kalavarijų turgaus padėties, bet labai prastai dažo schmoll.gif krenta gabalais.
Papildyta:
Čia apie basmą, chna turbūt nepasikeitė.Tą pastebėjo ne tik Vilniaus gyventojos. g.gif

Dar tamsumo suteikia graikinių riešutų kevalų nuoviras.

O is ko pastebejo?Sudetyje raso,jog ieina TIK Indigofera argentea(Balsvoji indigažolė).
Man tai dazo labai gerai,ir del byrejimo dedu kiausini,tada viskas ok buna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dryzeeee: 30 balandžio 2011 - 13:07
Sakykit,o kiek kainuoja tos linu semenys?kur pirkti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryzeeee @ 2011 04 30, 14:22)
Sakykit,o kiek kainuoja tos linu semenys?kur pirkti? smile.gif

Vaistinėje, apie 5lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryzeeee @ 2011 04 30, 14:05)
O is ko pastebejo?Sudetyje raso,jog ieina TIK  Indigofera argentea(Balsvoji indigažolė).
Man tai dazo labai gerai,ir del byrejimo dedu kiausini,tada viskas ok buna.

Gal žolė susmulkinta kartu su stiebais(tokios medžio drožlelės jaučiasi),negaliu pasakyti, bet pati ta žolė tokia kaip avižinių dribsių košė.. Net sėmenų nuoviras nesuklijuoja. Normaliai ji byra, bet toji tai net nebyra, o krenta.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 04 30, 20:50)
Gal žolė susmulkinta kartu su stiebais(tokios medžio drožlelės jaučiasi),negaliu pasakyti, bet pati ta žolė tokia kaip avižinių dribsių košė.. Net sėmenų nuoviras nesuklijuoja. Normaliai ji byra, bet toji tai net nebyra, o krenta.

Na,as asmeniskai kol kas nepastebejau.tikiuosi ir neteks.viena mergina cia rase,kad pries maisydama zoles,jas sijoja,kad atskirtu stambesnes daleles,dabar taip darau ir as ax.gif ir sis budas pasiteisina rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

prisijungsiu prie jusu ir as 4u.gif
Nusprendziau nebekankinti savo plauku ivairiais cheminiais dazais ir pabandyti naturalius dazymo budus. Nezinau kas ir kaip gausis, bet nepabandzius nesuzinosiu smile.gif
Tai dabar bandau suvokt ka, kaip ir su kuo reik daryt. Tik kaip suprantu, tos chna ir basma yra ivairiu rusiu ar gamintoju (net nezinau kaip cia pavadint) ? Ir reikia gerai zinot proporcijas, jas maisant? Sunku kol kas man dar smile.gif
Ir kiek zinau, pereinant nuo cheminiu prie naturaliu dazu reikia daryti pertrauka tarp dazymu apie 2 men, ar galima ir maziau? Paskui liksiu zalia bigsmile.gif
Atsakyti