Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Mantilė @ 2012 01 20, 20:08)

oi norėčiau pažiūrėti kaip shana su rankom dažo ax.gif

tongue.gif
Nugis man kazkaip patogiau, nes ju struktura ne tokia, kad sepeteliu teplioti. Uzsidedu pirstynytes ir ismozoju viska po sruoga blush2.gif Galvoju gal jus kiek skysciau darot, kad su sepeteliu patogu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 01 21, 00:07)
tongue.gif
Nugis man kazkaip patogiau, nes ju struktura ne tokia, kad sepeteliu teplioti. Uzsidedu pirstynytes ir ismozoju viska po sruoga blush2.gif Galvoju gal jus kiek skysciau darot, kad su sepeteliu patogu g.gif


O ar yra skirtumas kokia kose dazyti, skystesne ar tirstesne, t.y. norejau paklausti, ar nuo to priklauso nudazytu plauku spalvos intensyvumas? Jau greitai ir as isbandysiu, tad noriu viska zinoti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 01 20, 18:05)
Paklausiu kaip tundra dabar doh.gif  - o kaip jus sepeteliais dazot? nes man tai nesigauna, as rankom viska teplioju blush2.gif  tongue.gif

Aš tik šaknis kaskart dažausi, tepu paprastai, kaip ir kirpykloje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 21 sausio 2012 - 18:32
Aš irgi tepu šepeteliu kaip ir kirpykloje. O masė kaip masė... Skysta juk ji.
Atsakyti
sveikos ax.gif vakar bandziau rainbow chna dark brown misini plikyti juoda stipria arbata,ant pakuotes rase,kad tai turetu suteikti auksini atspalvi,kol kas matau tik kad tamsesni nei plikant su kava, lauksiu rezultatu po plovimo,bandysiu istverti dvi paras neplovus galvos doh.gif
Atsakyti
Aš jau beveik patenkinta rezultatu, sumaišiau 1 pokelį Cha ir 2 pokelius basma, laikiau 3-4 val. Pamiršau kad ruošiausi kava užplikyti, bet ir tai daug mažiau to raudonumo lenda. Kitą kartą su kava dar bandysiu, manau bus gerai rolleyes.gif
Atsakyti
doh.gif
QUOTE(avietia @ 2012 01 25, 08:35)
sveikos ax.gif vakar bandziau rainbow chna dark brown misini plikyti juoda stipria arbata,ant pakuotes rase,kad tai turetu suteikti auksini atspalvi,kol kas matau tik kad tamsesni nei plikant su kava, lauksiu rezultatu po plovimo,bandysiu istverti dvi paras neplovus galvos doh.gif


as su tokais pačiais dažais dažiau, tik su medium brown.. jau praėjo 3 paros, plaukai ką tik išplauti.. o rezultatu nelabai patenkinta sad.gif keisčiausia, kad kiekvienoj fotkėj vis kitaip atrodo biggrin.gif Plikiau su juoda arbata ir kiaušą dėjau, o spalva vistiek ryžai raudona doh.gif laikiau 2 val. tiesa dažia ant cheminiais dažais dažytų plaukų, kurie iš pradžių buvo švieisia dažoma, po to tamsiai, vėl bandyti švieisnti, bet tas nepavyko. Spalva iki rainbow buvo šviesiai ruda, dažyta.

Prieš henna :
foto iš kalėdų ankstesnių neturėjau
user posted image


Po. praėjus 3 parom po dažymo, išplauti plaukai :

Fotkinta dienos šviesoj priešais langą :

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MrrMiau: 25 sausio 2012 - 14:43
ar esate kas bande sia chna priemone plaukams ?

http://www.iherb.com...50-g/14569?at=0

ar tikrai bespalve (raso neutral) , nes norisi tik chna poveikio plaukams, na kad susvelnintu , blizgesio priduotu , bet spalvos nepakeistu ax.gif
Atsakyti
[quote=MrrMiau,2012 01 25, 15:22]
doh.gif

as su tokais pačiais dažais dažiau, tik su medium brown.. jau praėjo 3 paros, plaukai ką tik išplauti.. o rezultatu nelabai patenkinta sad.gif keisčiausia, kad kiekvienoj fotkėj vis kitaip atrodo biggrin.gif Plikiau su juoda arbata ir kiaušą dėjau, o spalva vistiek ryžai raudona doh.gif laikiau 2 val. tiesa dažia ant cheminiais dažais dažytų plaukų, kurie iš pradžių buvo švieisia dažoma, po to tamsiai, vėl bandyti švieisnti, bet tas nepavyko. Spalva iki rainbow buvo šviesiai ruda, dažyta.

Prieš henna :
foto iš kalėdų ankstesnių neturėjau
user posted image
Po. praėjus 3 parom po dažymo, išplauti plaukai :

Fotkinta dienos šviesoj priešais langą :

user posted image

user posted image



Mano akiai, tai spalva labai grazi, tik kad nelabai skiriasi nuo pries tai buvusios.

Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 01 25, 16:24)
ar esate kas bande sia chna priemone plaukams  ?

http://www.iherb.com...50-g/14569?at=0

ar tikrai bespalve (raso neutral) , nes norisi tik chna poveikio plaukams, na kad susvelnintu , blizgesio priduotu , bet spalvos nepakeistu  ax.gif

As pirkau LT bespalve,norejau kaip kauke tik naudoti,ne kaip dazus ir man nusidaze sviesios sruogos ryzai unsure.gif
Atsakyti
Na stai, nusidaziau ir as is Khadi pirktais Light Brown ir Natural Hazel santykiu 3:1. Mano naturalus - pilkai rudi, ne lietuviski :-) Labai bijojau nutamsinti.

Rezultatas - saknys skiriasi nuo galu, nes jie buvo dazyti cheminiais dazais. Galai nutamsejo, kaip ir norejau, ne per tamsus, bet ir neryzi, kazkas tarp pienisko ir tamsaus sokolado, o va saknys rudos ir zili plaukai auksini atspalvi meta pries sviesa. Tiesa, pas mane nemazai zilu, apie 20 proc. visu plauku.

Misini uzpyliau vidutinio karstumo kava, ipyliau sauksta obuoliu acto, kose palaikiau 1 val. siltai, uztepiau ant plauku, galva apvyniojau maistine plevele ir apsimoviau ziemine kepure, laikiau 2 val. Isplovus nereikejo balzamo, nes plaukai buvo svelnus.

Is ankstesniu pokalbiu pamenu, kad spalva turetu susilyginti po 2-3 ar daugiau dazymu, o tikroji nudazytu plauku spalva turetu pasimatyti po 2 dienu, isplovus galva.

Kaip sekasi kitoms, kurioms zili sviecia auksiniu atspalviu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jotvingė: 26 sausio 2012 - 15:51
QUOTE(jotvingė @ 2012 01 26, 16:49)
Kaip sekasi kitoms, kurioms zili sviecia auksiniu atspalviu?


Tai va taip ir šviečia auksiniu atspalviu. biggrin.gif Vis ne žili... Nes tie tai jau tkrai į akis krenta. O auksiniai kaip natūraliai saulės išblukinti atrodo. Bet kitą kartą sakiau acto nebepilsiu. Plikysiu vien su vandeniu. Tamsumo man ir taip pakanka.
Atsakyti