Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Egliukasz @ 2012 01 18, 17:36)
Galima, bet jeigu jus sviesinat, tai veliau gali paveikti dazymo rezultatus 4u.gif

As noriu ja naudoti kaip kauke plaukams, ir nenoriu,kad nudazytu plaukus. Dazau sruogelemis tai saknys mano tamsesnes
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 19, 00:10)
Dažiau šiandien taip pat su Khadi, pyliau acto nors niekada jo nepilu. Žili plaukai vis tiek auksiniu atspalviu nusidažė.  g.gif
O kai nepili acto irgi žilus auksiniu atspalviu nudažo? unsure.gif Pas mane Khadi dark brown visus nudažo kaip ir priklauso tamsiai rudai, o žilus(pats plaukas pas mane labai storas), tai tokia labai labai šviesia ruda, kaskart ją šiek patamsina, bet spalva niekad nesusilygina. Tik gal dėl to kad aš nuolatos tik šaknis dažau.

Kokių šerių šepetėliais merginos dažote plaukus, man jau taip nepatinka toks plastmasinis, nu bet kad nepavyksta rasti natūralių šerių, turbūt tokių gal net nebūna sad.gif
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2012 01 19, 10:21)
man idomu o kodel jus pilat atvesusi vandeni? g.gif visur ant pakuociu raso kad reikia plikyti t.y. verdanciu vandeniu smile.gif


Ant mano pakuotės rašo, kad reikia pilti 50 laipsnių vandenį. smile.gif Čia ne chna, o mišinys. Gryna chna reikia plikyti verdančiu vandeniu.

QUOTE(ernesin @ 2012 01 19, 11:45)
O kai nepili acto irgi žilus auksiniu atspalviu nudažo? unsure.gif

Kokių šerių šepetėliais merginos dažote plaukus, man jau taip nepatinka toks plastmasinis, nu bet kad nepavyksta rasti natūralių šerių, turbūt tokių gal net nebūna sad.gif


Aha.

Aš irgi su tuo plastmasiniu... Galėtų susimąstyti šepetėlių gamintojai, gal reikia pasiūlyti EM? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 19, 13:40)
Ant mano pakuotės rašo, kad reikia pilti 50 laipsnių vandenį.  smile.gif Čia ne chna, o mišinys. Gryna chna reikia plikyti verdančiu vandeniu.
Aha.

Aš irgi su tuo plastmasiniu... Galėtų susimąstyti šepetėlių gamintojai, gal reikia pasiūlyti EM?  biggrin.gif

o kuom plastmasinis netinka? per šiurkštus?
mano toks išsigulėjęs jau vietomis,reiktų pasidairyti naujo.
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2012 01 19, 00:10)
rainbow chna etiketeje raso, kad plikymas kava kaip tik nuima raudonuma g.gif

Tikriausiai turima omenyje, kad nebebus taip skaisčiai raudonai (mūsiškai ryžai). Jei xna yra dažuose - raudonis visada daugiau ar mažiau "prasimuš", bet kuo tamsiau nusidažo - tuo ir raudonis tamsesnis. 46 psl yra mano foto - su blykste sakyčiau burgundy ar mahagon ax.gif
Ir dar- šitą nuorodą jau buvo kažkuri įdėjusi, bet pakartosiu - gal pravers, užsiimant spalvų alchemija smile.gif
http://www.mehandi.c...structions2.pdf
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2012 01 19, 23:08)
Jei xna yra dažuose - raudonis visada daugiau ar mažiau "prasimuš", bet kuo tamsiau nusidažo - tuo ir raudonis tamsesnis. [


Tada man įdomu kodėl pas Avietia nesimato jokio raudonumo, o šokoladinė ruda spalva gavosi?


Papildyta:
QUOTE(avietia @ 2012 01 11, 10:47)
nu va, pasifotkinau biski
lotuliukas.gif
idedu ir cia kaip atrodo mano plaukai po dazymo su rainbow chna dark brown ax.gif

user posted image



Gal ir skaitėt čia apie žilus rašo , man tai atrodo kad žilus tik ryžai galima vienodai nudažyti, jei dažysim tamsiai bet kokiu atveju spalva skirsis unsure.gif
http://www.hennaforh...gray/index.html

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiaaš: 20 sausio 2012 - 09:00
QUOTE(Mantilė @ 2012 01 19, 19:15)
o kuom plastmasinis netinka? per šiurkštus?
mano toks išsigulėjęs jau vietomis,reiktų pasidairyti naujo.

Jo, per šiurkštus, gaila plaukų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 01 19, 10:45)

Kokių šerių šepetėliais merginos dažote plaukus, man jau taip nepatinka toks plastmasinis, nu bet kad nepavyksta rasti natūralių šerių, turbūt tokių gal net nebūna sad.gif

Paklausiu kaip tundra dabar doh.gif - o kaip jus sepeteliais dazot? nes man tai nesigauna, as rankom viska teplioju blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad ne aš viena tokia tundra smile.gif Viską darau tik pirštais (vieną kartą pamirsau užsidėti piršties, nagai 2 savites buvo tokie... rudoki). Nors jeigu dažomos tik šaknys gal ir pasiteisina tas šepetėlis. Man asmeniškai su šepetėliu pavyksta pritaškyti košės visur tik ne ant plaukų.
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2012 01 20, 09:57)
Tada man įdomu kodėl pas Avietia nesimato jokio raudonumo, o šokoladinė ruda spalva gavosi?

Gal ir skaitėt čia apie žilus rašo , man tai atrodo kad žilus tik ryžai galima vienodai nudažyti, jei dažysim tamsiai bet kokiu atveju spalva skirsis

Avietia, kiek žinau, turi net 2 žilus plaukus smile.gif - tai jai ir dažo rudai.
Manęs tas "skirtumas" negąsdina - priešingai, lyg blyksteli kur ne kur tamsiai raudonas atspalvis prie ryškaus apšvietimo - bet gi ne kokiais plėmais, dėmėmis, o tiesiog išlenda atspalvis. O prie šaknų, kad truputį šviesiau - juk ne taip ir matosi, jei ilgai nelauksi - vis geriau, nei žili šviečia.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 01 20, 18:05)
Paklausiu kaip tundra dabar doh.gif  - o kaip jus sepeteliais dazot? nes man tai nesigauna, as rankom viska teplioju blush2.gif  tongue.gif

nugis kaip profė tepu košę šepetėliu ant šaknų, paskui tik su pirštais praeinu per visą plauko ilgį ,kad vienodai pasiskirstytųbiggrin.gif

oi norėčiau pažiūrėti kaip shana su rankom dažo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mantilė: 20 sausio 2012 - 20:08
QUOTE(Mantilė @ 2012 01 20, 20:08)
nugis kaip profė tepu košę šepetėliu ant šaknų, paskui tik su pirštais praeinu per visą plauko ilgį ,kad vienodai pasiskirstytųbiggrin.gif

oi norėčiau pažiūrėti kaip shana su rankom dažo ax.gif

nu ką žinau. Man dažo mb. Tai cheminius dažus su šepetukų tepdavo. O chna tai sunkiai įmanoma. Nu tai kabina pirštais ir tepa...
Atsakyti