Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Merginos ar bespalve chna gali nudazyti sviesius plaukus?
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2012 01 18, 09:38)
Merginos ar bespalve chna gali nudazyti sviesius plaukus?


Galima, bet jeigu jus sviesinat, tai veliau gali paveikti dazymo rezultatus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atenia @ 2012 01 17, 09:36)
norejau jusu paklausti: o jus kai pilat obuoliu acta, tai zili plaukai nemusa raudoniu po dazymo? nes labai jau bijau to raudono atspalvio.t6

pabandžiau kaip čia instruktavo su Rainbow, atvėsusiu vandeniu, valandą mišinį laikiau, pyliau acto, laikiau ant plaukų su kepure beveik 2 val.
nukando tamsiai, bet tik iki 1-2 plovimo, po jo kur jau seniau buvo dažyti plaukai, tai vis dar nebloga spalva, bet kur naujai dažyti, tai vos ne visi žili šviečia vėl doh.gif kažko sunkiai man su ta Rainbow. grižtu prie Khadi. reiks gal maišyt light su dark ruda, nes vien su dark tai lindo raudonumas man sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 18 sausio 2012 - 21:47
Gal kas pakonsultuos kaip padaryti tokią labiau raudoną o ne ryžą spalvą? Raudonu vynu plikyti? Pirmam puslapyje perskaičiau kad galima plikyti, bet neparašyta ką chna ar basma ar jų mišinius?
Atsakyti
QUOTE(Taboo @ 2012 01 18, 22:55)
Gal kas pakonsultuos kaip padaryti tokią labiau raudoną o ne ryžą spalvą?

Manyčiau, dėti po lygiai maximinės xna ir basmos, pvz.: 2 xna ir 2 basmos. Dar plikymas kava praverstų, kiaušinio baltymas.
Arba dvižingsniuoti -pirmiau xna, po to basma. Bus tamsiau - o tamsesnė ryža, tai jau arčiau raudonos smile.gif
Sėkmės!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 18 sausio 2012 - 23:02
QUOTE(Rasa:) @ 2012 01 19, 00:00)
Manyčiau, dėti po lygiai maximinės xna ir basmos, pvz.: 2 xna ir 2 basmos. Dar plikymas kava praverstų, kiaušinio baltymas.
Arba dvižingsniuoti -pirmiau xna, po to basma. Bus tamsiau - o tamsesnė ryža, tai jau arčiau raudonos  smile.gif
Sėkmės!

rainbow chna etiketeje raso, kad plikymas kava kaip tik nuima raudonuma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2012 01 18, 23:00)
Manyčiau, dėti po lygiai maximinės xna ir basmos, pvz.: 2 xna ir 2 basmos. Dar plikymas kava praverstų, kiaušinio baltymas.
Arba dvižingsniuoti -pirmiau xna, po to basma. Bus tamsiau - o tamsesnė ryža, tai jau arčiau raudonos  smile.gif
Sėkmės!

Xna ir basma man gavosi ruda, lyg ir be jokio raudono/ryžo atspalvio. Vien tik xna gavosi tokia labiau ryža nei raudona. O man norisi labiau į kaštononę/raudonmedžio.
Dėl dvižingsniavimo tai skaičiau kad taip gali gautis ir juoda spalva, t.y. labai tamsi. Po to jau turbūt šviesiau neišeis tų galų nudažyti. Ar aš klystu?
Įdomu sužinoti ką duoda raudonas vynas. Ar niekas čia nebandė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taboo: 18 sausio 2012 - 23:21
QUOTE(Taboo @ 2012 01 19, 00:19)
Xna ir basma man gavosi ruda, lyg ir be jokio raudono/ryžo atspalvio. Vien tik xna gavosi tokia labiau ryža nei raudona. O man norisi labiau į kaštononę/raudonmedžio.
Dėl dvižingsniavimo tai skaičiau kad taip gali gautis ir juoda spalva, t.y. labai tamsi. Po to jau turbūt šviesiau neišeis tų galų nudažyti. Ar aš klystu?
Įdomu sužinoti ką duoda raudonas vynas. Ar niekas čia nebandė?

o rainbow arba khadi nebandet tokiu atspalviu? yra raudonmedzio, raudonu, vario ir kt spalvu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2012 01 18, 22:46)
pabandžiau kaip čia instruktavo su Rainbow, atvėsusiu vandeniu, valandą mišinį laikiau, pyliau acto, laikiau ant plaukų su kepure beveik 2 val.


Dažiau šiandien taip pat su Khadi, pyliau acto nors niekada jo nepilu. Žili plaukai vis tiek auksiniu atspalviu nusidažė. g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 19, 01:10)
Dažiau šiandien taip pat su Khadi, pyliau acto nors niekada jo nepilu. Žili plaukai vis tiek auksiniu atspalviu nusidažė.  g.gif

man idomu o kodel jus pilat atvesusi vandeni? g.gif visur ant pakuociu raso kad reikia plikyti t.y. verdanciu vandeniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 19, 01:10)
Dažiau šiandien taip pat su Khadi, pyliau acto nors niekada jo nepilu. Žili plaukai vis tiek auksiniu atspalviu nusidažė.  g.gif


Dar nebandziau dazyti, laukiu dazu parkeliaujant, bet manau, kad spalvos paemimas priklauso nuo plauko strukturos.
Atsakyti
QUOTE(Taboo @ 2012 01 19, 00:19)
Xna ir basma man gavosi ruda, lyg ir be jokio raudono/ryžo atspalvio. Vien tik xna gavosi tokia labiau ryža nei raudona. O man norisi labiau į kaštononę/raudonmedžio.
Dėl dvižingsniavimo tai skaičiau kad taip gali gautis ir juoda spalva, t.y. labai tamsi. Po to jau turbūt šviesiau neišeis tų galų nudažyti. Ar aš klystu?
Įdomu sužinoti ką duoda raudonas vynas. Ar niekas čia nebandė?

Gal burokeliu sultys ir paprikos milteliai padetu? smile.gif
Atsakyti