Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Rasa:) @ 2012 01 16, 17:54)
Ryt išsiplausiu ir nusifotkysiu - jau spalva bus tikresnė. Tik dabar galvoju, ar mokėsiu čia foto įkelti - gal kas trumpai nukreiptų, kaip tai daroma?  ax.gif


Aš tai per http://www.radikal.ru/ keliu.
- Spaudi "Browse"
- išsirenki nuotrauką iš kompo
- tada "zagruzit"
- nukopijuoju iš "2. Картинка в тексте" adresą prasideda [url.......]

Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2012 01 17, 09:16)
O gal ne is to puslapio?
http://www.indien-pr...c48228ec62db8db

Bet kokiu atveju tikrai viska leidzia. Pasitarkit su kazkuo prie pacio puslapio, nes, matyt, kazka blogai darote.


dekui uz atsakymus.taip is sito puslapio, reikes pabandyt dar karta, pagaliau gal iseis:)
Papildyta:
QUOTE(-Nika- @ 2012 01 07, 21:29)
Pasikartosiu smile.gif :

-Dažau su Rainbow chna iš (Iherb.com). Spalvos medium arba dark brown.
-Plikau mišinį gerokai pravėsusiu vandeniu
-Pilu šaukšta obuolių acto į masę ir daugiau nieko nededu
-Mišinį laikau šiltai apie valandą
-Užsitepusi ant plaukų apsivynioju maistine plėvele
-Užsimaunu šiltą žieminę kepurę
-Laikau dvi valandas
-Išskalauju su balzamu
-Neplaunu su šampūnu galvos apie dvi paras (dažau šeštadienį iš pat ryto ir plaunu tik pirmadienį prieš darbą)

Labai noriu akcentuoti acto ir žieminės kepurės naudojimą. Be šitų dalykų žili plaukai gerai neužsidažo ir spalva greit prasiplauna nuo ataugančių plaukų.


norejau jusu paklausti: o jus kai pilat obuoliu acta, tai zili plaukai nemusa raudoniu po dazymo? nes labai jau bijau to raudono atspalvio.t6
su khadi dazais man vis nudazo tokia auksine spalva zilus ir niekaip nenukanda, nors ir siltai 2 val laikau... doh.gif ir dar khadi instrukcijos parasyta, kad citrinu sultys , obuoliu sultys ir obuoliu actas paryskina raudona tona
Atsakyti
QUOTE(atenia @ 2012 01 17, 10:36)

norejau jusu paklausti: o jus kai pilat obuoliu acta, tai zili plaukai nemusa raudoniu po dazymo? nes labai jau bijau to raudono atspalvio.t6
su khadi dazais man vis nudazo tokia auksine spalva zilus ir niekaip nenukanda, nors ir siltai 2 val laikau... doh.gif ir dar khadi instrukcijos parasyta, kad citrinu sultys , obuoliu sultys ir obuoliu actas paryskina raudona tona

nors klausiat ne manes, bet as atsakysiu lotuliukas.gif ant rainbow chna raso kad norint nuimti raudonus atspalvius reikia plikyti juoda stipria kava chna miltelius, o jei norit auksinio atspalvio stipria juoda arbata mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar del KHadi spalvu norejau pasitikslinti. Tamsiausia yra, kaip suprantu, Khadi Dark Brown, o uz ja vienu tonu sviesene kuri: Khadi Light Brown ar Khadi Natural Hazel? Gal kuri bandete minetas dvi, kokia spalva gavosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jotvingė: 17 sausio 2012 - 12:27
As pradejau nuo khadi "dark brown".
mano plaukuciai prie saknu lietuviskai pilki, bet tokie tamsesni pilki ir zilu nemazai, be to buvo dazyti cheminiais rudais dazais. tai man ziauriai nukando po pirmo dazymo-buvau tokia labai tamsiai kastonine, o zili buvo tokie auksiniai, tai kaip sruogelem dazyta buvau lotuliukas.gif . visi sake, kad netinka man ta spalva, per tamsi doh.gif , nors pati spalvyte tikrai labai grazi wub.gif
paskui po dar vieno dazymo su dark brown, kokius pora menesiu nesidaziau, apsiplove normaliai, daziau tonu sviesesniu atsapalviu "natural hazel". gal truputuka sviesesni gavosi, bet vistiek per tamsus.

dabar emiau "light brown", bandziau sruogele padazyt, tai zymiai jau sviesesni, nei anie du. gavosi tokia tarpine spalva tarp pieninio ir juodo sokolado, bet zili vistiek auskiniai doh.gif kaip tuos ziliukus uzdazyt, jau nebezinau...
Atsakyti
QUOTE(atenia @ 2012 01 17, 13:46)
As pradejau nuo khadi "dark brown".
mano plaukuciai prie saknu  lietuviskai pilki, bet tokie tamsesni pilki ir zilu nemazai, be to buvo dazyti cheminiais rudais dazais. tai man ziauriai nukando po pirmo dazymo-buvau tokia labai tamsiai kastonine, o zili buvo tokie auksiniai, tai kaip sruogelem dazyta buvau lotuliukas.gif . visi sake, kad netinka man ta spalva, per tamsi doh.gif , nors pati spalvyte tikrai labai grazi wub.gif
paskui po dar vieno dazymo su dark brown, kokius pora menesiu nesidaziau, apsiplove normaliai, daziau tonu sviesesniu atsapalviu "natural hazel". gal truputuka sviesesni gavosi, bet vistiek per tamsus.

dabar emiau "light  brown", bandziau sruogele padazyt, tai zymiai jau sviesesni, nei anie du. gavosi tokia tarpine spalva tarp pieninio ir juodo sokolado, bet zili vistiek auskiniai doh.gif kaip tuos ziliukus uzdazyt, jau nebezinau...


Aciu atenia. Dar vienas klausimas, ar stipriai isryskeja dazant Khadi "light brown" raudonas atspalvis ir ar galima tuos dazus maisyti tarpusavyje, gal kas nors bandete?
Atsakyti
man tai neislenda tas raudonas atspalvis, o as jo labai bijau:)
vasara bandziau maisyti dark brown su natural hazel 1:3, tai gavosi kaip dark brown.
gal reikejo pamaisyt sviesesni, bet tuo metu turejau tokius tik.
dabar bandysiu visa galvyte su light brown, ziuresiu, gal pagaliau pasviesesiu:)
Atsakyti
QUOTE(atenia @ 2012 01 17, 15:25)
man tai neislenda tas raudonas atspalvis, o as jo labai bijau:)
vasara bandziau maisyti dark brown su natural hazel 1:3, tai gavosi kaip dark brown.
gal reikejo pamaisyt sviesesni, bet tuo metu turejau tokius tik.
dabar bandysiu visa galvyte su light brown, ziuresiu, gal pagaliau pasviesesiu:)


Aciu atenia, jau beveik supratau, ko man reikia. Bandysiu uzsisakyti "light brown" ir "natural hazel". Pradesiu dazyti su sviesesniais ir jei bus per sviesu, imaisysiu tamsesnes. Pagaliau rinkimosi kancios baigesi !!!
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2012 01 16, 12:25)
Nenori nuotraukos įkelti ax.gif ?

Įsiamžinau ax.gif
Rainbow dar brown, žili, be blykstės
user posted image

Rainbow dar brown, žili, su blykste:
user posted image

Šiaip, kai žiūriu į veidrodį, to raudonumo beveik nematau, nebent yra ryškus dirbtinis apšvietimas ar saulė.

Aš nenorėjau, kad foto būtų iš kart poste, norėjau tik nuorodą įkelt... o tai kaip reik kelti, kad nesimatytų foto? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 17 sausio 2012 - 18:18
[quote=Rasa:),2012 01 17, 19:13]

Nudaze visai neblogai zilus plaukus.
Atsakyti
Rasa -gražiai nudažė, žilų nematyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2012 01 17, 18:13)
Įsiamžinau  ax.gif

Šiaip, kai žiūriu į veidrodį, to raudonumo beveik nematau, nebent yra ryškus dirbtinis apšvietimas ar saulė.

Aš nenorėjau, kad foto būtų iš kart poste, norėjau tik nuorodą įkelt... o tai kaip reik kelti, kad nesimatytų foto?  g.gif


Man irgi panašia spalva nusidažo ir žili gal prie pat galvos tik labiau natosi, o tie kur kelis kartus gavo dažų tik prieš saulę labiau šviečia.

Kad nesimatytų foto reikia kopijuoti adresą tą kuris yra prie 1. Ссылка
Atsakyti