Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(-Nika- @ 2011 12 26, 19:56)
I6 tiesų nuotraukoje spalva atrodo kaip medium brown'o. Peršviesintas kadras, prie lango saulėtą dieną fotografuota. Bet ir pirmas dažymas. Todėl ir spalva dar nelabai tamsi. Dabar dažiau ant viršaus su Khadi dark brown'u. Tai gavausi visiška brunetė. Gal ryt - poryt nuotrauką įmesiu, pabandysiu kadre nutaikyt spalvą kuo artimesnę realybei.



Sveikutes,

perskaiciau visa tema, nes ir mano plauku bukle po dazymo 6 metus cheminiais dazais labai suprastejo. Gal kuri galetumete palyginti Khadi dark brown su Rainbow dark brown'u, t.y. ar vienodai tamsiai nudazo, kurio is ju sudetis naturalesne. Aciu labai.
Atsakyti
QUOTE(jotvingė @ 2012 01 13, 11:36)
Sveikutes,

perskaiciau visa tema, nes ir mano plauku bukle po dazymo 6 metus cheminiais dazais labai suprastejo. Gal kuri galetumete palyginti Khadi dark brown su Rainbow dark brown'u, t.y. ar vienodai tamsiai nudazo, kurio is ju sudetis naturalesne. Aciu labai.


Spalva labai panaši abiejų, ir abiejų labai graži. Tik Khadi šiek tiek daugiau duoda pilka atspalvį, t.y. mažesnis ryžas atspindys. Todel, kad Khadi sudėtis praturtinta amla - indišku agrastu, kuris turi daug vitamino C, kas labai sveika plaukams, ir nimu, kuris yra naturalus antibiotikas ir irgi kažkaip gerai ten veikia plauką. Amla duoda tą šaltesni atspalvi, mažiau auksinio blizgesio. Taigi, pasikartojant, Rainbow sudėtis: hena ir basma. Khadi sudėtis: hena, basma, amla, nimas. Rainbow pigesni dažai, bet keliauja apie mėnesį. Khadi brangesni, bet ateina per savaitę ir dar turi papildomų naudingų sudedamųjų dalių. Rinktis Jums smile.gif
Papildyta:
Avetia, plaukai nuostabūs, spalva puiki smile.gif

Mano tokia pati ir taip pat blizga. Pamatysi, laikys irgi gerai wink.gif Tegyvuoja natūralus plaukų dažai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu viskas - ir aš jų noriu rolleyes.gif iš kur geriau siųsti ir kiek, kad nereikėtų paskui muito mokėti.
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2012 01 13, 12:43)
Nu viskas - ir aš jų noriu  rolleyes.gif iš kur geriau siųsti ir kiek, kad nereikėtų paskui muito mokėti.

jei apie rainbow chna tai is iherbo http://www.iherb.com...113-g/9118?at=0 kad nereiketu moketi muitu tai krepseli iki kokiu 25 doleriu gali susikrauti mirksiukas.gif o ivedus koda NAX785 gausi 5doleriu nuolaida primam apsipirkimui mirksiukas.gif atsiskaitymas kreditine kortele, atkeliavo man per savaite laiko kazkur mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2012 01 13, 12:34)
Spalva labai panaši abiejų, ir abiejų labai graži. Tik Khadi šiek tiek daugiau duoda pilka atspalvį, t.y. mažesnis ryžas atspindys. Todel, kad Khadi sudėtis praturtinta amla - indišku agrastu, kuris turi daug vitamino C, kas labai sveika plaukams, ir nimu, kuris yra naturalus antibiotikas ir irgi kažkaip gerai ten veikia plauką. Amla duoda tą šaltesni atspalvi, mažiau auksinio blizgesio. Taigi, pasikartojant, Rainbow sudėtis: hena ir basma. Khadi sudėtis: hena, basma, amla, nimas. Rainbow pigesni dažai, bet keliauja apie mėnesį. Khadi brangesni, bet ateina per savaitę ir dar turi papildomų naudingų sudedamųjų dalių. Rinktis Jums smile.gif
Papildyta:
Avetia, plaukai nuostabūs, spalva puiki smile.gif

Mano tokia pati ir taip pat blizga. Pamatysi, laikys irgi gerai wink.gif Tegyvuoja natūralus plaukų dažai biggrin.gif biggrin.gif



Aciu Nika uz issamu atsakyma, belieka apsispresti, kuri produkta rinktis.
Atsakyti
[quote=jotvingė,2012 01 13, 15:11]
Aciu Nika uz issamu atsakyma, belieka apsispresti, kuri produkta rinktis.

O apsispresti, pasirodo, laaabai sunku. Tad tokia mintis man atejo. Gal kuri nors esate per daug prisipirkusi Rainbow dark brown arba Khadi dark brown, arba Rainbow medium brown ir galetumete man viena pakeli is ju parduoti.

Mano plaukai trumpi, vos uz ausu ir ne per storiausi, o uzsakant pigiau iseina pirkti daugiau, tad mano galvai iseitu labai ilgam laikui. Labai sunku issirinkti, bijau stipriai nutamsinti, o labiausiai bijau, kad nesigautu kaip buna pas mociutes, kurios dazo xna/basma: nei tai juodi, nei rudi, nei zali... ir dar is veido ismusa. O mano galvoje jau labai nemazai zilu plauku, ataugusios saknys 2 cm, o kiti rudai dazyti, bet stipriai nusiplove.

Nuotraukose Rainbow dark brown dazyti plaukai atrodo nuostabiai, tamsi, bet grazi spalva.
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2012 01 12, 09:46)
Tai kaip supratau vienodos spalvos nepavyko išgauti  g.gif 
O kas su Rainbow negerai? Ar pati spalva nepatiko? man dabar tiktų bet kokia spalva, svarbu nebūtų marga galva doh.gif

Jokiu būdu nesakau, kad su Rainbow kas nors negerai. Tiesiog- jei prieš tai dažyta tamsiai, o ataugę yra žili, tai tikrai nebus vienoda spalva, bent jau kokius pirmus 5 dažymus. Dabar man jau pavyksta vienodą spalvą gauti (net per tamsią), bet tik "dvižingsniuojant". Rainbow žilų (kai jų daug arba visa galva doh.gif ) taip nenudažys (nebent per daug daug kartų)
Jei jūssų spalva prieš tai buvo šateniška - yra šansų. Mano buvo beveik juoda.
Papildyta:
QUOTE(jotvingė @ 2012 01 13, 20:05)
Gal kuri nors esate per daug prisipirkusi Rainbow dark brown arba Khadi dark brown, arba Rainbow medium brown ir galetumete man viena pakeli is ju parduoti.
...o labiausiai bijau, kad nesigautu kaip buna pas mociutes, kurios dazo xna/basma: nei tai juodi, nei rudi, nei zali... ir dar is veido ismusa. O mano galvoje jau labai nemazai zilu plauku, ataugusios saknys 2 cm, o kiti rudai dazyti, bet stipriai nusiplove.

Turiu, galėčiau, bet aš Žemaitijoj ax.gif
O šiaip galima pradžioj ir su žaliosiomis pakuotėmis iš Maximos eksperimentuoti. Įdomu, kiek tas "labai nemažai žilų" smile.gif
Pvz.: 1 Xna+2 Basma. Jei per ryžai - dar vien su basma. Ir tada bus matyti, kaip dažosi, ko norisi. Primenu: maišant kartu didesnė tikimybė "pažaliuoti", o ir šviesiau gaunasi. Dvižingsniuojant tamsiau. Po tokių "stipresnių aplikacijų" ir Rainbow geriau, vienodžiau kibs.
Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2012 01 13, 19:48)
Jokiu būdu nesakau, kad su Rainbow kas nors negerai. Tiesiog- jei prieš tai dažyta tamsiai, o ataugę yra žili, tai tikrai nebus vienoda spalva, bent jau kokius pirmus 5 dažymus. Dabar man jau pavyksta vienodą spalvą gauti (net per tamsią), bet tik "dvižingsniuojant". Rainbow žilų (kai jų daug arba visa galva doh.gif ) taip nenudažys (nebent per daug daug kartų)
Jei jūssų spalva prieš tai buvo šateniška - yra šansų. Mano buvo beveik juoda.


Nenori nuotraukos įkelti ax.gif ? Kuo toliau žadi dažyti Rainbow ar dvižingsniuojant?
Mano natūrali spalva irgi beveik juoda. Aš dėl tų plaukų, kur anksčiau dažyti ir šiek tiek skiriasi tai nepergyvenu, vistiek jie kažkada nusikirps, bet labiausiai nervuoja tie ryškiau šviečiantys žili doh.gif ir jeigu jie ir po pusės metų taip pat skirsis tai jau gal nebeverta ir kamuotis rolleyes.gif Vis vien prie šaknų tai bus visą laiką kur tik pirmą kartą nudažytas plauko gabaliukas ir kol jam teks antra ar trečia dozė praeis pora mėnesių....

Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2012 01 16, 12:25)
Nenori nuotraukos įkelti ax.gif ? Kuo toliau žadi dažyti Rainbow ar dvižingsniuojant?

Dažiau kaip tik sekmadienį - dar net galvos neploviau ax.gif
Ryt išsiplausiu ir nusifotkysiu - jau spalva bus tikresnė. Tik dabar galvoju, ar mokėsiu čia foto įkelti - gal kas trumpai nukreiptų, kaip tai daroma? ax.gif
Dažiau su Rainbow - kad jau parsisiunčiau, tai dažysiu, tuo labiau, kad, kaip sakiau, dvižingsniuojant lyg ir per tamsiai gaunasi. O su Rainbow šiek tiek šviesiau - ataugusieji bent, galūnės tebėra juodos, tik kai kada, priklausomai nuo apšvietimo, išlenda tamsus tamsus raudonis (burgundy koks nors smile.gif )
Vis tik manau, kad su dabartinėmis Xna ir Basma visai įmanoma nusidažyti - ypač, kai jau perpranti subtilybes, priedus (ko dėti, o ko - ne)
Man tik pirmieji kartai buvo sunkūs ir varantys į neviltį - nes švietė permatomai raudonai ataugusieji. Bet kiekvieną kartą vis geriau, geriau. Ir nebūtina laukti mėnesio - aš gi pradžioje tai kelis kartus per savaitę vargau. Užtad dabar džiaugiuosi rezultatu. Visą laiką kamuotis tikrai nereikės - pradžia sunkiausia.
Sėkmės!
Atsakyti
sveikos merginos.
jau metai dazausi su khadi dazais, bet vis juos sunciuosi per tarpininke, nes i lt kazkaip man niekaip nepavyksta is ju tinklapio nusipirkti. vis raso, kad i LT negalimas siuntimas. rasiau jiems 3 kartus, kodel neleidzia, bet atsakymo taip ir negavau verysad.gif paskutini karta bandziau daryti uzsakyma ju svataineje pries kokius puse metu, bet vistiek neleido. o gal jau dabar leidzia, ar siunciates kuri tiesiogiai is vokieciu khadi dazus i LT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atenia: 16 sausio 2012 - 23:42
Aš vieną kartą pirkau ir siunčiau į LT, viskas gerai buvo. Gal problema kortelėje?
Atsakyti
QUOTE(atenia @ 2012 01 17, 00:38)
sveikos merginos.
jau metai dazausi su khadi dazais, bet vis juos sunciuosi per tarpininke, nes i lt kazkaip man niekaip nepavyksta is ju tinklapio nusipirkti. vis raso, kad i LT negalimas siuntimas. rasiau jiems 3 kartus, kodel neleidzia, bet atsakymo taip ir negavau verysad.gif paskutini karta bandziau daryti uzsakyma ju svataineje pries kokius puse metu, bet vistiek neleido. o gal jau dabar leidzia, ar siunciates kuri tiesiogiai is vokieciu khadi dazus i LT?


O gal ne is to puslapio?
http://www.indien-pr...c48228ec62db8db

Bet kokiu atveju tikrai viska leidzia. Pasitarkit su kazkuo prie pacio puslapio, nes, matyt, kazka blogai darote.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Nika-: 17 sausio 2012 - 08:18