Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Sveikinu avetia su geru rezultatu smile.gif Man tai irgi buvo metų atradimas, vis dar negaliu praeiti pro veidrodi nepasigrožėjusi savo blizgančiais plaukais biggrin.gif biggrin.gif Galų gale nebegraužia sąžinė, kad kaskart dažydama plaukus maitinu šaknis nuodingais kompresais ir gadinu patį plauką. Blondinių gaila - joms sveikų dažų kol kas nera... Nors Khadi puslapyje rašo, kad komanda dabar ties tuo darbuojasi. Gal pavyks?
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2012 01 10, 14:33)
sveikos, isbandziau ir as siandien rainbow chna dark brown :ax


noriu as sia spalva isbandyti, gal foto galima ?
Atsakyti
Turiu klausimą dėl žilų plaukų cool.gif ir kuri išbandė lietuvoje pirktas žoles ir iš Iherb.com. Nu man tai su Lietuvoje pirktais dažais žiauriai skiriasi spalva. Bandžiau ir kartu maišyti ir atskirai ir su atctu ir su kepure - nieko gero verysad.gif šviečia oranžine spalva ir baigta verysad.gif Taigi klausimas ar iš Iherb geriau nudažo žilus g.gif Ar verta siųstis, nes jau noriu viską mesti unsure.gif Plaukai tai labai sustiprėjo ir nebeslenka visai ir blizga, nu bet tas spalvų skirtumas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2012 01 11, 06:52)
Turiu klausimą dėl žilų plaukų  cool.gif ir kuri išbandė lietuvoje pirktas žoles ir iš Iherb.com.  Nu man tai su Lietuvoje pirktais dažais žiauriai skiriasi spalva. Bandžiau ir kartu maišyti ir atskirai ir su atctu ir su kepure - nieko gero  verysad.gif šviečia oranžine spalva ir baigta verysad.gif Taigi klausimas ar iš Iherb geriau nudažo žilus g.gif Ar verta siųstis, nes jau noriu viską mesti unsure.gif Plaukai tai labai sustiprėjo ir nebeslenka visai ir blizga, nu bet tas spalvų skirtumas  schmoll.gif


Tikrai geriau nudažo Rainbow Dark brown - nebešviečia oranžiniai. Žilų turiu nemažai
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 01 10, 19:44)
noriu as sia spalva isbandyti, gal foto galima ?


nu va, pasifotkinau biski
lotuliukas.gif
idedu ir cia kaip atrodo mano plaukai po dazymo su rainbow chna dark brown ax.gif

user posted image
user posted image

ir idedu viena be blico daryta mirksiukas.gif

user posted image

cia daryta ta pacia diena po dazymo, neplovus galvos, zilu plauku buvau radus du, po dazymo ju nerandu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avietia: 11 sausio 2012 - 10:48
Avietia - labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2012 01 11, 09:52)
Turiu klausimą dėl žilų plaukų  cool.gif ir kuri išbandė lietuvoje pirktas žoles ir iš Iherb.com. 

O aš priešingai nei Tynka atsiliepsiu ax.gif Esu beveik visai žila. Dažydavau Karšto šokolado spalva. Seniai ruošiausi pradėti natūraliais dažytis, o kai pradėjo laaaabai slinkti plaukai, tai net nebebuvo kur trauktis
Pradžioje dažiau su Lietuvoje pirktais (žalieji iš Maximos lyg normaliausi). Nieko prieš ugnines merginas neturiu - man net patinka, bet man - žiauriai nepritinka. O pradžioje tai tik nuplauta, kažkokia permatoma ugninė spalva buvo - aišku, ten, kur ataugę. Skirtumas šokiruojantis. Tai mėnesį nekirpau, kentėjau, slėpiau, kaip vyrai plikę slepia biggrin.gif Bet nemečiau. Noors - vos vos... Dažiau dvižingsniavimu - taip tamsesnė spalva gaunasi. Ir dažiau... 2-3 k. per savaitę- o kadangi "dvižinsniavau", tai gaudavosi ir 4-6 kartai terlionių doh.gif Tai po mėnesio galėjau jau nedvejodama pasakyti - įmanoma ir žilus. Dažysiu thumbup.gif Dabar dažau kas 2-3 savaitės. Gal užtektų ir mėnesyje kartą - bet dar vis tebeeksperimentuoju , nes spalva nesu labai patenkinta - per daug tamsi, juoda, o jei daugiau XNA įdedu- tai juodame fone per daug raudonai... Jau 1 kartą dažiau si Rainbow dark brown - nelikau sužavėta- bent jau man, bent jau tuo atveju gavosi tokia biškį š.. blush2.gif Vėlgi - bent tarp juodų beveik taip atrodė. Jei visa galva būtų tokia - tai gal ir nieko šatenė būčiau smile.gif Bet man tikrai nesigavo kaip avietiai - ko ir norėti- pas ją 2 žili plaukai thumbup.gif
Dažau jau 3 mėn. Deja, pakolkas man nei slinkimo sustabdė (įtariu kitą sveikatos problemą), nei augti ežiukas pradėjo, nei žvilga, kaip kitos čia džiaugiasi. Na, nebent kai balzamą gerą panaudoju. Bet vis dar tikiuosi smile.gif
Atsakyti
avietia, vau kokia graži šokoladinė spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2012 01 11, 10:47)
nu va, pasifotkinau biski
lotuliukas.gif
idedu ir cia kaip atrodo mano plaukai po dazymo su rainbow chna dark brown ax.gif

user posted image

Super wub.gif
Atsakyti
avietia, labai dailu, net nepasakyciau, kad zolemis dazyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2012 01 11, 18:23)
O aš priešingai nei Tynka atsiliepsiu ax.gif  Esu beveik visai žila. Dažydavau Karšto šokolado spalva. Seniai ruošiausi pradėti natūraliais dažytis, o kai pradėjo laaaabai slinkti plaukai, tai net nebebuvo kur trauktis
Pradžioje dažiau su Lietuvoje pirktais (žalieji iš Maximos lyg normaliausi). Nieko prieš ugnines merginas neturiu - man net patinka, bet man - žiauriai nepritinka. O pradžioje tai tik nuplauta, kažkokia permatoma ugninė spalva buvo - aišku, ten, kur ataugę. Skirtumas šokiruojantis. Tai mėnesį nekirpau, kentėjau, slėpiau, kaip vyrai plikę slepia  biggrin.gif Bet nemečiau. Noors - vos vos... Dažiau dvižingsniavimu - taip tamsesnė spalva gaunasi. Ir dažiau... 2-3 k. per savaitę- o kadangi "dvižinsniavau", tai gaudavosi ir 4-6 kartai terlionių  doh.gif Tai po mėnesio galėjau jau nedvejodama pasakyti - įmanoma ir žilus. Dažysiu  thumbup.gif Dabar dažau kas 2-3 savaitės. Gal užtektų ir mėnesyje kartą - bet dar vis tebeeksperimentuoju , nes spalva nesu labai patenkinta - per daug tamsi, juoda, o jei daugiau XNA įdedu- tai juodame fone per daug raudonai... Jau 1 kartą dažiau si Rainbow dark brown - nelikau sužavėta- bent jau man, bent jau tuo atveju gavosi tokia biškį š.. blush2.gif Vėlgi - bent tarp juodų beveik taip atrodė. Jei visa galva būtų tokia - tai gal ir nieko šatenė būčiau  smile.gif  Bet man tikrai nesigavo kaip avietiai - ko ir norėti- pas ją 2 žili plaukai thumbup.gif
Dažau jau 3 mėn. Deja, pakolkas man nei slinkimo sustabdė (įtariu kitą sveikatos problemą), nei augti ežiukas pradėjo, nei žvilga, kaip kitos čia džiaugiasi. Na, nebent kai balzamą gerą panaudoju. Bet vis dar tikiuosi  smile.gif


Tai kaip supratau vienodos spalvos nepavyko išgauti g.gif
O kas su Rainbow negerai? Ar pati spalva nepatiko? man dabar tiktų bet kokia spalva, svarbu nebūtų marga galva doh.gif
Atsakyti
aciu merginos uz komplimentus wub.gif pati nesitikejau kad gausis taip gerai, o plauku blizgejimas isvis nerealus, dziaugiuosi atradus rainbow chna sokiai.gif manau, kad spalva gavosi tamsiai ruda todel kad plikiau kava chna, dejau acto ir laikiau 2val su ziemine kepure ir dar del to, kad tai yra artima spalva mano naturaliai, be to niekada gyvenime nesu daziusi cheminiais dazais, tik pora kartu tuo palete geliu kur po 8plovimu nusiplauna, ir zilu plauku turiu tik kelis mirksiukas.gif
be to iskart po dazymo plaukai liko tokie purus, paklusnus, siandien issiploviau praejus 48val po dazymo galva, dar plaukai dregni, bet kiek matau spalva tokia pati mirksiukas.gif
Atsakyti