Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Nika, labai sveiki ir stiprūs plaukai atrodo thumbup.gif Kiek laiko dažotės su žolėmis?
Atsakyti
Nika, graži kaštoninė spalva wub.gif
Atsakyti
Ačiū už gerus žodžius smile.gif
Dažausi nuo rudens. Iš pradžių labai matėsi skirtumas tarp chnos ant nuaugusių plaukų ir anksčiau dažytų Garnier dažais. O paskui suvienodėjo. Pati dabar neįžiūrėčiau. Svarbu, kad spalva, kuria dažotės, būtų tamsesnė negu Jūsų naturalūs plaukai. Tada skirtumas išnyks. Nuotraukoje plaukai dažyti prieš tris savaites. Ten jau švytuoja mano pilkiukai prie pat makaušio.
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 12 24, 14:12)


O čia tikrai dark brown? Tokia šviesi gaunasi. g.gif Labiau kaip medium brown. Šiaip graži spalva. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, vel as nerimstu 4u.gif biggrin.gif Turbut reik pabandyt nusidazyt ir man, kitaip cia pirmyn atgal trinsiuos doh.gif Kas dedat daug kondicionieriaus y zoliu misiny pries dazyma? Spalva gaunas sviesesne, bet turbut vistiek ryza? g.gif Nes net youtube tos merginos Habioku plaukai ( ji taip daro) atrodo ryzi lauko nuotraukose g.gif Man taip netinka tas atspalvis prie veido doh.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 12 25, 16:02)
O čia tikrai dark brown? Tokia šviesi gaunasi.  g.gif Labiau kaip medium brown. Šiaip graži spalva.  4u.gif


I6 tiesų nuotraukoje spalva atrodo kaip medium brown'o. Peršviesintas kadras, prie lango saulėtą dieną fotografuota. Bet ir pirmas dažymas. Todėl ir spalva dar nelabai tamsi. Dabar dažiau ant viršaus su Khadi dark brown'u. Tai gavausi visiška brunetė. Gal ryt - poryt nuotrauką įmesiu, pabandysiu kadre nutaikyt spalvą kuo artimesnę realybei.
Atsakyti
Žinot, merginos, kas buvo man netikėta?

Mano pagrindinė plaukų masė gerokai apgraužta peroksido ir visada tekdavo naudoti balzamą. Galvojau, kad taip ir bus, kol tie nuograužos ( smile.gif ) nuaugs. Bet, kaip bebūtų keista, po 3-4 mėnesių dažymo su hena, balzamo nebereikia. Tik išplaunu su šampūnu arba su kiaušinio tryniu ir viskas - plaukai nešiurkštūs, minkšti. Hena tikrai atlieka plaukų terapiją thumbup.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu man chna labiau i raudonuma dazydavo, siandien i misini idejau gerus du saukstus ciberzoles, pavyko, raudoni numuse, plaukai ryzi smile.gif Pabandykit kurios siekiat ryzumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 12 22, 11:39)
Aciu visoms 4u.gif
As uztad labai patenkinta Rainbow, nes su paprasta nei puses tiek sodrumo nebuvo rolleyes.gif O zinokit kiek nauju plaukuciu per pusmeti, kai henna naudoju, priaugo bigsmile.gif

sveikos smile.gif gal naudojusios rainbow gali parasyti keliems kartams ir kokio ilgio plaukams uzteko vieno indelio? ax.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
user posted image


kokia spalvyte reiketu rinktis jei noriu savo spalva 'pagilinti'-paryskinti
gal sita?
http://www.iherb.com...13-g/11613?at=0
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2011 12 28, 12:22)
sveikos smile.gif gal naudojusios rainbow gali parasyti keliems kartams ir kokio ilgio          plaukams uzteko vieno indelio? ax.gif
aciu 4u.gif

Man plaukams iki peciu kazkur 3 kartams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 12 30, 12:58)
Man plaukams iki peciu kazkur 3 kartams 4u.gif

aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti