Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Zukauskaite @ 2011 12 22, 17:19)
Jus apie Rainbow? nes as apie Khadi light brown kalbejau. Na, as nezianau, kaip jus savo plauku spalva vadinat. Neisizeiskit, bet as pasakyciau, kad tikrai yra ryzumo mano akiai.

biggrin.gif man ryza siaip grazu. Kol daziau ant anksciau sviestintu buvo tikrai ryza (as ryza suprantu kaip tokia i oranzini), bet ant naturaliu tai atspalvis visai kitoks, kazkoks toks kaip riesutinis, oranzinio jame nera g.gif Tai dabar galai ryzoki, bet virsugalvis nea.
Atsakyti
Man tai irgi ryžoki atrodo. blush2.gif Bet man gražu tokia spalva...
Atsakyti
Shana- graži spalva wub.gif
tai sakai Rainbow nesuvienodina anksčiau dažytų ir ataugusių plaukų? o aš tikėjausi, kad pavyks suvienodinti galus ir viršugalvį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2011 12 22, 22:04)
tai sakai  Rainbow nesuvienodina anksčiau dažytų ir ataugusių plaukų?  o aš tikėjausi, kad pavyks suvienodinti galus ir viršugalvį ax.gif


Jokie chna/basma dažai nesuvienodina dažytų ir natūralių plaukų spalvos, nes pati plauko struktūra ir dažų isigeriamumas yra nevienodi.
Atsakyti
na tiek to kad jau nesuvienodės spalva, užsisakiau medium brown.Belieka sulaukti siuntinuko ir dažytis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 12 22, 20:39)
Man tai irgi ryžoki atrodo.  blush2.gif Bet man gražu tokia spalva...

Nz henna duoda visa laik kazkoki ryzuma, ar kaip ji pavadinti g.gif , bet lyginant mano virsutine ir apatine plauku dali, tai virsugalvio tikrai nesivercia vadinti liezuvis ryza (kaip sakiau, mano supratimu ryza yra i oranzine), o kazkoks toks siltas rudumas.
Man net gal to ryzumo ant naturaliu per mazai, na pirma savaite po dazymo ryzkiau (kaip foto), bet po to lieka kiek svelnesne ruda. Mastau kai atsiauginsiu ir nusikirpsiu sviesintus, paeksperimentuoti su Rainbow Copper daugiau.
Biski bandziau Copper damaisyti karta, bet bijojau daug deti, tai didelio skirtumo nemaciau.


Mantile, visiskai nesuvienodina, bet palyginti su paprasta chna tikrai zymiai labiau pavienodina. Tik is anksciau sviesintu greiciau issiplauna/pablunka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 12 22, 20:15)
biggrin.gif man ryza siaip grazu. Kol daziau ant anksciau sviestintu buvo tikrai ryza (as ryza suprantu kaip tokia i oranzini), bet ant naturaliu tai atspalvis visai kitoks, kazkoks toks kaip riesutinis, oranzinio jame nera g.gif Tai dabar galai ryzoki, bet virsugalvis nea.



Maciau jusu nuotrauka kazkuriame temos psl. - saules sviesoje tikrai neatrodo nuauge plaukai ryzi, bet galai tai taip.. Bet is tikro siandien paskutiny karta (tikiuos!) daziau su beamoniakiniais - noriu, kad kuo daugiau tamsaus pigmento butu ysigere pries dazant zolemis, - tai kur nuauge grazi naturali spalva, o galai turi rusvumo/ryzumo. Nes irgi balinti buvo. Manau del to taip ir gaunas, pvz. ernesin plauku spalva tai tobula - jokio ryzumo isvis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 12 22, 22:59)
Maciau jusu nuotrauka kazkuriame temos psl. - saules sviesoje tikrai neatrodo nuauge plaukai ryzi, bet galai tai taip.. Bet is tikro siandien paskutiny karta (tikiuos!) daziau su beamoniakiniais - noriu, kad kuo daugiau tamsaus pigmento butu ysigere pries dazant zolemis, - tai kur nuauge grazi naturali spalva, o galai turi rusvumo/ryzumo. Nes irgi balinti buvo. Manau del to taip ir gaunas, pvz. ernesin plauku spalva tai tobula - jokio ryzumo isvis thumbup.gif

Sita tikriausiai. Taip atrodo kazkur 3 sav po dazymo, cia lapkricio menesi fotografuota.
Ant dazytu/sviesintu ir ima kitaip ir pats plaukas kitaip reaguoja, bent jau mano
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 12 22, 22:52)
Mantile, visiskai nesuvienodina, bet palyginti su paprasta chna tikrai zymiai labiau pavienodina. Tik is anksciau sviesintu greiciau issiplauna/pablunka unsure.gif

duok die, kad nors pavienodintų..nes taip noriu atsiauginti plaukus , o tuos galus taip norisi nukirpti verysad.gif

Shana, bet tai kokia dangaus žydrynė wub.gif
Atsakyti
O gal kas turite nuomonę apie šiuos HENNA PLUS POWDER dažus?
http://www.purenatur...our-powder.html
Papildyta:
QUOTE(-Nika- @ 2011 12 14, 11:42)
As dark brown'u dažiau tik vieną kartą. Prieš tai dažiau su medium brownu. Tai man labiau patiko.

Kažkaip nerandu Medium... yra tik Dark arba Light, na, dar Natural hazel unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 12 17, 16:49)
DHL pristatymas ir muitas neturi nieko bendro.  smile.gif Muito neskaičiavo, nes siuntė iš Vokietijos, o, kaip žinia, Lietuva ir Vokietija yra toj pačioj Europos Sąjungoj.  smile.gif

Kadangi jau kartą papirkau biškį brangiau, dabar būsiu atsargesnė ax.gif - ar perkant KHADI http://www.indien-pr...air-Colour.html galima kiek nori pirkti (na, iki 100€) neuždės kokių mokesčių?
Atsakyti
O man tai Rainbow suvienodino dažytų ir naturalių ataugančių plaukų spalvą. Aišku, ne po pirmo dažymo. Šiandien įdėsiu nuotrauką savo plaukų dažytų su Rainbow dark brown'u. Nufotografavau ir šaknis, kad matytumėt.
Papildyta:
Shana, plaukų spalva nuostabi smile.gif
O dėl ryžumo, tai Shana tyčia renkasi tokius atspalvius. Čia Rainbow chna ne prie ko.
Papildyta:
Prieš kelias dienas ant Rainbow dark brown'o dažiau Khadi dark brown'ą. Spalva gavosi dar tamsesnė, nes jau antras tamsus sluoksnis. Skirtumas nemenkas, nes Rainbow turi auksinį atspalvį. O Khadi nupilkina ir aukso nelieka.
Šeip jaučiu, kad mano spalva yra Rainbow medium brown'as. Pradžioje pamaniau, kad per šviesi ir užsakiau per daug dark brown'o iš Rainbow ir Khadi. Kol jų sulaukiau, dažiau dar kelis kartus su Medium brown'u iš Rainbow. Po kelių dažymų plaukai prisigėrė dažų ir gavosi tobula tasesnė spalva. Ex, gaila kad tiek tos tamsios spalvos prisipirkau sad.gif Kai išnaudosiu, grįšiu prie šviesesnės.
Atsakyti
Rainbow dark brown smile.gif

user posted image

user posted image


Papildyta:
Žiūriu dabar į savo nuotrauką ir galvoju, kad spalva labai priklauso nuo apšvietimo fotografuojant. Mano plaukai buvo ne tokie ryži g.gif Tikrai labai panašūs į Jadzkos. Šviesinom tą kadrą ir per daug nušviesinom sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Nika-: 24 gruodžio 2011 - 13:13