Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Egliukasz @ 2011 12 21, 11:22)

Papildyta:
O kokia jums gavosi? 4u.gif


Pasistengsiu vakare ideti foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 12 21, 13:31)
Pasistengsiu vakare ideti foto smile.gif


Lauksim thumbup.gif Mastau situos pabandyt, tik butu ydomu pamatyt, ko galiu tiketis 4u.gif
Atsakyti
Nu zinokit nieko as vakar nedariau, neploviau, neperdazinejau. Siandien atsikeliau , pasiziuriu, tai, kad nebe zali, o tamsiai tamsiai rudi i juoduma, visai nieko ta spalva gavosi. Pabandysiu vakare foto idet.
Atsakyti
QUOTE(Cristale @ 2011 12 21, 13:17)
Nu zinokit nieko as vakar nedariau, neploviau, neperdazinejau. Siandien atsikeliau , pasiziuriu, tai, kad nebe zali, o tamsiai tamsiai rudi i juoduma, visai nieko ta spalva gavosi. Pabandysiu vakare foto idet.

gal foto turit kaip vakar atrodė plaukai?
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 12 21, 13:05)
Lauksim thumbup.gif  Mastau situos pabandyt, tik butu ydomu pamatyt, ko galiu tiketis 4u.gif

Va tokia man gaunasi su Light Brown, ziureti nuo virsugalvio iki puses ilgio, nes zemiau esantys buvo sviesinti pries tai. Fotkinta praeita savaite neseniai po dazymo, su plovimu kiek pablunka.
Naturalus plaukai vidutiniskai lietuviskai pilki.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 21 gruodžio 2011 - 22:12
Graži spalva. 4u.gif
Atsakyti
Shana, labai graži spalva wub.gif
Atsakyti
Shana, grazu 4u.gif Tik man tokia netiktu pagal odos atspalvy doh.gif
Atsakyti
Aciu visoms 4u.gif
As uztad labai patenkinta Rainbow, nes su paprasta nei puses tiek sodrumo nebuvo rolleyes.gif O zinokit kiek nauju plaukuciu per pusmeti, kai henna naudoju, priaugo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 12 22, 11:39)
Aciu visoms 4u.gif
As uztad labai patenkinta Rainbow, nes su paprasta nei puses tiek sodrumo nebuvo rolleyes.gif O zinokit kiek nauju plaukuciu per pusmeti, kai henna naudoju, priaugo bigsmile.gif


O nedziovina plauku, koks jusu plauku tipas?
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 12 22, 13:38)
O nedziovina plauku, koks jusu plauku tipas?

Mano tokie vidutiniski turbut, nei labai besiriebaluojantys, nei sausi. Biski dziovina galus, kurie pries tai sviesinti. Dabar maisau su kiausiniu, tai visai nedziovina, anksciau dejau aliejaus, tai kazkaip nelabai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 12 21, 11:30)
O man su Light brown tikrai ne ryza ant naturaliai pilku gaunasi g.gif


Jus apie Rainbow? nes as apie Khadi light brown kalbejau. Na, as nezianau, kaip jus savo plauku spalva vadinat. Neisizeiskit, bet as pasakyciau, kad tikrai yra ryzumo mano akiai.
Atsakyti