Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(ernesin @ 2011 04 12, 20:23)
Nu ne, čia  ne raudona, greičiau ryža į rudumą, ir man patinka smile.gif

O man čia iki rudos toli toli.... Aš rudą suprantu kaip šokoladą blush2.gif , bet, kaip žinia, esama ir kitokių rudų atspalvių. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2011 04 12, 20:30)
O man čia iki rudos toli toli.... Aš rudą suprantu kaip šokoladą blush2.gif , bet, kaip žinia, esama ir kitokių rudų atspalvių. mirksiukas.gif

Aš parašiau ryža į rudumą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 04 12, 20:31)
Aš parašiau ryža į rudumą wink.gif

ale matai, kaip įdomiai- aš ryžos čia visai nematau schmoll.gif , greičiau raudoną link rudumo biggrin.gif Ir atspalvis labiau šaltas, nenatūralus. Spalva graži, žinoma, šiai merginai labai tinka, bet aš tokios tikrai nenorėčiau, o vat tokios, kaip Tavo, rudos, taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 12 balandžio 2011 - 20:04
Matyt nuo kompų priklauso, mano senasis irgi kitomis spalvomis rodydavo ax.gif
Atsakyti
Sveikos, na va, po 4 dienu mano plaukai siek tiek prarado ta raudonmedzio raudonuma. Nors dar yra siek tiek ryzoki. Nusipirkau basma salotiniuose pakeliuose. Bet ta spalva ant basmos pakelio mane sokiruoja smile.gif Bandysiu vien su basma. Ar nepastebeta, kad basma sausina plaukus?
Atsakyti
Aciu uz nuomones merginos. 4u.gif

Del sausumo - man atrodo cia chna sausina gerokai. g.gif As tai visad dedu aliejaus ir kiausini rolleyes.gif gal kazkiek svelnins efekta g.gif Bet po 1.5 menesio ir 3 dazymu man bent ispudis susidare kad plaukai tapo lyg...kietesni, nemoku paaiskinti g.gif
Atsakyti
Na va, bandžiau atgrandyti tą raudonmedžio spalvą. Tepiau su aliejais, ploviau 5 kartus per dieną. Atrodo pasinaikino, tik smilkinių sritis gerokai buvo paveikta chna, tad man atrodo teks palaukti kol ataugs, dabar prisegu segtukais, kad vėjas neatidengtų lotuliukas.gif . Kitą kartą dažysiu 1:6 chna su basma arba chna laikysiu 5 min, kad žili plaukai pasidengtų, o po to basma kuo ilgiau. Toks švelnus atspalvis auksinis man patinka ant saulės. Skaitant supratau, kad daugeliui kaip ir man atrodė, kad chna ir basma duoda šokoladinį rudumą, tačiau sakyčiau tas rudumas panašus labiau į tamsius tamsius rūdžius. Ir aišku individualiai. Reikėtų pabandyti nudažyti sruoga nuo pat šaknų, po to spręsti ar dažyti. Sekmės ir gražių spalvų. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galite patarti, ko dar deti i chna, kad spalva butu "ryzesne" ir ryskesne? Mano plaukuciai nerai labai tamsus, bet ir ne sviesus, o spalvos noriu "rekiancios" smile.gif
Atsakyti
Kvalokas klausimėlis, bet gal neišjuoksit... blush2.gif O ar CHNA nusiplauna? blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(skooda @ 2011 04 18, 23:41)
Kvalokas klausimėlis, bet gal neišjuoksit...  blush2.gif  O ar CHNA nusiplauna?  blush-anim-cl.gif

Kažkiek atsiplauna, nublunka kitaip tariant, bet visiškai - ne.
Atsakyti
Skubiai reikia vienos merginos VILNIUJE prisijungiant prie Khadi dažų pirkimo: čia.

Siuntimas būtų 2.90 euro + dažų kaina. Laukiu až. ax.gif
Atsakyti
kaip kiek labiau nuplauti chna ? praita syki ilgai laikiau, gavosi tamsi spalva. sykart noreciau ryzesnes bet bijau kad trumpai laikant gausis ryskiai sviesesnes saknys nei galai.
Atsakyti