Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(micefee @ 2011 12 19, 00:58)

Ačiū 4u.gif
Gal dar galėtumėte parašyti iš kur ten siunčia- prancūziškai, tai gal iš ES? Kokios siuntimo išlaidos, ar yra kokie muitai?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 12 19, 00:58)

Ir - įdomu, kokius dažus jūs naudojate?
Gal geriau ne atskirai graikinių riešutų miltelius, o Henna su jais?
http://www.aroma-zon...hatainfonce.asp
Nors keista - rašo Henna, o sudėtyje xna nematyti: išverčia "graikinių riešutų, graikinių riešutų lapų ir indigo lapų miltelių mišinys" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2011 12 19, 23:45)
Gal dar galėtumėte parašyti iš kur ten siunčia- prancūziškai, tai gal iš ES? Kokios siuntimo išlaidos, ar yra kokie muitai?


Siunčia iš Prancūzijos, todėl muito nėra. Siuntimo kainos nepamenu, žinau, kad perkant už 60 eurų siuntimas nemokamas.

QUOTE(Rasa:) @ 2011 12 20, 00:44)
Ir - įdomu, kokius dažus jūs naudojate?


Aš pati naudoju Khadi. Iš pradžių bandydavau maišytis pati mišinius, bet nieko geriau už jau sumaišytus neradau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 12 20, 02:51)
Aš pati naudoju Khadi. Iš pradžių bandydavau maišytis pati mišinius, bet nieko geriau už jau sumaišytus neradau.  ax.gif

Aš kiekvieną kartą jais nusidažiusi džiaugiuosi iš naujo tarsi atradimi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Toms, kurios supranta lenkiskai
http://khadi.pl/farba-henna-amla
Galima pažiūrėti, kokie atspalviai gaunasi nusidažius su khadi... Jau ir šitie dažai mane paviliojo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikondrija: 20 gruodžio 2011 - 14:37
Mane ir vilioja Khadi, noreciau buti tamsi blondine - sviesi brunete be ryzo atspalvio. Gal bandyti Khadi Light Brown? g.gif Bijau, nes buvau blondine ilga laika, dabar 4 menesiai kaip nebesviesinau, daziau per ta laika 3 kartus plaukus su beamoniakiniais dazais, baisu, kad zalia nelikciau ar oranzine blink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, as nusidaziau chna ir bastmos misiniu santykiu 1:2, dabar esu zalios spalvos plaukais. Ka man patartumet daryt? ar vel dazyt chna- bastma 1:1, ar tik chna ir trumpai palaikyt?
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 12 20, 19:00)
Mane ir vilioja Khadi, noreciau buti tamsi blondine - sviesi brunete be ryzo atspalvio. Gal bandyti Khadi Light Brown? g.gif  Bijau, nes buvau blondine ilga laika, dabar 4 menesiai kaip nebesviesinau, daziau per ta laika 3 kartus plaukus su beamoniakiniais dazais, baisu, kad zalia nelikciau ar oranzine blink.gif


O kokia jusu plauku spalva dabar?
Mano buvo tokia tamsiai pilka, bandziau Light brown, bet isejo gana ryskiai ryza. Dabar bandziau Khadi Natural Hazel, isejo tamsiau, bet irgi ryzumas akivaizdus. Manau eksperimentuot su actu, skiesti ne tokiu karstu vandeniu, maisyti su dark brown.
Atsakyti
QUOTE(Cristale @ 2011 12 20, 21:53)
Sveikos merginos, as nusidaziau chna ir bastmos misiniu santykiu 1:2, dabar esu zalios spalvos plaukais. Ka man patartumet daryt? ar vel dazyt chna- bastma 1:1, ar tik chna ir trumpai palaikyt?

Va va man irgi Taip buvo. Dažiau šviesintus plaukus ir pasidarė žali. Tai tą pacią dieną ploviau su šampūnu galvą, tai kažkiek nusiplovė. Paskui dažiau tik su basma, nes žalumą nuima raudona spalva. Dabar po 3 dažymo jau nebeliko tos žalios, dabar tokia tamsi net nežinau kaip apibūdinti kokia spalva, bet atrodo jau natūraliau. Taip pat skaičiau, kad kitos tepa aliejum ir daug kartų plauna, kad nusiplautų.
O patarimų čia tik pirkimo klausimais daugiausia deja.
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2011 12 20, 23:32)
O kokia jusu plauku spalva dabar?
Mano buvo tokia tamsiai pilka, bandziau Light brown, bet isejo gana ryskiai ryza. Dabar bandziau Khadi Natural Hazel, isejo tamsiau, bet irgi ryzumas akivaizdus. Manau eksperimentuot su actu, skiesti ne tokiu karstu vandeniu, maisyti su dark brown.

O man su Light brown tikrai ne ryza ant naturaliai pilku gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taboo @ 2011 12 21, 11:21)
Paskui dažiau tik su basma, nes žalumą nuima raudona spalva. Dabar po 3 dažymo jau nebeliko tos žalios, dabar tokia tamsi net nežinau kaip apibūdinti kokia spalva, bet atrodo jau natūraliau.


Gal su henna, nes basma ir duoda ta zalia atspalvy, ar as klystu? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Cristale @ 2011 12 20, 22:53)
Sveikos merginos, as nusidaziau chna ir bastmos misiniu santykiu 1:2, dabar esu zalios spalvos plaukais. Ka man patartumet daryt? ar vel dazyt chna- bastma 1:1, ar tik chna ir trumpai palaikyt?


Per daug basmos ydejot, reikejo dazyt 2:1 pradziai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Shana @ 2011 12 21, 11:30)
O man su Light brown tikrai ne ryza ant naturaliai pilku gaunasi g.gif


O kokia jums gavosi? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zukauskaite @ 2011 12 21, 00:32)
O kokia jusu plauku spalva dabar?
Mano buvo tokia tamsiai pilka, bandziau Light brown, bet isejo gana ryskiai ryza. Dabar bandziau Khadi Natural Hazel, isejo tamsiau, bet irgi ryzumas akivaizdus. Manau eksperimentuot su actu, skiesti ne tokiu karstu vandeniu, maisyti su dark brown.


Gal Aveda blue malva padetu to ryzumo atsikratyt? g.gif Niekas nebandet?
Atsakyti
QUOTE(Taboo @ 2011 12 21, 10:21)
O patarimų čia tik pirkimo klausimais daugiausia deja.

nes spalvos klausimu viskas yra labai labai individualu. su tuo pačiu mišiniu, tuo pačiu santykiu maišant dviem žmonėm gali gautis visiškai skirtinga spalva.
ir iš viso, dažymas su žolėm yra vienas didelis eksperimentas biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 21 gruodžio 2011 - 11:47