Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Shana @ 2011 12 09, 22:08)
Na Rainbow chna tikrai gera yra, nes net ja maisant su paprasciausia Lt parduodama, pvz 1 prie 1 islaiko Rainbow savybes ir dazo labai sodriai ir ta pacia spalva, ne taip kaip paprasta pokeline mirksiukas.gif

Chm... netgi šitaip darote blink.gif Maišote, aišku, su xna? O nebūna per daug raudonai? Kurią Rainbow maišote? Norėtųsi link brunetės apsimesti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2011 12 14, 16:15)
Chm... netgi šitaip darote  blink.gif Maišote, aišku, su xna? O nebūna per daug raudonai? Kurią Rainbow maišote? Norėtųsi link brunetės apsimesti  rolleyes.gif

Maisau su paprasta chna is zaliu pokeliu. Siaip ta pokeline man neduoda intensyvios spalvos, bet sumaisyta su Rainbow dazo lygiai intensyviai lyg vien Rainbow dazyciau. Iki siol isbandziau Light Brown ir Copper. Link brunetes reiktu tamsesnes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 12 14, 17:20)
Maisau su paprasta chna is zaliu pokeliu. Siaip ta pokeline man neduoda intensyvios spalvos, bet sumaisyta su Rainbow dazo lygiai intensyviai lyg vien Rainbow dazyciau. Iki siol isbandziau Light Brown ir Copper. Link brunetes reiktu tamsesnes mirksiukas.gif

Įtariu, kad dar žilų nėra 4u.gif O aš jau kone visa - ypač priekyje. Todėl ir dvižingsniavau visą laiką, kol panaši į normalią pasidariau. Bet xna dažausi penktadienį, kad pirmadieniui dar spėčiau basmą užtepti biggrin.gif Gal nebūtų taip baisu raudonas viršugalvis, jei galai plaukų nebūtų kone juodi (likučiai chemijos).
Tai laukiu nesulaukiu, kol atskris Rainbow dark brown - iš pradžių nemaišysiu - vien su ja dažysiu, paskui gal vėl dvižingsniuosiu (kurios spalvos trūks)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 14 gruodžio 2011 - 16:30
QUOTE(Rasa:) @ 2011 12 14, 16:29)
Įtariu, kad dar žilų nėra  4u.gif

Ne, zilu nera, deja cia negaliu patarti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė. @ 2011 12 14, 15:22)
o kiek siuntimas kainuoja ? blush2.gif ar vienai apsimoka siustis ar kooperuotis geriau? blush2.gif


Apie 6 eurus. Pigiau kooperuotis.
Atsakyti
QUOTE(Princesė. @ 2011 12 14, 15:22)
o kiek siuntimas kainuoja ? blush2.gif ar vienai apsimoka siustis ar kooperuotis geriau? blush2.gif paskutiniai klausimai ne i tema, ir baigiu off topic 4u.gif


Man kainavo 8.60 EUR
Pristatė su DHL, tai jokių muitų neskaičiavo.
Gal tada kažkam ir apsimoka kooperuotis.
O man patinka būti nepriklausomai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasa:) @ 2011 12 14, 00:19)
Jau užsisakiau Rainbow dark brown:
1 kaina $5.63, aš iš karto 5 (manau, nesigailėsiu) - tai su atsiuntimu $28.15- apie 83 Lt nuo kreditinės berods nukrapštė  smile.gif



Jei nukrapštė daugiau kaip 75 lt, tai dar apie trečdalį sumos muitą paskaičiuos. Aš kai pirmą kartą užsakinėjau, tai nežinojau apie šį "stogą". Ilgai negavau siuntinio, kol atėjo iš pašto laiškas apie tai, kad atsiimant sumokėčiau mokesčius. Paskui supermamos IHERB temoje radau visą info, gaila, iš karto nežinojau.

Mergaitės, prieš užsisakydamos iš Iherb'o, paskaitykit kad ir čia http://www.supermama...howtopic=791926 - sutaupysit pinigėlius.
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 12 16, 16:52)
Jei nukrapštė daugiau kaip 75 lt, tai dar apie trečdalį sumos muitą paskaičiuos. Aš kai pirmą kartą užsakinėjau, tai nežinojau apie šį "stogą". Ilgai negavau siuntinio, kol atėjo iš pašto laiškas apie tai, kad atsiimant sumokėčiau mokesčius. Paskui supermamos IHERB temoje radau visą info, gaila, iš karto nežinojau.

Mergaitės, prieš užsisakydamos iš Iherb'o, paskaitykit kad ir čia http://www.supermama...howtopic=791926 - sutaupysit pinigėlius.

Negąsdinkite - negi tikrai nuskaičiuos doh.gif Žinojau apie tą galimybę, todėl užsakinėdama atidžiai skaičiau - ten rašė, kad mokestis prisideda, jei užsakymo suma viršija 30$, tai pasistengiau, kad mano užsakymas būtų tik virš 28$ unsure.gif
http://www.iherb.com...ternational#iqs
So, if you ordered 2 each of 3 different products for a total cost of 30 dollars, we will state the following on the shipping label:
Quantity Description Cost
6 Nutritional Supplements for Personal Use $30.00
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 16 gruodžio 2011 - 19:18
QUOTE(Martini @ 2011 12 13, 22:08)

dėkui už nuorodą bigsmile.gif
ar tos dėžutės užtektų 2 kartams padažyti plaukus (ilgis- jau ant pečių kelis cm krenta)?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2011 12 16, 20:48)
dėkui už nuorodą bigsmile.gif
ar tos dėžutės užtektų 2 kartams  padažyti plaukus  (ilgis- jau ant pečių kelis cm krenta)?

Mano nuomone turėtų užtekti, šie dažai man asmeniškai labai skalsūs, tepasi labai graži plonu sluoksniu smile.gif Rekomenduoju plikyti linų sėmenų nuoviru, tai tepimas taps slidus ir dar malonesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2011 12 16, 20:12)
Negąsdinkite - negi tikrai nuskaičiuos doh.gif Žinojau apie tą galimybę, todėl užsakinėdama atidžiai skaičiau - ten rašė, kad mokestis prisideda, jei užsakymo suma viršija 30$,  tai pasistengiau, kad mano užsakymas būtų tik virš 28$  unsure.gif
http://www.iherb.com...ternational#iqs
So, if you ordered 2 each of 3 different products for a total cost of 30 dollars, we will state the following on the shipping label:
Quantity        Description                                                                Cost
6                    Nutritional Supplements for Personal Use                  $30.00


Tai čia jau pas mus, mūsų muitinė skaičiuoja PVM ir muito mokestį sad.gif Guodžia tai, kad su visais mokesčiais gaunasi pigiau dažyti nei su cheminiais dažais iš parduotuvės.

Beje, visi labai giria mano plaukų spalvą ir labai nustemba, kai pasakau, kad dažau su chna/basma wink.gif Kažkodėl visiems šitie du dalykai asocijuojasi tik su ryža spalva, o mano gili ruda su kaštoniniu atspalviu. Tai įkvepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 12 16, 16:52)
Man kainavo 8.60 EUR
Pristatė su DHL, tai jokių muitų neskaičiavo.
Gal tada kažkam ir apsimoka kooperuotis.
O man patinka būti nepriklausomai smile.gif


DHL pristatymas ir muitas neturi nieko bendro. smile.gif Muito neskaičiavo, nes siuntė iš Vokietijos, o, kaip žinia, Lietuva ir Vokietija yra toj pačioj Europos Sąjungoj. smile.gif

QUOTE(Mantilė @ 2011 12 16, 21:48)
ar tos dėžutės užtektų 2 kartams  padažyti plaukus  (ilgis- jau ant pečių kelis cm krenta)?


Mano plaukai iki liemenėlės užsegimo, bet jų gana nedaug. Man užtenka pakelio 2 kartams.
Atsakyti
Sveikos dažytojos smile.gif
Jau rašiau, kad nusidazius pirmą karta gavosi žali plaukai. Po to dar karta dažiau su basma, truputį dingobtas žalumas ir plaukai tapo pilki, tokia pakankamai natūralūs galai. Tamsoki.
Klausimas būtų kai man padaryti tuos galus bent kiek rusvesnius? Visai raudonų nenoriu, labiau tokių kaštoninių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taboo: 17 gruodžio 2011 - 16:11