Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Martini @ 2011 12 13, 13:50)
ar galima mišinį laikyti savaitę?  [/i]

Manau niekas tiesiog nebande smile.gif
As kazkaip abejoju g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 13 gruodžio 2011 - 13:53
QUOTE(Martini @ 2011 12 13, 13:50)
[i]

gal dar atsakys kas nors blush2.gif : ar galima mišinį laikyti savaitę?



Skaičiau, kad mišinius kiša į kamerą. Bet pati niekada nebandžiau. Kita vertus, tai turbūt jei apsaugosit kažkaip nuo surūgimo (dėl vandens) ir supelijimo, tai neturėtų nieko nutikt labiau negu,kad kokiai arbatai nutiktų.
Atsakyti
Ačiū už pamąstymus 4u.gif pabandysiu palikt šaldytuve. Jei suges, bus tas pats kas dabar išpilti smile.gif

O kada po dažymo tepate aliejus ar kaukes? nes ta plaukų dalis, kur buvo dažyti chemiškai, tai sausėja unsure.gif bet nenoriu to padaryti per anksti, kad nesugadinti pagaliau pasiektą visai neblogą rezultatą biggrin.gif
Atsakyti
merginos, galite įmesti nuorodą iš kur perkate khadi internetu ax.gif
Atsakyti
Khadi 4u.gif
Atsakyti
Jau užsisakiau Rainbow dark brown:
1 kaina $5.63, aš iš karto 5 (manau, nesigailėsiu) - tai su atsiuntimu $28.15- apie 83 Lt nuo kreditinės berods nukrapštė smile.gif

O kiek Nika laikote šiuos dažus? Negi tikrai žalsvai dumblinas atspalvis gaunasi ilgiau palaikius (kaip ką tik poarašė) unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Martini @ 2011 12 13, 23:08)

O kokio kiekio reikia tų miltelių? Rašo 5 dideli šaukštai labai trumpiems plaukams g.gif - tai net dėžutės neužtektų normaliai trumpiems unsure.gif

Kažkuri rašėte, kad Rainbow 2 dėžutės 3 kartams pusilgiems plaukams
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2011 12 13, 23:19)


Kažkuri rašėte, kad Rainbow 2 dėžutės 3 kartams pusilgiems plaukams

Man taip kazkur gaunasi 4u.gif
Ir zalsvo atspalvio nesigauna unsure.gif tiesa zilu plauku neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2011 12 14, 00:19)
Jau užsisakiau Rainbow dark brown:
1 kaina $5.63, aš iš karto 5 (manau, nesigailėsiu) - tai su atsiuntimu $28.15- apie 83 Lt nuo kreditinės berods nukrapštė  smile.gif

O kiek Nika laikote šiuos dažus? Negi tikrai žalsvai dumblinas atspalvis gaunasi ilgiau palaikius (kaip ką tik poarašė)  unsure.gif
Papildyta:

O kokio kiekio reikia tų miltelių? Rašo 5 dideli šaukštai labai trumpiems plaukams  g.gif - tai net dėžutės neužtektų normaliai trumpiems  unsure.gif

Kažkuri rašėte, kad Rainbow 2 dėžutės 3 kartams pusilgiems plaukams


As dark brown'u dažiau tik vieną kartą. Prieš tai dažiau su medium brownu. Tai man labiau patiko. Spalva po kelių dažymų patamsėjo ir gavosi gan tamsi spalva. Dark brown'as turi daugiau basmos, kuri po pirmo plovimo su šampūnu išsiplauna. O iš kart po dažymo praplovus galvą, šukas dažo.

Laikau dvi valandas. Atspalvis normalus. Indelio užtenka dviems kartams labai komfortiškai. Mano plaukai iki pečių jau beveik.
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2011 12 13, 23:19)
O kokio kiekio reikia tų miltelių? Rašo 5 dideli šaukštai labai trumpiems plaukams  g.gif - tai net dėžutės neužtektų normaliai trumpiems  unsure.gif

na, nežinau, kaip čia gaunasi: mano plaukai neilgi, pečių dar nepriaugo, pasidariau maždaug trečdalį, nepilnai pusę kiekio, tai liko dar kartą šaknis užtepti ir tiktai netaupiau unsure.gif
Atsakyti
as cia siek tiek ne i tema, bet ar khadi siuncia i lietuva? g.gif ar jus siunciates per tarpininkes, ar kazkaip kitaip kooperuojates?
Atsakyti
QUOTE(Princesė. @ 2011 12 14, 14:31)
as cia siek tiek ne i tema, bet ar khadi siuncia i lietuva? g.gif ar jus siunciates per tarpininkes, ar kazkaip kitaip kooperuojates?


Tikrai taip. Kadangi jie Vokietijoje, tai siuntinukas ateina per 5-7 dienas.
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 12 14, 13:44)
Tikrai taip. Kadangi jie Vokietijoje, tai siuntinukas ateina per 5-7 dienas.

o kiek siuntimas kainuoja ? blush2.gif ar vienai apsimoka siustis ar kooperuotis geriau? blush2.gif paskutiniai klausimai ne i tema, ir baigiu off topic 4u.gif
Atsakyti