Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Nemanau, kad Rainbow chna labai ypatinga. Turiu parsisiuntusi dažų ir iš Khadi, - http://www.indien-pr...c48228ec62db8db. Čia mergaitės išbandė, o aš pasidėjau į lentyną tik, išbandysiu vėliau. Tiesiog Rainbow pigiau nei Khadi. Lietuvoje parduodama chna dar pigiau, bet ten reikia labiau burti su chnos-basmos santykiu. O čia jau paruošta, spalva daugmaž tokia pati gaunasi. Manau, kad laikantis visų aprašytų taisyklių galima prisiderint gerą spalvą ir su tuo, ką čia turim smile.gif

Ačiū labai visoms mergaitėms forume, kurios atsakinėjo į mano klausimus, kurios pasidalino patirtim. Jadzkai ypatingas ačiū už nuorodą į Rainbow dažus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 12 08, 15:26)
Nemanau, kad Rainbow chna labai ypatinga. Turiu parsisiuntusi dažų ir iš Khadi,  - http://www.indien-pr...c48228ec62db8db. Čia mergaitės išbandė, o aš pasidėjau į lentyną tik, išbandysiu vėliau. Tiesiog Rainbow pigiau nei Khadi. Lietuvoje parduodama chna dar pigiau, bet ten reikia labiau burti su chnos-basmos santykiu. O čia jau paruošta, spalva daugmaž tokia pati gaunasi. Manau, kad laikantis visų aprašytų taisyklių galima prisiderint gerą spalvą ir su tuo, ką čia turim smile.gif

Ačiū labai visoms mergaitėms forume, kurios atsakinėjo į mano klausimus, kurios pasidalino patirtim. Jadzkai ypatingas ačiū už nuorodą į Rainbow dažus smile.gif

Na Rainbow chna tikrai gera yra, nes net ja maisant su paprasciausia Lt parduodama, pvz 1 prie 1 islaiko Rainbow savybes ir dazo labai sodriai ir ta pacia spalva, ne taip kaip paprasta pokeline mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 12 08, 12:25)
Na ką, mergaitės, noriu pasidalinti savotišku reziume smile.gif
Po ilgų ieškojimų savo gražios vientisos rudos spalvos ir jau gan ilgų eksperimentų radau tai ką norėjau.

Labai noriu akcentuoti acto ir žieminės kepurės naudojimą. Be šitų dalykų žili plaukai gerai neužsidažo ir spalva greit prasiplauna nuo ataugančių plaukų.

Dabar jau manau, kad ir su Lietuvoje pirkta chna/basma pritaikius visas šias salygas galima gerai nusidažyti plaukus, tik jau esu metams į priekį apsirūpinusi Rainbow produkcija...

Tikiuosi, kad kažkam sutrumpinsiu tobulumo paieškų procesą smile.gif


Ačiū už aprašymą - aš irgi dabar esu ieškojimuose- jau apie mėnesį kas savaitę (ir net dažniau!) savo žilę blush2.gif dažau. Tik aš vargstu tuo dvigubu variantu :vieną kartą xna, kitą kartą basma. Tai raudona, tai normalesnė biggrin.gif Tą pačią dieną dažyt xna, paskui basma - to jau per daug doh.gif
Norimą rezultatą nelabai išgaunu - na, nebent po basmos.
plaukai sausėja, kietėja - bet dedu visokias aliejines kaukes - atsigauna.

Bet reikalas sunkokas - byra, dažo ko nereikia
O labai norisi natūraliai dažytis. Tai ir skaitinėju - gal kas stebuklingą būdą išrado smile.gif
O užtenka žilus plaukus vien xna dažytis? Kad ir dark brown - sunku patikėt. koks tas rudumas gaunasi - arčiau šatenės ar arčiau brunetės?
Aš į xna pilu citrinos sulčių - kažin, gal irgi neblogai ar geriau obuolių actas?
Gal turite per daug tos Rainbow chna? wink.gif - nupirkčiau.
Arba gal kas vėl kooperuojatės Rainbow ar Khadi siųsdintis? Ar brangus parsiuntimas? Prisidėčiau. Aš iš Plungės, bet kaip nors

Ir dar - yra minėta, kad įdėjus kiaušinį į xna - nebe taip byra. O visą dėti ar tik baltymą ar trynį? be to, juk karštu vandeniu plikom, masė karšta būna - nesutraukia?
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 09 21, 15:21)

Parašyta, kad sudėtyje tik organinės medžiagos, jokios chemijos nėra. Kaina visai nedidelė - apie 10-12 Lt už 113 gr. Ar gali būti toks gėris taip nebrangiai ?



Mielosios, o kaip jūs gaunate už 10-12 Lt? juk kaina 5.63$ x 2.6 Lt = 14.6 Lt o kur dar parsisiuntimas! Beja, kiek kainuoja parsisiuntimas?
Papildyta:
QUOTE(-Nika- @ 2011 09 21, 14:43)

Žinokit, negaliu atsidžiaugti, vis praeidama pro veidrodį užmetu akį į plaukus,  - seniai nemačiau, kad taip blizgėtų smile.gif I


Baltas pavydas 4u.gif
Bet kaip jūs tą blizgesį gaunate? Ir dar, kaip suprantu, net su šampūnu neplovusios? mano tai kaip šiaudai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2011 12 11, 00:03)
Ačiū už aprašymą - aš irgi dabar esu ieškojimuose- jau apie mėnesį kas savaitę (ir net dažniau!) savo žilę  blush2.gif dažau. Tik aš vargstu tuo dvigubu variantu :vieną kartą xna, kitą kartą basma. Tai raudona, tai normalesnė  biggrin.gif Tą pačią dieną dažyt xna, paskui basma - to jau per daug  doh.gif
Norimą rezultatą nelabai išgaunu - na, nebent po basmos.
plaukai sausėja, kietėja - bet dedu visokias aliejines kaukes - atsigauna.

Bet reikalas sunkokas - byra, dažo ko nereikia 
O labai norisi natūraliai dažytis. Tai ir skaitinėju - gal kas stebuklingą būdą išrado smile.gif
O užtenka žilus plaukus vien xna dažytis? Kad ir dark brown - sunku patikėt. koks tas rudumas gaunasi - arčiau šatenės ar arčiau brunetės?
Aš į xna pilu citrinos sulčių - kažin, gal irgi neblogai ar geriau obuolių actas?
Gal turite per daug tos Rainbow chna? wink.gif - nupirkčiau.
Arba gal kas vėl kooperuojatės Rainbow ar Khadi siųsdintis? Ar brangus parsiuntimas? Prisidėčiau. Aš iš Plungės, bet kaip nors

Ir dar - yra minėta, kad įdėjus kiaušinį į xna - nebe taip byra. O visą dėti ar tik baltymą ar trynį? be to, juk karštu vandeniu plikom, masė karšta būna - nesutraukia?

Daziau chna-basma apie dvejus metus thumbup.gif .Iabandziau daug budu.Turiu daug zilu verysad.gif ,del to sustojau prie dvizingsniavimo.Bet vargo tikrai daug g.gif .Dabar isradau sau toki varianta,kolkas man jis geriausias:vienam inde uzpliku chna,i ja pilu acto,kitam inde uzpliku basma,i ja dedu druskos.(Tiesa,ir chna ,ir basma pliku lino semenu nuoviru,ne taip bira ,ir plaukus kondensuoja).Tada sumaisu kartu chna ir basma ,idedu dar visa kiausini ir biski aliejaus ,dazniausiai varnaliesiu.Laikau apie trys valandos.
Citrinu sultys tikrai sausina ,ir pati chna irgi kazkiek,del to ir dedam kiausa ,aliejuko,medaus.Nemesk dar naturalaus dazymo,isbandyk dar koki buda ir atrasi sau tinkamiausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2011 12 12, 13:10)
Daziau chna-basma apie dvejus metus thumbup.gif .Iabandziau daug budu.Turiu daug zilu
Citrinu sultys tikrai sausina ,ir pati chna irgi kazkiek,del to ir dedam kiausa ,aliejuko,medaus.
Ačiū už atsakymą - todėl ir klausinėju čia be galo, kad mesti nežadu  ax.gif
O kaip tą linų sėmenų nuovirą paruošti - kaip klijų, daug virti ir nukošti? bandžiau forume surast, kad nesikartot, bet lyg nebuvo.
O jis nemažina dažų įkibimo galimybės (ypač į žilus)?

Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2011 12 12, 17:41)

Reikia uzvirti,pora minuciu palaikyti ,ir tuo nuoviru (be semenu) uzplikiti chna,basma.Manau ,kad ikibimo galimibes nemazina.
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 12 08, 11:25)
Na ką, mergaitės, noriu pasidalinti savotišku reziume smile.gif

obuolių actą reiktų pabandyt. o nesausina plaukų?

man Iherb (Rainbow dark brown) spalva geresnė, bet laikymasis ir pats procesas labiau patiko Khadi g.gif Iherb, atrodo, kad gan greit pasiplauna, išlenda žiliai. Khadi kai įkibdavo, tai mirtinai. be to, Iherb ilgiau nei 1,5 val. nelabai išeina laikyt, nes užsideda kažkoks žalsvas (dumblinas) atspalvis biggrin.gif užtat su Khadi viskas linko į raudonumą, kas irgi nelabai patiko.

žodžiu, aš vis dar paieškose biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasa:) @ 2011 12 11, 21:10)
Mielosios, o kaip jūs gaunate už 10-12 Lt? juk kaina 5.63$ x 2.6 Lt = 14.6 Lt o kur dar parsisiuntimas! Beja, kiek kainuoja parsisiuntimas?


du indeliai su siuntimu kainavo 17,5 dolerio. apie 45 Lt. pirmą kartą pirkau, berods kažkokią nuolaidą pritaikė dar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 12 gruodžio 2011 - 22:11
obuolių actą reiktų pabandyt. o nesausina plaukų?

Rainbow chnos dažymo instrukcijoje parašyta, kad norint uždažyti žilus plaukus, reikia būtinai pilti obuolių acto. O khadi instrukcijoje (nors dar nedažiau) parašyta, kad rudiems atspalviams išgauti reikia plikyti miltelius su 50 laipsniu celsijaus karštumo skysčiu. Tai aš ir naudojuosi abiem patarimais.
Actas man plaukų nesausina. Bet plaukai su Rainbow užsidažė tobulai tik tada, kai dažymo laiką išbuvau su žiemine kepure.

O čia patarimas iš kitų mergaičių forume patirties - nepilkit į mišinį aliejaus, nes jis padengia plauką plėvele ir dažas ne taip gerai kimba.
Atsakyti
Gal kas žino: ar galiu mišinį laikyt savaitę? g.gif Nes pasidariau per daug mišinio ir gaila pilt lauk, o po savaitės išvažiuoju ilgesniam laikui, tai, galvoju, užsitepčiau dar šaknis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2011 12 11, 00:03)
Ačiū už aprašymą - aš irgi dabar esu ieškojimuose- jau apie mėnesį kas savaitę (ir net dažniau!) savo žilę  blush2.gif dažau. Tik aš vargstu tuo dvigubu variantu :vieną kartą xna, kitą kartą basma. Tai raudona, tai normalesnė  biggrin.gif Tą pačią dieną dažyt xna, paskui basma - to jau per daug  doh.gif
Norimą rezultatą nelabai išgaunu - na, nebent po basmos.
plaukai sausėja, kietėja - bet dedu visokias aliejines kaukes - atsigauna.

Bet reikalas sunkokas - byra, dažo ko nereikia 
O labai norisi natūraliai dažytis. Tai ir skaitinėju - gal kas stebuklingą būdą išrado smile.gif
O užtenka žilus plaukus vien xna dažytis? Kad ir dark brown - sunku patikėt. koks tas rudumas gaunasi - arčiau šatenės ar arčiau brunetės?

Į dark brown dažus įeina ne tik chna bet ir basma. Rudumas gaunasi visiškai brunetiškas - kažkur apie 20 puslapį Jadzka dėjo savo plaukų dažytų dark brownu nuotrauką, pažiūrėkit. Toliau yra ir Khadi besidažančių plaukučiai nufotografuoti.
Aš į xna pilu citrinos sulčių - kažin, gal irgi neblogai ar geriau obuolių actas?
Gal turite per daug tos Rainbow chna? wink.gif - nupirkčiau.
Arba gal kas vėl kooperuojatės Rainbow ar Khadi siųsdintis? Ar brangus parsiuntimas? Prisidėčiau. Aš iš Plungės, bet kaip nors
Koperuotis siuntimui neapsimoka, nes kuo daugiau siuntiesi, tuo brangiau kainuoja - atsiranda muitai ir tt. Jums apsimoka pasidaryti kreditinę kortelę ir būti šiuo klausimu nepriklausomai.

Ir dar - yra minėta, kad įdėjus kiaušinį į xna - nebe taip byra. O visą dėti ar tik baltymą ar trynį? be to, juk karštu vandeniu plikom, masė karšta būna - nesutraukia?

Jei padarytumet neriebios grietinės tirštumo mišinį, tai neturėtų byrėti. O kiaušinį galima įplakti prieš pat tepant masę ant plaukų - visą būtinai, nes baltymas duoda reikiamą konsistenciją - sulipdo, o trynys maitina plaukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Nika-: 13 gruodžio 2011 - 11:03
Mano patirtis: jau pasakojau, kad tris kartus dažiau su rusiškoje pakuotėje parduodama chna - beveik nedažė nei plaukų, nei galvos odos išlaikius ir 6 val su žiemine kepure. Na, gal šiek tiek žilus nukando, bet skirtumas tarp chemiškai nuryžintų plaukų ir ataugusių buvo žiaurus. Parsisiunčiau Khadi, tai skirtumas akivaizdus thumbup.gif nors turėjau tik 3 val. laikymui. Kaip ir anksčiau, į mišinį įpyliau truputį acto ir šį kartą įdėjau Amlos (kartu parsisiunčiau - parašyta, kad įdėjus 10proc. į chna, sustiprina rausvą atspalvį). Ir tikrai rezultatas matyti-nušviesėję plaukai tavo gerokai rausvesni. Labai tikiuosi, kad su laiku ataugę nuo šaknų plaukai prisigers chna ir visu ilgiu susilygins spalva.
Ačiū visoms, besidalinančioms patirtimi - tai tikrai padeda ir palengvina ieškojimus 4u.gif

gal dar atsakys kas nors blush2.gif : ar galima mišinį laikyti savaitę?

ir dar: kada po dažymo tepate aliejus ar kaukes? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martini: 13 gruodžio 2011 - 13:51