Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Gute444 @ 2011 11 28, 00:46)
Labas vakaras, merginos,
vat ir as susigundziau pabandyti ta reikala su chna ir basma, sedziu dabar galvele tuo karvakakiu isisterliojusi ir iskilo toks klausimelis ar turi galva taip net persteti ? Į chna ir basmos misini dar dejau sauksta acto ir kokius 10 lasiuku cinamono eterinio aliejaus? Tikiuosi nenupliksiu g.gif


manau eterinio aliejaus per daug ilasinot, paprastai rekomenduojama i 200ml (sampuno kremo ar dar ko nors) lasinti 5 lasiukus
Atsakyti
QUOTE(Kis Kis Kis @ 2011 11 28, 18:31)
manau eterinio aliejaus per daug ilasinot, paprastai rekomenduojama i 200ml (sampuno kremo ar dar ko nors) lasinti 5 lasiukus


Oi netiesa, toks kiekis lašinasi maždaug į 10ml skysčio. Tad 10 lašų kaip ir neturėjo būti per daug (nors aš visgi kokius 5 būčiau lašinusi), tačiau cinamonas apskritai kažkaip man mažai plaukams naudingas atrodo... Nebent dėl kvapo.
Atsakyti
yra kaukių receptų plaukams su cinamonu- tai gal padeda, ar bent jau taip manoma smile.gif Medus, cinamonas ir alyv aliejus - skatina augimą.
Atsakyti
Gal netiksliai apibudinau ta perstejima, tai buvo daugiau jausmas kaip uztepus sildančio tepalo nuo traumu o ne perstejimas.
Vat as irgi kazkada buvau užfiksavusi ta kauke su medum ir cinamonu, del to ir lašinau cinamono eterinio aliejaus (paprasto cinamono neradau tuo metu namuose), vakar net pabandziau lasiuka to aliejaus itrinti i oda vidinje rieso puseje... nu nealergizavo. Bet ir galvos odai nieko blogo neatsitiko, nepleiskanoja ir siaip kazko blogo nepastebejau
O kada patartina pakartoti dažymą chna ir basma, kad per daug neisdziovinti plauku?
Atsakyti
kada patartina pakartoti dažymą chna ir basma, kad per daug neisdziovinti plauku?
[/quote]

Na, čia sunku ką ir bepatarti. Vienoms (pvz man) nedžiovina visai, kitoms džiovina. Tai individualu. Priklauso ir nuo plauko ir nuo balzamo, kurį naudojate. Dažykit ne dažniau kaip dvi savaites, naudokit maitinantį balzamą ir stebėkit savo plaukus. Tik tiek ir galima pasakyt smile.gif
Atsakyti
Žinau, viena moteris dažosi kiekvieną sav., bet jos plaukai trumpi, tačiau labai sustiprėję ir gerai pigmentas įsigėręs į plauką
Atsakyti
Sveikos, gal žinote plaukų dažus kurie visiškai nusiplauna, po kokio mėnesiuko? smile.gif
Gal esat bandžiusios MARTIS RESPECT plaukų dažus?
Atsakyti
Nebandžiusios, čia tema ne apie tai.
Atsakyti
Sveikos, papasakosiu savo istoriją, gal ką patarsit.
Dažiau plaukus šviesiai su cheminiais dažais, paskui nusitamsinau irgi su cheminiai be amoniako dažais, paskui sugalvojau pabandyti dažyti su chna (praėjus menesiui po paskutinio dažymo su chemija). Gavosi žaliai pilki plaukų galai (dažiau su šokoladine spalva). Ar įmanoma kažką padaryti, kad būtų labiau kaštoninė-šokoladinė spalva ar eiti į kirpyklą?
doh.gif
Beje dar klausimas: ar ta košė turi būti žalia sumaišyta? Toks pokelis buvo, tik nežinau ar splava lygiai tokia pati

http://t0.gstatic.co...fr8aj0krdIIag6M

Paskui kai ploviausi plaukus be pirštinių tai sidabrine spalva lakuoti nagai pažaliavo biggrin.gif
Taip norėtųsi man ir toliau dažyti natūraliomis priemonėmis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taboo: 06 gruodžio 2011 - 16:33
QUOTE(Taboo @ 2011 12 06, 16:24)
Sveikos, papasakosiu savo istoriją, gal ką patarsit.
Dažiau plaukus šviesiai su cheminiais dažais, paskui nusitamsinau irgi su cheminiai be amoniako dažais, paskui sugalvojau pabandyti dažyti su chna (praėjus menesiui po paskutinio dažymo su chemija). Gavosi žaliai pilki plaukų galai (dažiau su šokoladine spalva). Ar įmanoma kažką padaryti, kad būtų labiau kaštoninė-šokoladinė spalva ar eiti į kirpyklą?
doh.gif
Beje dar klausimas: ar ta košė turi būti žalia sumaišyta? Toks pokelis buvo, tik nežinau ar splava lygiai tokia pati

http://t0.gstatic.co...fr8aj0krdIIag6M

Paskui kai ploviausi plaukus be pirštinių tai sidabrine spalva lakuoti nagai pažaliavo biggrin.gif
Taip norėtųsi man ir toliau dažyti natūraliomis priemonėmis...

Na, as vis dar naujokė plaukų dažyme su cha ir basma, bet pabandysiu pazidalinti tuo ka sužinojau perkaiciusi 2 paskutines temas.
Pirmiausia, tai košė tikrai turi būti žalia smile.gif Kaip suprantu dažėte ne gryna chna, o kazkokiu misiniu kiek įžiūriu. O
Kad gautūsi labiau kaštoninė šokoladinė spalva reikia dažyti su cha ir basma mišiniu, geriausia grynos chna ir basmos misiniu. Žolių santykį ir jų laikųmo ant plaukų laiką kiekviena savo plaukams atranda pati, nes visų plaukai skirtingi ir visiskai neaišku kaip jie reaguos į dažymą, pvz: man po pirmo dažymo iš karto pakankamai ryškiai 'nukando' plaukus, o kitoms merginoms spalva kažkokia ryškesnė pasimatė tik po 3 dažymo.
O dėl tos žalios spalvos naikinimo, galima bandyt plaukus tepri aliejais ir plauti, (daug kartų), yra tikimybė, kad spalva nebebus tokia intensyvi. Dar manau galima bandyti dar kartą dažyti, gal net pabandyti vien basma dėti. Nors aš vistik maišyčiau su chna mazdaug 1:3 santykiu ( pvz 1 saukstas chna ir 3 basma).
Atsakyti
Na ką, mergaitės, noriu pasidalinti savotišku reziume smile.gif
Po ilgų ieškojimų savo gražios vientisos rudos spalvos ir jau gan ilgų eksperimentų radau tai ką norėjau.
Jau antrą kartą dažau plaukus ir žili plaukai nusidažo pilnai, ataugusios šaknys nesiskiria nuo pagrindinės plaukų masės, spalva puikiai išsilaiko keturias savaites. Plaukai fantastiškai blizga ir visas tas keturias savaites išvaikštau su puikia neišblukusia spalva (o cheminiai dažai prablukdavo jau po dviejų savaičių).
Taigi:
-Dažau su Rainbow chna iš (Iherb.com). Spalvos medium arba dark brown.
-Plikau mišinį gerokai pravėsusiu vandeniu
-Pilu šaukšta obuolių acto į masę ir daugiau nieko nededu
-Mišinį laikau šiltai apie valandą
-Užsitepusi ant plaukų apsivynioju maistine plėvele
-Užsimaunu šiltą žieminę kepurę
-Laikau dvi valandas
-Išskalauju su balzamu
-Neplaunu su šampūnu galvos apie dvi paras (dažau šeštadienį iš pat ryto ir plaunu tik pirmadienį prieš darbą)

Labai noriu akcentuoti acto ir žieminės kepurės naudojimą. Be šitų dalykų žili plaukai gerai neužsidažo ir spalva greit prasiplauna nuo ataugančių plaukų.

Dabar jau manau, kad ir su Lietuvoje pirkta chna/basma pritaikius visas šias salygas galima gerai nusidažyti plaukus, tik jau esu metams į priekį apsirūpinusi Rainbow produkcija...

Be to, siūlyčiau parinkti tokį atspalvį, kuris būtų orientuotas į jūsų ataugančias šaknis. Taip pat nepamirškit, kad spalva nutamsėja, nes dažai įsigeria palaipsniui. Ir kad norimas rezultatas, jei plaukai chemiškai dažyti, bus tik po kelių dažymų, kai plaukai prisigers dažų.

Tikiuosi, kad kažkam sutrumpinsiu tobulumo paieškų procesą smile.gif
Atsakyti
Kaip veikia bandos instinktas, nes irgi knieti išbandyt Rainbow chna, tačiau taip pat pusmečiui turiu marokieiškos chna... ax.gif
Atsakyti