Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Martini @ 2011 11 22, 00:31)
Seniai skaitinėju jūsų temą ir prieš 6 savaites ryžausi pati išmėginti chna. Dažiau jau 3 kartus - pirmus du pridėdavau truputį basmos, nes bijojau labai ryžos spalvos, paskutinį kartą dažiau tik su chna. Bet mano nuaugusiu šaknų niekaip nenudažo sad.gif Anksčiau dažiau cheminiais tokia gesinta ryža spalva, tai ta tokia auksinė ir laikosi, o tamsios šaknys niekaip nepasiduoda...tik žili auksiniu atspalviu blizga. Dažiau su rusiškoje žalsvoje pakuotėje parduodama chna. Ką dariau ne taip? Dėjau ir acto, ir druskos, ir šiltą tepiau, ir 6-7 val šiltai laikiau... Man ir odos ji nelabai nudažo per tiek laiko g.gif Gal geriau dažytų iš internetinių parduotuvių pirkta chna? ir kurią rinktis? Ačiū, jei patarsit 4u.gif


Man tobulai saknis uzdaze sitas produktas: http://www.iherb.com...13-g/11613?at=0. Plikiau pravesusia kava, pyliau sauksta acto ir misini palaikiau siltai viena valanda. Uzsitepusi apvyniojau plaukus maistine plevele ir vaiksciojau 2 valandas su ziemine kepure. Dabar nesimato kur nuaugusios saknys, o kur chemiskai dazyti plaukai. Tik is Iherb'o siuntinio laukiau apie menesi. Jei nori greiciau, per savaite, siuskis is cia: http://www.indien-pr...c48228ec62db8db. Aisku, brangiau (ne brangiau nei parduotuviniai dazai) bet greiciau. Jei esi tamsi, dazykis su "dark brown". Tik turek omeny, kad ilgainiui dazant spalva tamseja, nes plaukai prisisonina spalvos palaipsniui. Sekmes smile.gif
Atsakyti
Labai ačiū už atsakymą ir patarimus 4u.gif turbūt siūsiuos iš Vokietijos, nes esu ne LT ir čia, jaučiu, tikrai apmokestins siuntinius iš JAV ir gausis tas pats. Tik labai noriu išlikti ryžoka blush2.gif tai bandysiu su ne tamsia chna dažyt smile.gif ačiū
Atsakyti
Sveikos merginos.


Prašau jūsų patarimo. Prieš dvi dienas dažiau plaukus su "Chna" ir "Basmos" mišiniu".
Plaukai gavosi pusiau juodai - žali ir rudi. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif . Šiandien dažiau vien tik su chna, dabar sėdžiu marga kaip papūga. verysad.gif Prašau patarkite, ką man daryti, kaip perdažyti. Beje, daugiau negu prieš mėn. dažiau panašiu mišiniu, gavosi graži kaštoninė spalva. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziwex @ 2011 11 25, 13:38)
Sveikos merginos.
Prašau jūsų patarimo. Prieš dvi dienas dažiau plaukus su "Chna" ir "Basmos" mišiniu".
Plaukai gavosi pusiau juodai - žali ir rudi. doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif . Šiandien dažiau vien tik su chna, dabar sėdžiu marga kaip papūga.  verysad.gif Prašau patarkite, ką man daryti, kaip perdažyti. Beje, daugiau negu prieš mėn. dažiau panašiu mišiniu, gavosi graži kaštoninė spalva. g.gif

gal gerai neišmaišėt ir nepaskirstėt košės? g.gif iš karto po nesėkmingo rezultato reikėjo aliejais plaukus tept ir plaut, tept ir plaut ir daug kartų, būtų kažkiek atsiplovę... dabar net nežinau, ką patart. Jei įmanoma, tuos margus plotus atskirai bandyt dažyti. Kur per ryža - dėt basmos,o paskui ant visų plaukų dėt chna.
Atsakyti
QUOTE(zmonaite @ 2011 11 25, 14:50)
gal gerai neišmaišėt ir nepaskirstėt košės?  g.gif iš karto po nesėkmingo rezultato reikėjo aliejais plaukus tept ir plaut, tept ir plaut ir daug kartų, būtų kažkiek atsiplovę... dabar net nežinau, ką patart. Jei įmanoma, tuos margus plotus atskirai bandyt dažyti. Kur per ryža - dėt basmos,o paskui ant visų plaukų dėt chna.



Ačiū už patarimą. 4u.gif Plaut ploviau kelis kartus, nežinojau, kad reikia dar ir aliejais tepti. unsure.gif Ryžumo kaip ir nėra, gavosi vario spalva. Labiausiai tai nervina tas žalias atspalvis, jau kai maišiau dažus spalva pasirodė per žalia. g.gif Gal nekokybiška basma pakliuvo. Bijau aš su ja ir dažyti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ziwex @ 2011 11 25, 15:50)
Ačiū už patarimą. 4u.gif    Plaut ploviau kelis kartus,  nežinojau, kad reikia dar ir aliejais tepti.  unsure.gif Ryžumo kaip ir nėra, gavosi vario spalva. Labiausiai tai nervina tas žalias atspalvis, jau kai maišiau dažus spalva pasirodė per žalia.  g.gif Gal nekokybiška basma pakliuvo.  Bijau aš su ja ir  dažyti.  doh.gif

ziwex, kokiu santykiu dėjai chna ir basmą? gal basmos per daug buvo? O gal plaukai buvo prieš tai dažyti ir nuaugę, ar pvz, šviesinti sruogelėmis. Todėl galėjo netolygiai nusidažyti.
O košė man visada tamsiai žalia gaunasi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zmonaite @ 2011 11 25, 17:37)
ziwex, kokiu santykiu dėjai chna ir basmą? gal basmos per daug buvo? O gal plaukai buvo prieš tai dažyti ir nuaugę, ar pvz, šviesinti sruogelėmis.  Todėl galėjo netolygiai nusidažyti.
O košė man visada tamsiai žalia gaunasi.  smile.gif



Pirkau chna ir basmos mišinį. Vasarą plaukai buvo dažyti šviesiomis sruogelėmis, po to dažyti ryžais dažais. Tikrai, kur šviesesnės sruogelės ten ir matosi žalia ir vario spalva. 4u.gif
Atsakyti
kokie atsiliepimai apie kreminius plauku dazus? firma kuri geriausia gal kas is patirties gali pasakyti?
Atsakyti
ooooj, ne cia pataikiau doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras, merginos,
vat ir as susigundziau pabandyti ta reikala su chna ir basma, sedziu dabar galvele tuo karvakakiu isisterliojusi ir iskilo toks klausimelis ar turi galva taip net persteti ? Į chna ir basmos misini dar dejau sauksta acto ir kokius 10 lasiuku cinamono eterinio aliejaus? Tikiuosi nenupliksiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2011 11 27, 23:46)
Labas vakaras, merginos,
vat ir as susigundziau pabandyti ta reikala su chna ir basma, sedziu dabar galvele tuo karvakakiu isisterliojusi ir iskilo toks klausimelis ar turi galva taip net persteti ? Į chna ir basmos misini dar dejau sauksta acto ir kokius 10 lasiuku cinamono eterinio aliejaus? Tikiuosi nenupliksiu g.gif



Perštėti neturi. Matyt eterinis aliejus griauzia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 11 28, 09:40)
Perštėti neturi. Matyt eterinis aliejus griauzia sad.gif

As irgi taip nusprendžiau, nieko nenuplikau smile.gif Košę ant plaukų laikiau apie valanda ( iš to galima spręsti, kad ne mirtinai ten perštėjo ir graužė) kaip bebūtų keista spalva plaukus pakando iš pirmo karto g.gif O tikėjausi kad dar pora dažymų net pati nepastebėsiu skirtumo blink.gif Tiesa, sitie mano plaukau per visą ilgį cheminių dažų nematę.
Atsakyti