Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Korta @ 2011 11 16, 08:52)
Puiki idėja dėl žieminės kepurės  thumbup.gif  reiks išbandyti  4u.gif
Paskutinį kartą dažiau įpilusi druskos, tai kol kas tai buvo geriausias variantas. Dabar pabandysiu dar plius su kepure  bigsmile.gif

O kokias savybes druska duoda?
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2011 11 16, 08:09)
O kokias savybes druska duoda?

druską paprastai deda į basma - lyg tamsiau dažo tada ir geriau laiko.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2011 11 16, 11:09)
O kokias savybes druska duoda?

Dedu, kad geriau žilus nudažytų (kažkur perskaičiau smile.gif ) - pasiteisino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Korta: 16 lapkričio 2011 - 21:14
Dažiau ir aš pagaliau savo plaukus. Iš pradžių dažiau su KHADI dark brown dažais, plius truputį pasūdžiau juos. Kadangi pas mane smilkiniai visai žili, tai tie atauge žili plaukai tapo tokiais gražiais žalsvais samaniniais. Vos nenuvirtau išsiplovus, gryna samanų spalva. Tada užsitepiau grynos chna košės, bet matyt, per ilgai palaikiau (nepilnai valandą), tai tie smilkiniai tapo oranžiniais. Net ne ryžiais, o tiesiog grynai oranžiniais. Tada supykus vėl užtepiau tais KHADI dažais, palaikiau trumpai, na, gal ir parudavo tos ataugusios žilos šaknys, bet tokia nedidelė oranžinė juostelė prie pat odos liko.

Tiesa, išsitepus apvyniojau galvą su tokia maistine plėvele (man ji daug labiau patiko nei paprastas maišiukas), o tada užsimaukšlinau vilnonę kepurę, tikrai greit įsigėrė tos žolės.
Dar išsiskalavau po to galvą su kiaušinio tryniu (niekad nesu to anksčiau bandžius) - tikrai minkštučiais plaukai tapo!
Darbo su tom žolėm daug, bet rezultatas atsiperka. smile.gif

Ačiū visoms už patarimus!
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2011 11 18, 10:35)
Tada užsitepiau grynos chna košės, bet matyt, per ilgai palaikiau (nepilnai valandą), tai tie smilkiniai tapo oranžiniais.


Norint kad patamsėtų reikia basmą, ne chna tepti. biggrin.gif Bet šis dvižingsniavimo būdas tinkamas kai visų pirma tepi chna, o po to basmą. Kaip gaunasi tepant žolių mišiniu (kur chna ir basma jau sumaišytos), o po to basma, negaliu pasakyti.
Atsakyti
Sveikos. Na, sumąsčiau ir aš savo plaukus natūraliau nusidažyt, bet abejoju dėl rezultato. Prieš tai kelis kartus tamsinau (paskutinį kartą prieš mėnesį) su ilgalaikiais Garnier dažais, tai nežinau kokia čia ta spalva su chna ir basma gausis. Norėčiau kaštoninės spalvos, bet ar ne per greitai? Nes šaknys tai vos vos natūralios ataugusios. Gal kas turit tokios patirties?
Jau, kad ant drėgnų geriau tept, tai supratau, žadu vienu kartu 1 pakelį basmos ir pusę pakelio chna dėt, pirmą kartą dažau, noris nelikt žaliais plaukais smile.gif
Atsakyti
Seniai skaitinėju jūsų temą ir prieš 6 savaites ryžausi pati išmėginti chna. Dažiau jau 3 kartus - pirmus du pridėdavau truputį basmos, nes bijojau labai ryžos spalvos, paskutinį kartą dažiau tik su chna. Bet mano nuaugusiu šaknų niekaip nenudažo sad.gif Anksčiau dažiau cheminiais tokia gesinta ryža spalva, tai ta tokia auksinė ir laikosi, o tamsios šaknys niekaip nepasiduoda...tik žili auksiniu atspalviu blizga. Dažiau su rusiškoje žalsvoje pakuotėje parduodama chna. Ką dariau ne taip? Dėjau ir acto, ir druskos, ir šiltą tepiau, ir 6-7 val šiltai laikiau... Man ir odos ji nelabai nudažo per tiek laiko g.gif Gal geriau dažytų iš internetinių parduotuvių pirkta chna? ir kurią rinktis? Ačiū, jei patarsit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martini: 21 lapkričio 2011 - 23:47
Radau faina puslapiuka su nuotraukomis ir instrukcijomis, kokias henna ir kaip naudojo, gal kas jau zino, gal kam pravers:

http://forums.longha...read.php?t=2963
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2011 11 18, 10:35)
Dažiau ir aš pagaliau savo plaukus. Iš pradžių dažiau su KHADI dark brown dažais, plius truputį pasūdžiau juos. Kadangi pas mane smilkiniai visai žili, tai tie atauge žili plaukai tapo tokiais gražiais žalsvais samaniniais. Vos nenuvirtau išsiplovus, gryna samanų spalva. Tada užsitepiau grynos chna košės, bet matyt, per ilgai palaikiau (nepilnai valandą), tai tie smilkiniai tapo oranžiniais. Net ne ryžiais, o tiesiog grynai oranžiniais. Tada supykus vėl užtepiau tais KHADI dažais, palaikiau trumpai, na, gal ir parudavo tos ataugusios žilos šaknys, bet tokia nedidelė oranžinė juostelė prie pat odos liko.

Tiesa, išsitepus apvyniojau galvą su tokia maistine plėvele (man ji daug labiau patiko nei paprastas maišiukas), o tada užsimaukšlinau vilnonę kepurę, tikrai greit įsigėrė tos žolės.
Dar išsiskalavau po to galvą su kiaušinio tryniu (niekad nesu to anksčiau bandžius) - tikrai minkštučiais plaukai tapo!
Darbo su tom žolėm daug, bet rezultatas atsiperka. smile.gif

Ačiū visoms už patarimus!



Džiaugiuosi, kad viskas pavyko smile.gif
Bet labai gaila, kad neįdemiai perskaitėt patarimą dėl basmos, - būtumėt sutaupę laiko...
Atsakyti
Mano patirtis:
prieš pora metų dažiau maišydama chna ir basmą santykiu 2:1. Rezultate rudi plaukai, saulėje atsispindintis varinis blizgesys.
Prieš mėnesį dažiau dvižingsniu. Chna ir basmą laikiau po 2val. Po chna plaukai buvo su oranžiniu atspalviu. Po antrojo žingsnio - basmos laikymo 2val. rezultatas.... mano pirminė plaukų spalva hah.gif Buvo gaila visos dienos praleistos su maišais ant galvos ir varvinant visur smirdinčią košę. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zmonaite @ 2011 11 23, 14:34)
varvinant visur smirdinčią košę.  biggrin.gif

Man tai chna žiauriai (ta prasme labai gerai) kvepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2011 11 23, 14:58)
Man tai chna žiauriai (ta prasme labai gerai) kvepia smile.gif

Aš negaliu pernešt jos kvapo. Pradėjau dėti imbiero miltelių, tai truputį geriau smile.gif
Atsakyti