Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Pribrendo ir man laikas natūraliam plaukų dažymui- po gimdymo ir iki šiol žindant mažiuką nuslinko beveik visi plaukai verysad.gif dabar imuosi visko, kad atauginti, bet dažyti šiek tiek noriu, nes vis gražiau blush2.gif tai manau, kad dažymas žolėmis tikrai mažiau pakenks nei cheminiai dažai 4u.gif

Bet esu žalia tokiuose reikaluose, gal kas galėtumėt tokį mini pradžiamokslį parašyt- ką daryt? aš įsivaizduoju, kad nusipirkti tos chna ir basma, susimaišyti ir dažyti g.gif kadangi cheminiais dažasis dažydavausi ir būdavau ryža- o natūrali spalva tokia a la pilka... 4u.gif gal kas nesupyksit už klausimus ir padėsit 4u.gif kokius priedus pridėti, Temą skaičiau, bet dauguma jau patyrusios ir tokių žinučių, kur būtų paaiškinta, ką daryti nuo pačios pradžios neradau blush2.gif

QUOTE(Vilmutee-JE @ 2011 07 11, 11:19)
Dėjau 1 šokoladinę chna ir 1 basmą. O ją pirkau senojo turgelio kioskelyje (Klaipėdoje). Šiaip, ten turėjo įvairių spalvų chna. Sakė neseniai gavo tokių spalvotų smile.gif

matau, kad žinutė rašyta seniai, bet gal temos autorė užeina. O kuris kioskelis, ten tokie 3 yra su kosmetika g.gif
o jei dėjot vieną šokoladinę chna ir 1 basma, kokia spalva gavosi? g.gif
Atsakyti
Merginos, o ar nusidažytų tamsiai VISAI žili plaukai su chna-basma? Mano smilkiniai visiškai žili verysad.gif , nuo cheminių dažų baigiu nuplikt. Užsisakiau KHADI dark brown dažus, o dabar bijoti pradėjau - ar nebus tie smilkiniai oranžiniai?

Ar išvis realu su chna-basma nudažyti visiškai žilus plaukus tamsia spalva?

Merginos, pagelbėkit. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2011 11 11, 11:44)
Merginos, o ar nusidažytų tamsiai VISAI žili plaukai su chna-basma? Mano smilkiniai visiškai žili verysad.gif , nuo cheminių dažų baigiu nuplikt. Užsisakiau KHADI dark brown dažus, o dabar bijoti pradėjau - ar nebus tie smilkiniai oranžiniai?

Ar išvis realu su chna-basma nudažyti visiškai žilus plaukus tamsia spalva?

Merginos, pagelbėkit. unsure.gif

Bent jau mano žili dažant chna-basma gaunasi rudai auksiniai, bet matosi, kad žili... Pastebėjau, kad dedant amlos miltelių jie gaunasi tamsesni, tačiau - laikinai
Atsakyti
QUOTE(Stikliukė @ 2011 11 10, 20:46)
Pribrendo ir man laikas natūraliam plaukų dažymui- po gimdymo ir iki šiol žindant mažiuką nuslinko beveik visi plaukai verysad.gif dabar imuosi visko, kad atauginti, bet dažyti šiek tiek noriu, nes vis gražiau blush2.gif tai manau, kad dažymas žolėmis tikrai mažiau pakenks nei cheminiai dažai 4u.gif

Bet esu žalia tokiuose reikaluose, gal kas galėtumėt tokį mini pradžiamokslį parašyt- ką daryt? aš įsivaizduoju, kad nusipirkti tos chna ir basma, susimaišyti ir dažyti g.gif kadangi cheminiais dažasis dažydavausi ir būdavau ryža- o natūrali spalva tokia a la pilka... 4u.gif gal kas nesupyksit už klausimus ir padėsit 4u.gif kokius priedus pridėti, Temą skaičiau, bet dauguma jau patyrusios ir tokių žinučių, kur būtų paaiškinta, ką daryti nuo pačios pradžios neradau blush2.gif
matau, kad žinutė rašyta seniai, bet gal temos autorė užeina. O kuris kioskelis, ten tokie 3 yra su kosmetika g.gif
o jei dėjot vieną šokoladinę chna ir 1 basma, kokia spalva gavosi? g.gif



Labai gaila, bet jau kuris laikas tų dažų tame kioskelyje nebėra. Kioskininkė sako, jog nebeveža. Tai man pačiai tik vieną kartą teko išbandyti tuos dažus ir vėl pereiti prie chna su basma. Šios temos pradžioje yra surašyti labai geri patarimai ką ir kaip reikia "tobulinti". Paskaityk, gal ką prisitaikysi sau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2011 11 11, 11:44)
Merginos, o ar nusidažytų tamsiai VISAI žili plaukai su chna-basma? Mano smilkiniai visiškai žili verysad.gif , nuo cheminių dažų baigiu nuplikt. Užsisakiau KHADI dark brown dažus, o dabar bijoti pradėjau - ar nebus tie smilkiniai oranžiniai?

Aš turiu smilkiniuose žilų plaukų, dažausi Khadi dark brown, nesigaus oranžiniai smilkiniai mirksiukas.gif Pirmąjį kartą man nudažė tokia smėlio spalva, o palaipsniui pasiekiau vidutinio rudumo atspalvį, gerai įsižiūrėjus galiu atskirti kad ten uždažyti žili, bet kad kiti tai pastebi abejoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2011 11 11, 12:44)
Ar išvis realu su chna-basma nudažyti visiškai žilus plaukus tamsia spalva?


Na, sunku pasakyti... Bent jau man, kaip rašė vikondrija, žili nenusidažo rudai... Gaunasi tokie auksiniai...
Atsakyti
Siaubas, kaip aš bijau tų auksinių plaukų! unsure.gif

Merginos, jūs jau ilgai dažotės su žoliniais dažais, patarkit - mano smilkiniai VISAI balti, ten nei trupučio nebelikę normalių plaukų, o dabar chemiškai dažausi tamsiai ruda spalva - ar man verta pabandyt dažyt su tais KHADI dažais? Kaip jie sureaguos su tais chemiškai nudažytais? Ar nudažius labai ryškus bus tas skirtumas tarp žilų ir tų kitų plaukų? Ar tie senieji dažytieji bent įgaus kokį kitą atspalvį, ar taip ir matysis ryški linija, kol jie nuaugs ir nusikirps?
Mano plaukai trumpi, tai nieko paslėpt negalėsiu.

Žiauriai noriu atsikratyti ta chemija, bet dirbu viešoje vietoje, taigi, oranžinė pasirodyti darbe visai nenorėčiau. smile.gif
Atsakyti
Niekas manau negalėtų duoti 100% atsakymo kaip gausis, nes su augaliniais dažais gali gautis labai skirtingai, daryk kaip viena narė, prisirink per savaitę iš šepečio plaukų ir pabandyk nudažyti, ir galva bus sveika ir rezultatas aiškus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2011 11 11, 15:14)
Siaubas, kaip aš bijau tų auksinių plaukų! unsure.gif

Merginos, jūs jau ilgai dažotės su žoliniais dažais, patarkit - mano smilkiniai VISAI balti, ten nei trupučio nebelikę normalių plaukų, o dabar chemiškai dažausi tamsiai ruda spalva - ar man verta pabandyt dažyt su tais KHADI dažais? Kaip jie sureaguos su tais chemiškai nudažytais? Ar nudažius labai ryškus bus tas skirtumas tarp žilų ir tų kitų plaukų? Ar tie senieji dažytieji bent įgaus kokį kitą atspalvį, ar taip ir matysis ryški linija, kol jie nuaugs ir nusikirps?
Mano plaukai trumpi, tai nieko paslėpt negalėsiu.

Žiauriai noriu atsikratyti ta chemija, bet dirbu viešoje vietoje, taigi, oranžinė pasirodyti darbe visai nenorėčiau. smile.gif


Jei netycia (kuo labai abejoju), gautumetes oranzine, tai yra visada pataisoma. Tiesiog reikia tureti po ranka Basma dazu. Uzsidazot su basma ir palaikot dar valandike - dvi. Busit ruda. Mano mama visiskai zila. Is pradziu dazosi tik Lietuvoje parduodama chna ir patampa ryza. Paskui po valandos dazo basma ir gaunasi tamsi ruda. Tai yra taip vadinamas dvizingsnis, klasikinis dazymo budas.
Todel pasidekit po ranka Basma ir nesinervinkit, - viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Labai jums visoms dėkui! Kažkaip drąsiau tapo. smile.gif
Ai, kas bus, tas bus, bandysiu dažyt.
Atsakyti
Kai paskutinį kartą dažiau plaukus, tai savo tas dvi valandas išvaikščiojau užsimovusi ant galvos žieminę kepurę, kaip čia kažkas patarė. Jaučiau, kad galvai tikrai šilta. Na ir tikrai buvo efektas - šaknys užsidažė žymiai geriau. Ir jau 3 kartus ploviau galvą - kol kas neatsiplauna. Matyt tikrai būsiu ankščiau "nedavertinusi" šilto laikymo dažymo metu poveikio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 11 15, 11:18)
Kai paskutinį kartą dažiau plaukus, tai savo tas dvi valandas išvaikščiojau užsimovusi ant galvos žieminę kepurę, kaip čia kažkas patarė. Jaučiau, kad galvai tikrai šilta. Na ir tikrai buvo efektas -  šaknys užsidažė žymiai geriau. Ir jau 3 kartus ploviau galvą - kol kas neatsiplauna. Matyt tikrai būsiu ankščiau "nedavertinusi" šilto laikymo dažymo metu poveikio smile.gif


Puiki idėja dėl žieminės kepurės thumbup.gif reiks išbandyti 4u.gif
Paskutinį kartą dažiau įpilusi druskos, tai kol kas tai buvo geriausias variantas. Dabar pabandysiu dar plius su kepure bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Korta: 16 lapkričio 2011 - 08:52