Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Salomeja @ 2011 11 09, 13:00)
Rodausi aš savo spalvą (į pačią šukuoseną nekreipkit dėmesio - tik išplauta ir palikta džiūt, todėl susisukus bele kaip smile.gif, spalva saulės nušviesta, kambary kur saulė nesiekia jie toli gražu taip nešviečia :/ :
user posted image

Natūralūs - tamsiai pilki. Kokį pusmetį (kas mėn maždaug) natūraliai dažau.
Kelis kartus dažyta paprasta mūsų pigia chna.
Kokius tris kartus tokia:
user posted image
http://www.iherb.com...-113g/9953?at=0
Visada maišau su aliejais, šlakeliu acto ir raudona paprika.

Paskutinį kartą dariau mišinį iš
http://www.iherb.com...97-g/11428?at=0
Šaukšto pirmo žingsnio, šaukšto antro žinsnio (mat šiuos dažus reikia pažingsniui - basma - chna dažyt), vėl gi tų pačių aukščiau minėtų, šaltalankių aliejaus, daug paprikos, kokosų aliejaus, šlakelio acto. Laikau per naktį.

tik paskutinį kartą šaknys daugiau mažiau intensyviai nusidažė. Prrieš tai būdavo labai didelis skirtumas tarp dažymo ant chemiškai kažkada paveiktų + ant tų kurie nuaugę ir jau buvo dažyti chna+ ant tų kur nuaugę ir dažomi pirmą kartą.

wow, kokia spalva ax.gif paauglysteje visada bandziau tokia isgaut, bet taip niekad ir nepavyko, o reikejo dazytis su chna...
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2011 11 09, 11:00)
...

Gražu, skanu. O kaip laikosi spalva? Greit blunka? Žilus uždažo?
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2011 11 09, 13:46)
Gražu, skanu. O kaip laikosi spalva? Greit blunka? Žilus uždažo?

Čia jau koks 4 plovimas po dažymo. Šiaip man labai baisiai neblunka, tikrai gerokai mažiau nei cheminiai (prieš tai dažiau ryžiausiais loreal tai nusiplaudavo po savaitės).
Žilus šį kartą uždažė idealiai. Ankstesniais kartais uždažydavo, bet skirdavosi spalva gerokai.
Man pačiai ši spalva labai patinka, bet gaila, kad taip atrodo tik saulutėje. Na bet ir šiaip nesiskundžiu smile.gif
Atsakyti
Labai grazi spalva smile.gif Ar bandet dazyti be paprikos ir saltalankio? Ar yra skirtumas? Nes pas mane ta pati beda, galai, kur dar yra chemijos, gerokai ryskesni nei saknys, atrodo nusidazo normaliai, bet keli plovimai ir skirtumas islenda sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopka: 09 lapkričio 2011 - 14:18

Nors jau puse metu dazausi su marokietiska chna (is hennaboy), dedu cinamono, kokosu aliejaus, plikau juoda arbata - bet puse galvos viena spalva, kita puse - kita doh.gif Tad dažniausiai vaikštau plaukus susirišus ir laukiu, kol jie ataugs... Kaži ar išeitų suvienodint spalvą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2011 11 09, 14:18)
Labai grazi spalva smile.gif Ar bandet dazyti be paprikos ir saltalankio? Ar yra skirtumas? Nes pas mane ta pati beda, galai, kur dar yra chemijos, gerokai ryskesni nei saknys, atrodo nusidazo normaliai, bet keli plovimai ir skirtumas islenda  sad.gif

Ar yra skirtumas tarp to dedu šaltalankio aliejaus ar ne pasakyti negaliu. O štai be paprikos man spalva mažiau intensyvi gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2011 11 09, 15:30)
Ar yra skirtumas tarp to dedu šaltalankio aliejaus ar ne pasakyti negaliu. O štai be paprikos man spalva mažiau intensyvi gaunasi.



Na man irgi spalva nereali smile.gif
O paprikos saldziosios prieskoninius miltukus naudojate, ar teisingai supratau?
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 11 09, 14:34)
Na man irgi spalva nereali smile.gif
O paprikos saldziosios prieskoninius miltukus naudojate, ar teisingai supratau?

Aha. Supilu į vandenį, kurį verdu chna plikymui.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2011 11 09, 15:40)
Aha. Supilu į vandenį, kurį verdu chna plikymui.

Reikes pabandyti. Kiek mazdaug sauksteliu paprikos kokiam kiekiui chna? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2011 11 09, 19:39)
Reikes pabandyti. Kiek mazdaug sauksteliu paprikos kokiam kiekiui chna?  smile.gif

Tai paklausėt smile.gif Iš akies visada darau smile.gif jei taip maždaug tai kokie 2 valgomieji šaukštai ir 2/3 dėžutės chna, tai apie 80g (daug aš jos sunaudoju, stori plaukai).
Beje, užmaišytą mišinį dar aš palieku keletui valandų. Pvz., užsimaišau per pietus, o tepu ant galvos prieš einant miegoti.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2011 11 09, 19:44)
Tai paklausėt smile.gif Iš akies visada darau smile.gif jei taip maždaug tai kokie 2 valgomieji šaukštai ir 2/3 dėžutės chna, tai apie 80g (daug aš jos sunaudoju, stori plaukai).
Beje, užmaišytą mišinį dar aš palieku keletui valandų. Pvz., užsimaišau per pietus, o tepu ant galvos prieš einant miegoti.

Tai miegi su ta koše ant galvos bigsmile.gif ? O tas raudonumas tai nuo paprikos gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2011 11 10, 09:16)
Tai miegi su ta koše ant galvos  bigsmile.gif ? O tas raudonumas tai nuo paprikos gaunasi?

miegu. raudonumas nuo visko. gi bright red chna mišinys. Bet visa aplinkybių suma man padarė būtent tokią spalvą. (ir actas, ir paprika, ir aliejai).
Atsakyti