Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(-Nika- @ 2011 10 31, 23:40)
Na, aš dažau plaukus su chna tik 1.5 mėn.  Tai jau dažiau 4 kartus smile.gif Todėl, kad dažausi kas dvi savaites. Prieš tai dažiau plaukus su lengvesniais beamoniakiniais dažais. Išbandžiau visus "sveikus" dažus Lietuvoje - visokius naturtintus, herbatintus ir tt. Vistiek plaukai nutriušo. Tai va ten, kur plaukai buvo pažeisti peroksidu, chna nudažo labai gražiai ir dvi savaites puikiai laiko, galėčiau nedažyti. O vat čviežiai ataugantys maniškiai sveiki pilkai rudi plaukai nusidažo gerai, bet tikrai atsiplauna daug greičiau, nes, matyt, jų struktūra nepažeista ir chna ne taip giliai įsiskverbia. Pastebėjau, kad kai ruošiu mišinį ir įpilu acto, chna laikosi geriau. Bandau plaukus plauti kas antrą dieną, plaunu tryniu, kad kuo mažiau išsiplautų dažai, na ir sveikiau tai, nei šampūnas, koks geras jis bebūtų. Bet va, vistiek tenka dažyti kas dvi savaites. Viena paguoda, kad nuo dažno dažymo chna plaukai nesigadina.
      Dėja, dėja tai tikrai netobulas dažymo būdas sad.gif  O kai žiliukų jau yra, tai nesidažyti nebegali. Na, kol kas pakenčiama, nes spalva labai graži, plaukai blizga, prie chemijos negrįšiu. Aišku, kelia nerimą išsiskirianti ataugančių plaukų spalva. Laukiu dabar atkeliaujančio tamsesnio mišinio, visi plaukai patamsės, gal ne taip kontrastas su ataugančiais plaukais matysis.

O kaip kitoms mergaitėms sekasi?

As tai dabar pabandysiu dazyt kas 2men.nes man tai issausejo labai plaukai,kad ir daziau kas menesi.taip lazkaip negraziai atrodo,saknys nusiplauna,o visas ilgis toks ryzas ir nusiures atrodo,be blizgesio...na nzn,kaip nesausinant plauku,dazyt saknis dazniau ir sodria spalva turet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dryzeeee: 05 lapkričio 2011 - 16:16
QUOTE(Dryzeeee @ 2011 11 05, 17:15)
As tai dabar pabandysiu dazyt kas 2men.nes man tai issausejo labai plaukai,kad ir daziau kas menesi.taip lazkaip negraziai atrodo,saknys nusiplauna,o visas ilgis toks ryzas ir nusiures atrodo,be blizgesio...na nzn,kaip nesausinant plauku,dazyt saknis dazniau ir sodria spalva turet...



Na, aš dažau tik antrą mėn. Kol kas plaukai neišsausėjo visai. Gal pataikiau su balzamu? Aišku dar anksti tokias išvadas daryt.
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 11 05, 16:00)
Tada galima bus palyginti Rainbow ir Khadi.


Lauksiu atsiliepimų. 4u.gif

4nį buvau pas kirpėją, nukirpo galus kur buvo likę nuo cheminių dažų. Dabar visi plaukai tik chna dažyti. Ji, beje, atskyrė, kur buvo cheminiais dažyta, nes ir pats plaukas labai sausas buvo.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 11 07, 12:04)
Lauksiu atsiliepimų.  4u.gif

4nį buvau pas kirpėją, nukirpo galus kur buvo likę nuo cheminių dažų. Dabar visi plaukai tik chna dažyti. Ji, beje, atskyrė, kur buvo cheminiais dažyta, nes ir pats plaukas labai sausas buvo.



Sveikinimai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dryzeeee @ 2011 11 05, 17:15)
As tai dabar pabandysiu dazyt kas 2men.nes man tai issausejo labai plaukai,kad ir daziau kas menesi.taip lazkaip negraziai atrodo,saknys nusiplauna,o visas ilgis toks ryzas ir nusiures atrodo,be blizgesio...na nzn,kaip nesausinant plauku,dazyt saknis dazniau ir sodria spalva turet...


Aš čia vis mąstau apie tą plaukų sausumą g.gif
O ar Jūs nesinaudojate kokiom dar papildomom plaukų modeliavimo priemonėm, kurios gali sausinti? Ar negali būti fenas per karštas, ar dar kažkas panašaus?
Nes kaip ir daug kas rašė, kad chna sausina, bet kad taip baisiai.... sad.gif Mergaitės čia dėjo ir labai ilgų chna dažomų plaukų nuotraukas, tai jei labai būtų blogai, tai tokių ilgų neužsiaugintų. Aišku galima ir individuali reakcija, gal vien gero balzamo ir neužtenka.
Atsakyti
Aš pastebėjau, kad kur plaukai prieš tai buvo dažyti cheminiais dažais, tai nuo chna jie tikrai labai sausi paliko. O dabar kur liko mano natūralūs vien chna dažyti (dažau jau metus), tai tikrai sveiki, blizgantys ir nesausi.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 11 07, 15:31)
Aš pastebėjau, kad kur plaukai prieš tai buvo dažyti cheminiais dažais, tai nuo chna jie tikrai labai sausi paliko. O dabar kur liko mano natūralūs vien chna dažyti (dažau jau metus), tai tikrai sveiki, blizgantys ir nesausi.



Na va, štai visiems "sausuoliams" ir atsakymas smile.gif
Ech, man dar kokius metus tai tikrai reikės laukt, kol nuaugs chemija dažyti plaukai. Gal kaip nors sulauksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 11 07, 15:31)
Aš pastebėjau, kad kur plaukai prieš tai buvo dažyti cheminiais dažais, tai nuo chna jie tikrai labai sausi paliko. O dabar kur liko mano natūralūs vien chna dažyti (dažau jau metus), tai tikrai sveiki, blizgantys ir nesausi.


drinks_cheers.gif ir pas mane lygiai tas pats. Nors dar nesenai dazau, bet jau pastebėjau, kad ten kur nuaugę nėra sausi kaip tie kur dažyti cheminiais dažais.
Tik dabar turiu kantriai laukti kol nuaugs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Korta @ 2011 11 07, 16:33)
drinks_cheers.gif  ir pas mane lygiai tas pats. Nors dar nesenai dazau, bet jau pastebėjau, kad ten kur nuaugę nėra sausi kaip tie kur dažyti cheminiais dažais.
Tik dabar turiu kantriai laukti kol nuaugs smile.gif

Pas mane tas pats smile.gif Nors aš aišku pridedu kokosų aliejaus ir šaltalankių (nes jis oranžinis), tai nepasakyčiau, kad sausinimas stipresnis nei cheminių dažų, o laikau dažniausiai per naktį, tai yra minimum 8h smile.gif Ataugantys natūralūs akivaizdžiai žvilgesni ir mažiau sausi. Bet ir spalva ant jų ne tokia intensyvi.
Atsakyti
O aš jau tikrai daug metų dažiau vien tik chna, sausino, bet dar pakenčiamai. Po to bandžiau pereiti prie natūralesnių plaukų priežiūros priemonių, yapč kaukių - visokie aliejai ir pan. Na ir žiauriai buvo išsausėje plaukai. Gal ne tiek nuo chna, kiek nuo tų aliejinių kaukių, net nežinau. Prie chemijų negrįžau, bet aliejinių kaukių nebededu, na gal kiek ir geriau, bet vis tiek sausi plaukai. Neapsikentusi dažiau Naturtint dažais, galvojau bent laikinai bus blizgesio, bet nelabai ir tik nudažius nelabai blizgėjo...
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2011 11 07, 20:39)
O aš jau tikrai daug metų dažiau vien tik chna, sausino, bet dar pakenčiamai. Po to bandžiau pereiti prie natūralesnių plaukų priežiūros priemonių, yapč kaukių - visokie aliejai ir pan. Na ir žiauriai buvo išsausėje plaukai. Gal ne tiek nuo chna, kiek nuo tų aliejinių kaukių, net nežinau. Prie chemijų negrįžau, bet aliejinių kaukių nebededu, na gal kiek ir geriau, bet vis tiek sausi plaukai. Neapsikentusi dažiau Naturtint dažais, galvojau bent laikinai bus blizgesio, bet nelabai ir tik nudažius nelabai blizgėjo...

Gal tiesiog neatradai koks aliejus plaukams geriau tiktų g.gif Man kokosai netinka, bet vat makadamijų aliejų labai myli plaukai wub.gif . Gal dar ir plaukų priežiūros priemones reiktų peržvelgti, gal plaukams patiktų šampūnai ir balzamai su pantenoliu? Arba tiesiog įsilašinti pantenolio lašiuką ar du į saują, į naudojamą balzamą (parsisiųsti galima iš AZ).
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2011 11 08, 08:43)
Gal tiesiog neatradai koks aliejus plaukams geriau tiktų g.gif Man kokosai netinka, bet vat makadamijų aliejų labai myli plaukai wub.gif . Gal dar ir plaukų priežiūros priemones reiktų peržvelgti, gal plaukams patiktų šampūnai ir balzamai su pantenoliu? Arba tiesiog įsilašinti pantenolio lašiuką ar du į saują, į naudojamą balzamą (parsisiųsti galima iš AZ).

kokosai tai tikrai netinka. Pantenolio tai gal ir turiu, is to pacio AZ, dar turiu šilko ir augalinio silikono smile.gif
Atsakyti
Rodausi aš savo spalvą (į pačią šukuoseną nekreipkit dėmesio - tik išplauta ir palikta džiūt, todėl susisukus bele kaip smile.gif, spalva saulės nušviesta, kambary kur saulė nesiekia jie toli gražu taip nešviečia :/ :
user posted image

Natūralūs - tamsiai pilki. Kokį pusmetį (kas mėn maždaug) natūraliai dažau.
Kelis kartus dažyta paprasta mūsų pigia chna.
Kokius tris kartus tokia:
user posted image
http://www.iherb.com...-113g/9953?at=0
Visada maišau su aliejais, šlakeliu acto ir raudona paprika.

Paskutinį kartą dariau mišinį iš
http://www.iherb.com...97-g/11428?at=0
Šaukšto pirmo žingsnio, šaukšto antro žinsnio (mat šiuos dažus reikia pažingsniui - basma - chna dažyt), vėl gi tų pačių aukščiau minėtų, šaltalankių aliejaus, daug paprikos, kokosų aliejaus, šlakelio acto. Laikau per naktį.

tik paskutinį kartą šaknys daugiau mažiau intensyviai nusidažė. Prrieš tai būdavo labai didelis skirtumas tarp dažymo ant chemiškai kažkada paveiktų + ant tų kurie nuaugę ir jau buvo dažyti chna+ ant tų kur nuaugę ir dažomi pirmą kartą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salomeja: 09 lapkričio 2011 - 13:03