Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(-Nika- @ 2011 10 28, 09:25)
Nepatarčiau tepti ant aliejinės kaukės. Juk ir odą prie plaukų linijos tepamės riebiu aliejumi ar kremu, kad chna nenudažytų. Aliejus plauką irgi padengia plėvele. Aišku, aliejus nusidažo ir plaukas dažosi, bet yra daug šansų, kad dažai ne taip gerai "nukąs" smile.gif


Logiška. Dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
Norejau paklausti,ar jum greitai spalva nusiplauna?as dazau jau gal daugiau nei 2metus.kasmenesi saknis dazau,poto issukuoju,spalva gaunasi grazi,sodri ruda,bet tokia ji iki pirmo plovimo,tada visa menesi kazkokia neaiski issiplovusi ryza telieka....
Atsakyti
QUOTE(Dryzeeee @ 2011 10 29, 13:26)
Norejau paklausti,ar jum greitai spalva nusiplauna?as dazau jau gal daugiau nei 2metus.kasmenesi saknis dazau,poto issukuoju,spalva gaunasi grazi,sodri ruda,bet tokia ji iki pirmo plovimo,tada visa menesi kazkokia neaiski issiplovusi ryza telieka....



Na, aš dažau plaukus su chna tik 1.5 mėn. Tai jau dažiau 4 kartus smile.gif Todėl, kad dažausi kas dvi savaites. Prieš tai dažiau plaukus su lengvesniais beamoniakiniais dažais. Išbandžiau visus "sveikus" dažus Lietuvoje - visokius naturtintus, herbatintus ir tt. Vistiek plaukai nutriušo. Tai va ten, kur plaukai buvo pažeisti peroksidu, chna nudažo labai gražiai ir dvi savaites puikiai laiko, galėčiau nedažyti. O vat čviežiai ataugantys maniškiai sveiki pilkai rudi plaukai nusidažo gerai, bet tikrai atsiplauna daug greičiau, nes, matyt, jų struktūra nepažeista ir chna ne taip giliai įsiskverbia. Pastebėjau, kad kai ruošiu mišinį ir įpilu acto, chna laikosi geriau. Bandau plaukus plauti kas antrą dieną, plaunu tryniu, kad kuo mažiau išsiplautų dažai, na ir sveikiau tai, nei šampūnas, koks geras jis bebūtų. Bet va, vistiek tenka dažyti kas dvi savaites. Viena paguoda, kad nuo dažno dažymo chna plaukai nesigadina.
Dėja, dėja tai tikrai netobulas dažymo būdas sad.gif O kai žiliukų jau yra, tai nesidažyti nebegali. Na, kol kas pakenčiama, nes spalva labai graži, plaukai blizga, prie chemijos negrįšiu. Aišku, kelia nerimą išsiskirianti ataugančių plaukų spalva. Laukiu dabar atkeliaujančio tamsesnio mišinio, visi plaukai patamsės, gal ne taip kontrastas su ataugančiais plaukais matysis.

O kaip kitoms mergaitėms sekasi?

Atsakyti
Aš dažau 1 kartą į mėnesį, nes dažniau neprisiruošiu... Šiaip reikėtų maždaug kas kokias 3 savaites. Aišku, spalva sodriausia tik nudažius, po to ji šiek tiek apsiplauna. Pas mane irgi nemažai žilų yra.
Atsakyti
Mergaitės, o kiek siuntimas iš Khadi kainuoja?
Šeip mišiniai ten brangesni žymiai, lyginant su Iherbu. Nors, aišku, ir sudėtis turtingesnė.
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 11 03, 10:27)
Mergaitės, o kiek siuntimas iš Khadi kainuoja?
Šeip mišiniai ten brangesni žymiai, lyginant su Iherbu. Nors, aišku, ir sudėtis turtingesnė.

Nepamenu, bet nepigus rolleyes.gif
Atsakyti
Pasirodau ir as su savo dabartine spalva. Dazoma siuo metu jau 3 men Rainbow, Light Brown, paskutini kart maisyta su Copper.
Dazyta ant sviesintu plauku, skirtumas taip iki galo ir nesusilygino, todel nuo puses yra sviesesni, bet kirpti nenoriu, tai teks biski pakenteti.
QUOTE(Shana @ 2011 11 02, 11:03)
Labadienis.
Kadangi yra sviezia vaizdine medziaga is ilgojo savaitgalio, tai rodau savo dabartine plauku spalva ax.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
[quote=Shana,2011 11 03, 15:22]
Pasirodau ir as su savo dabartine spalva. Dazoma siuo metu jau 3 men Rainbow, Light Brown, paskutini kart maisyta su Copper.

Paziurėjau aš į Tavo nuaugusias šaknis ir pagalvojau, kad neverta čia man dėl saviškių nuaugančių kompleksuoti smile.gif - atrodo tikrai gerai smile.gif Mano ir šukuosena tokia pati smile.gif
Atsakyti
[quote=-Nika-,2011 11 03, 14:45]
[quote=Shana,2011 11 03, 15:22]

Paziurėjau aš į Tavo nuaugusias šaknis ir pagalvojau, kad neverta čia man dėl saviškių nuaugančių kompleksuoti smile.gif - atrodo tikrai gerai smile.gif Mano ir šukuosena tokia pati smile.gif
[/quote]
biggrin.gif Pradzioje buvo labai ryzkus skirtumas ir nervinausi, dabar yra, bet kazkaip susilieja daugiau, tai numojau ranka, nes kirpti nenoriu, noriu biski atsiauginti plaukus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 11 03, 15:08)
biggrin.gif Pradzioje buvo labai ryzkus skirtumas ir nervinausi, dabar yra, bet kazkaip susilieja daugiau, tai numojau ranka, nes kirpti nenoriu, noriu biski atsiauginti plaukus rolleyes.gif

Shana, primink kuo dažai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 11 03, 11:27)
Mergaitės, o kiek siuntimas iš Khadi kainuoja?
Šeip mišiniai ten brangesni žymiai, lyginant su Iherbu. Nors, aišku, ir sudėtis turtingesnė.


6 eurai. Galima kooperuotis jei norinčių daugiau yra. Aš tai sau už tuos 6 siunčiuosi..
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2011 11 03, 16:11)
Shana, primink kuo dažai? smile.gif


QUOTE(Shana @ 2011 11 03, 15:22)
Dazoma siuo metu jau 3 men Rainbow, Light Brown, paskutini kart maisyta su Copper.



Atsakyti

6 eurai. Galima kooperuotis jei norinčių daugiau yra. Aš tai sau už tuos 6 siunčiuosi..


Aha, ačiū. Reikės užsisakyti. Jei bendrai imti, tai lyginant su chna kainom, gaunasi brangiai. O jei pamąstyti, kad dažai sveikiausi įmanomi, dar ekologiški ir kainuoja tiek pat kiek parduotuvinė chemija, tai nebrangu visai smile.gif

Aš čia vis dar laukiu Iherb'o dark brown'o. Kai išnaudosiu 3 indelius, jamsiu Khadi. Tada galima bus palyginti Rainbow ir Khadi.

O gal kas jau išbandėt abu gamintojus ir turit komentarų?
Atsakyti