Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(smiltute11 @ 2011 10 26, 11:25)
o jei noretum pienisko sokolado atspalvio kokia rinktis ar ati iamnoma g.gif

Mane domina tas pats. Gal merginos, kurios dazesi Khadi ar dazais is iherbs galetu ikelti savo plauku nuotraukas.
Atsakyti
Khadi, Dark brown
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 10 26, 20:23)
Khadi, Dark brown
user posted image



Nu labai graži spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mattina @ 2011 10 26, 16:41)
Ech, tie klausimai vis nesibaigia, turiu dar vieną: Ar chna 'gerai paims' jeigu tepsiu ant aliejinės kaukės, taip pat šiltai viską susuksiu į plėvelę ir užsimausiu žieminę kepurę?


Susukti į plėvelę ir užsidėti žieminę kepurę - gera idėja, bet aliejinės kaukės geriau nedaryti ir apskritai jokių priedų į košę nedėti, tik vandenį. Plius nenaudoti jokių balzamų po galvos išplovimo (prieš dažant chna). Taip geriau plauką nukąs.

Khadi, dark brown:

user posted image

Atsakyti
wow, labai thumbup.gif , aciu jums labai.
Dekit dar, kas turit smile.gif reikes i naujos temos gal pirma zinute idet. ax.gif
Bet kodel taip skiriasi, micefee ir taigra, kokia jusu plauku spalva pries dazyma buvo?
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2011 10 27, 00:24)
Bet kodel taip skiriasi, micefee ir taigra, kokia jusu plauku spalva pries dazyma buvo?


Ne taigra ten dėjo, ernesin. biggrin.gif

Skiriasi, nes, manau, kad ernesin deda priemaišų į košę... Aš anksčiau irgi pildavau aliejaus, gaudavosi daug šviesesnė spalva nei nuotraukoje. Po to paskaičiau angliškame Khadi puslapyje, kad negalima pilti jokio aliejaus, tik vandenį ir būtent tamsiai rudai spalvai jis turi būti atvėsęs iki maždaug 50 celsijaus. Taip pat galvą prieš dažymą ištrinkti vien tik šampūnu, nenaudoti jokio balzamo. Po šitų instrukcijų gavosi laaabai tamsiai ruda spalva. thumbup.gif

How to use Khadi
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 10 27, 00:33)
Ne taigra ten dėjo, ernesin.  biggrin.gif

Skiriasi, nes, manau, kad ernesin deda priemaišų į košę... Aš anksčiau irgi pildavau aliejaus, gaudavosi daug šviesesnė spalva nei nuotraukoje. Po to paskaičiau angliškame Khadi puslapyje, kad negalima pilti jokio aliejaus, tik vandenį ir būtent tamsiai rudai spalvai jis turi būti atvėsęs iki maždaug 50 celsijaus. Taip pat galvą prieš dažymą ištrinkti vien tik šampūnu, nenaudoti jokio balzamo. Po šitų instrukcijų gavosi laaabai tamsiai ruda spalva.  thumbup.gif

How to use Khadi

micefee, visiškai nieko nededu, tik vandenukas mirksiukas.gif Tiesiog aš dažau ne visą galvą, bet tik šaknis, dėl to per visą plauką laikui bėgant plaukas pašviesėja smile.gif Mano plaukai tokie kaip daugumos lietuvaičių, tamsūs į pilkumą.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 10 27, 10:43)
micefee, visiškai nieko nededu, tik vandenukas mirksiukas.gif Tiesiog aš dažau ne visą galvą, bet tik šaknis, dėl to per visą plauką laikui bėgant plaukas pašviesėja smile.gif Mano plaukai tokie kaip daugumos lietuvaičių, tamsūs į pilkumą.


Aaa, nu matai, o aš buvau įsitikinusi, kad dedi, nes aš buvau labai nustebusi rezultatu kai pradėjau į košę nieko nebedėti... Išplovusi galvą net išsigandau kai tokie tamsūs plaukai gavosi. biggrin.gif Mano šiaip natūraliai vidutiniškai rudi.
Atsakyti
gali nuorodele siu daziuku labai jau grazi spalva smile.gif sie gal http://www.iherb.com...113-g/9118?at=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 27 spalio 2011 - 10:49
Kurių dažų? Mano? Mes su ernesin iš čia perkam: http://www.indien-pr...Dark-Brown.html

Atsakyti
As turiu dar viena klausima. Ar du. biggrin.gif Gal galetumet padeti rasti nuoroda i ta merginos puslapi su ilgais rudais plaukai, kuri turi daug naudingos info apie dazyma zolelem. Kazkodel negaliu atrasti senu temu, kur maciau nuoroda.
Ir dar, ar jus jauciat, kad plauku kokybe pagerejo, dazantis su zolelem? jei taip, tai per kiek laiko.
Atsakyti
QUOTE(mattina @ 2011 10 26, 16:41)
Ech, tie klausimai vis nesibaigia, turiu dar vieną: Ar chna 'gerai paims' jeigu tepsiu ant aliejinės kaukės, taip pat šiltai viską susuksiu į plėvelę ir užsimausiu žieminę kepurę? Vieni chna tepa ant drėgnų, kiti ant sausų plaukų, kiti įviairių priedų pila, aliejų etc. Ir pati nesu niekada dažiusi sau plaukų, šį kartą teks, todėl ir mąstau ištepti plaukus aliejumi, tuo pačiu pamaitinti ir suglotninti, o tada tepti makaliuką, tik ar nebus per daug aliejaus ir chna gerai įsigers? Kokie patarimai?
(kaip visada labai išsiplėčiu g.gif  )


Nepatarčiau tepti ant aliejinės kaukės. Juk ir odą prie plaukų linijos tepamės riebiu aliejumi ar kremu, kad chna nenudažytų. Aliejus plauką irgi padengia plėvele. Aišku, aliejus nusidažo ir plaukas dažosi, bet yra daug šansų, kad dažai ne taip gerai "nukąs" smile.gif
Atsakyti