Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Na ir apsižioplinau aš smile.gif

Jau išsiunčiau savo užsakymą. Kai žiūrėjau per "bath and beauty/ hair coloring/..." tai dark brown'o nerodė. Pagalvojau, kad neturi.

O kai nuėjau per visas gamintojo Rainbow Research prekes, atradau.

Atsiprašau visų už balamutstvas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 10 18, 13:47)
Atsiprašau visų už balamutstvas smile.gif

Nieko tokio, Nika- visiems visko pasitaiko mirksiukas.gif Gražios spalvos! 4u.gif (iš asmeninės patirties galiu pasakyt tik tiek, kad dark brown'as dažo tikrai tamsiai mirksiukas.gif )
Atsakyti
Ačiū, Selga smile.gif

manau pabursiu ties keliom spalvom, kaip kokia ragana ir atrasiu savo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 10 18, 13:21)
Ačiū, Selga smile.gif

manau pabursiu ties keliom spalvom, kaip kokia ragana ir atrasiu savo smile.gif

As irgi maisau ir vargo nematau tongue.gif
Sia savaite turi parkeliauti Rainbow Blonde biggrin.gif bet jauciu labiau kaip kauke naudojamas gali but smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 10 18, 11:49)
As tai kazkada senai chna dazytus plaukus puikiai uzsidaziau su Garnier ilgalaikiais. Tik su Garnier dazais man spalva visada gaunasi tamsesne, negu ju plauku pavyzdziuose.



gal butu galima suzinot su kokiais tiksliau dazete? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vika8625 @ 2011 10 20, 08:38)
gal butu galima suzinot su kokiais tiksliau dazete?  ax.gif


Garnier color naturals. Mano plaukai buvo ryzai - rudi. Daziausi tada tradicine sokoladine ruda spalva. Tik gavosi labai tamsi ruda. Dar ir pallete geliais teko dazyti chna dazytus plaukus. Irgi nebuvo problemu. Tik, aisku, but gerai apsidrausti ir bent 2 savaites po dazymo chna islaukti.
Atsakyti
QUOTE(Kis Kis Kis @ 2011 10 12, 19:55)
Ar yra perkanciu chna anglijoje? Perejau visas kosmetikos parduotuves ir neradau... Negi ieskoti nemoku??  g.gif


Yra lush parduotuvej ir dar yra bodyshop'e.
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2011 10 25, 17:09)
Yra lush parduotuvej ir dar yra bodyshop'e.


Gal esate naudojusi chna iš Lush? Kokie atsiliepimai? Mano atsargos iš LT senka, mąsčiau apie raudoną chna iš Lush, labai įdomu. Atleiskit, jei klausimas netinkamas temai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mattina: 25 spalio 2011 - 17:41
Sveikos, noreciau kuo greiciau uzsisakyti is Rainbow dark brown dazus, gal kas nors ruosiates uzsakineti? Mielai prisijungciau, nes kreditines korteles neturiu, o ir laiko tuo uzsiimti visai schmoll.gif Gal pagelbetu kas, uzsakyciau pora pakuociu blush2.gif Rasykit i AZ jei ka mirksiukas.gif
Atsakyti
o jei noretum pienisko sokolado atspalvio kokia rinktis ar ati iamnoma g.gif
Atsakyti
Ech, tie klausimai vis nesibaigia, turiu dar vieną: Ar chna 'gerai paims' jeigu tepsiu ant aliejinės kaukės, taip pat šiltai viską susuksiu į plėvelę ir užsimausiu žieminę kepurę? Vieni chna tepa ant drėgnų, kiti ant sausų plaukų, kiti įviairių priedų pila, aliejų etc. Ir pati nesu niekada dažiusi sau plaukų, šį kartą teks, todėl ir mąstau ištepti plaukus aliejumi, tuo pačiu pamaitinti ir suglotninti, o tada tepti makaliuką, tik ar nebus per daug aliejaus ir chna gerai įsigers? Kokie patarimai?
(kaip visada labai išsiplėčiu g.gif )
Atsakyti
QUOTE(mattina @ 2011 10 25, 18:41)
Gal esate naudojusi chna iš Lush? Kokie atsiliepimai? Mano atsargos iš LT senka, mąsčiau apie raudoną chna iš Lush, labai įdomu. Atleiskit, jei klausimas netinkamas temai smile.gif


Ne, nesu bandzius. Bet maciau pora klipu youtube'e. Visai merginos patenkintos. Ir spalva grazi gaunasi, ne ryza, o i raudonuma tokia. Pasiziurekit, gal ir jums patiks.
Atsakyti