Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(wwaiduse @ 2011 10 05, 23:31)
o gal yra kokie kitokie naturalus dazai kurie plaukus raudonai gali nudazyt?


'
nemanau smile.gif Galiu nebent pasiūlyti mišinius: http://www.iherb.com...w=rainbow henna

Bent jau tamsiai ruda spalva neprimakalūzinta smile.gif Jie turi ir raudoną.
Atsakyti
sveikos, kokia gerą temą radau, šaunuolės, kad dalinatės smile.gif 4u.gif
labai noriu paklausti, gal tam puslapiuke, iš kurio siunčiatės Henna dažus yra koks nors natūralus dalykas, kuris išlautų dažus cheminius iš plauko? na bent jau kažkiek neutralizuotų? sad.gif
ir ar kas dažosi su chna misiniu geltonoj dėžutėj? parašyta blonde? jis šviesina kažkiek? ar tai tik natūraliam šviesiam plaukui tonuoti ?
dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2011 10 06, 10:27)

ir ar kas dažosi  su chna misiniu geltonoj dėžutėj? parašyta blonde? jis šviesina kažkiek? ar tai tik natūraliam šviesiam plaukui tonuoti ?
dėkoju už atsakymus  4u.gif

Kaip tik tokia uzsisakiau siandien, manau bus labiau kaip kondicionierius. Bet kokiu atveju parasysiu, kai isbandysiu smile.gif
Atsakyti
Mergaitės,

per kiek laiko jums siuntiniai iš IHERB'o ateina? 15 dienų kaip jau ir praėjo, o aš vis dar nesulaukiu savo siuntinio su Rainbow henna sad.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 10 07, 12:18)
Mergaitės,

per kiek laiko jums siuntiniai iš IHERB'o ateina? 15 dienų kaip jau ir praėjo, o aš vis dar nesulaukiu savo siuntinio su Rainbow henna sad.gif

As gaunu per 15 dienu Ispanijoje. Lt kiek skaiciau apie 3 savaites uztrunka, jei tiksliau - pasiklausk Iherbo temoje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 10 07, 13:28)
As gaunu per 15 dienu Ispanijoje. Lt kiek skaiciau apie 3 savaites uztrunka, jei tiksliau - pasiklausk Iherbo temoje. 4u.gif



Ačiū, Shana smile.gif

Tuomet viskas gerai. Ramiai laukiam dar savaitę smile.gif
Papildyta:
Beje, norėjau dar pasiklausti. Po paskutinio dažymo plaukai vis dar blizga, vis dar sodrios gražios spalvos smile.gif Bet ten kur skląstymas, matosi mano natūralūs pilkiai plaukai. Dienos metu kazkaip nelabai ir matosi, nes jie irgi įgavo ryžoką atspalvį, bet vakare po hologenine lempa tai dar ir kaip šviečia. Tai vat ir galvoju ar jie čia ataugdami per kelis kartus nusidažys, - būtu gan logiška.

Ar jums, mergaitės visada šaknys tolygiai su visa plaukų mase užsidažo? Ar tas šviežias ataugęs centimetriukas visą laiką truputi išsiskiria ?
Atsakyti
Labutis,

Tik vienas klausimukas. Užsakant iš http://www.iherb.com...w=rainbow henna mokėti reikia kreditine kortele. Kaip suprantu tai tarptautinis mokėjimas? Už lėšų pervedimą nuima 90 lt? ar aš kažką čia painioju? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Julenk@ @ 2011 10 10, 15:06)
Labutis,

Tik vienas klausimukas. Užsakant iš http://www.iherb.com...w=rainbow henna mokėti reikia kreditine kortele. Kaip suprantu tai tarptautinis mokėjimas? Už lėšų pervedimą nuima 90 lt? ar aš kažką čia painioju?  doh.gif  blush2.gif

Tarptautinis pervedimas būtų jei iš paprastos banko sąskaitos tai darytum, o jei su kreditine nieko tau nenuskaičiuos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 10 10, 16:25)
Tarptautinis pervedimas būtų jei iš paprastos banko sąskaitos tai darytum, o jei su kreditine nieko tau nenuskaičiuos mirksiukas.gif


Dėkoju už atsakymą 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ar yra perkanciu chna anglijoje? Perejau visas kosmetikos parduotuves ir neradau... Negi ieskoti nemoku?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 10 07, 13:18)
Mergaitės,

per kiek laiko jums siuntiniai iš IHERB'o ateina? 15 dienų kaip jau ir praėjo, o aš vis dar nesulaukiu savo siuntinio su Rainbow henna sad.gif

gavau po 5 dienų. buvau šokiruota, kad taip greit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2011 10 12, 20:03)
gavau po 5 dienų. buvau šokiruota, kad taip greit  biggrin.gif


smile.gif Aš gavau 19 dieną. Šiandien užsiplikiau savo medium brown mišinį - su kava ir actu, kaip rekomenduota. Ryt dažysiu. Žiūrėsim kas gausis smile.gif
Atsakyti