Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Įkeliu kelias pamokėles, kaip dažytis plaukus.
http://www.youtube.c...feature=related
http://www.youtube.c...feature=related
http://www.youtube.c...h?v=HZePLhm3dBk

kažkas rašė kad labai prikrato tos košės visur, tai gal per tirštą košę padarot?
Atsakyti
Na va, nesulaukus siuntinio (kuris jau kita savaite tikrai turetu ateiti) dazausi plaukus antra karta su iranietiska chna ir basma. Emiau kaip ir praeita syki chna:basma 1:1, du saukstelius kavos ir sauksta obuoliu acto. Viska uzsiplikiau is vakaro. Ryte issiploviau galva (praeita karta neploviau) ir pasildziusi kosele garu voneleje uzsitepiau. Skirtuma pamaciau is karto. Kadangi dazausi kose paprasciausiai plikom rankom itrindama i plaukus, tai si karta rankos neatsiplauna smile.gif)))
Laikiau dazus 2.5 h. Spalva vel tamsi rudai-ryza. Grazu be galo, plaukai spindi ir kvepia sienu smile.gif Na, ryt-poryt vel turetu patamseti. Ziuresiu ar actas ir plikymas per nakt pades ilgiau islaikyti spalva.

Man dabar aktualiau, kad uzsidazytu zili plaukai ir saknys. Dabar mano gyvenime buvo periodas, kai maniau, kad ryza neelegantiska spalva ir daziausi rudais tonais. O dabar ismislyjau, kad ir morkinius plaukus galima elegantiskai "nesioti" smile.gif Turbut elegancija vis del to, sakykim - ne tik - plauku spalvoje. Ir gal geriau tureti ryzavotus bet sveikus veslius plaukus, negu nutriususius sokoladinius. Bent jau dabar man taip atrodo smile.gif
Atsakyti
HENNA 100%, dark brown
Ar sios pakuotes uztenka vienam kartui ?
Niekada nesu daziusi su naturaliais dazais, tad nusprendziau pabandyti... Tad is anksto dekoju, nepasivarginusiai atsakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 09 30, 17:48)
HENNA 100%, dark brown
Ar sios pakuotes uztenka vienam kartui ?
Niekada nesu daziusi su naturaliais dazais, tad nusprendziau pabandyti... Tad is anksto dekoju, nepasivarginusiai atsakyti  4u.gif

Man kokiems 3 kartams, plaukai iki peciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 09 30, 17:53)
Man kokiems 3 kartams, plaukai iki peciu. smile.gif



O jeigu as pirksiu viena pakuote juodu ir viena pakuote tamsiai rudu, ar galima jas maisyti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 09 30, 14:18)
Na va, nesulaukus siuntinio (kuris jau kita savaite tikrai turetu ateiti) dazausi plaukus antra karta su iranietiska chna ir basma. Emiau kaip ir praeita syki chna:basma 1:1, du saukstelius kavos ir sauksta obuoliu acto. Viska uzsiplikiau is vakaro. Ryte issiploviau galva (praeita karta neploviau) ir pasildziusi kosele garu voneleje uzsitepiau. Skirtuma pamaciau is karto. Kadangi dazausi kose paprasciausiai plikom rankom itrindama i plaukus, tai si karta rankos neatsiplauna smile.gif)))
Laikiau dazus 2.5 h. Spalva vel tamsi rudai-ryza. Grazu be galo, plaukai spindi ir kvepia sienu smile.gif Na, ryt-poryt vel turetu patamseti. Ziuresiu ar actas ir plikymas per nakt pades ilgiau isl

Man dabar aktualiau, kad uzsidazytu zili plaukai ir saknys. Dabar mano gyvenime buvo periodas, kai maniau, kad ryza neelegantiska spalva ir daziausi rudais tonais. O dabar ismislyjau, kad ir morkinius plaukus galima elegantiskai "nesioti" smile.gif Turbut elegancija vis del to, sakykim - ne tik - plauku spalvoje. Ir gal geriau tureti ryzavotus bet sveikus veslius plaukus, negu nutriususius sokoladinius. Bent jau dabar man taip atrodo smile.gif

Pritariu,mano irgi tokia nuomone. drinks_cheers.gif Veliau parasykit, kaip toks budas zilus uzdazo.
Atsakyti
Sveikutės, gal turit patarimų kaip greičiau nusiplauti Venita henna color dažus. Jau visą mėnesį plaunu ir ne viskas nusiplauna. Puse plaukų atgavo savo spalvą, o prie smilkinių vis dar raudoną(esu briunetė). doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Airė @ 2011 10 02, 10:40)
Sveikutės, gal turit patarimų kaip greičiau nusiplauti Venita henna color dažus. Jau visą mėnesį plaunu ir ne viskas nusiplauna. Puse plaukų atgavo savo spalvą, o prie smilkinių vis dar raudoną(esu briunetė). doh.gif



Manau, kad be cheminių dažų neišsisuksit. Šeip dažai chnos pagrindu gali tik pablukti, bet tikrai neatsiplaus, čia gi ne dažantis gelis ar šampūnas.
Papildyta:
QUOTE(olivka9 @ 2011 10 01, 17:27)
Pritariu,mano irgi tokia nuomone. drinks_cheers.gif Veliau parasykit, kaip toks budas zilus uzdazo.



Na va, išlaukusi lygiai 2 paras po dažymo išsiploviau galvą. Man, turbūt, be šansų išlaukt 3 paras, kaip reikėtų, nes pradeda tie plaukai riebaluotis ir atrodo nekaip. Ploviau aš galvą kiaušinio tryniu, o ne šampūnu. Man regis, jau čia minėjau, kad plaukai tryniu ištrynus galvą puikiai išsiplauna, kaip bebūtų keista. Po to, kaip visada naudojau nuplaunamą Aubrey Organics plaukų balzamą.

Lyginant su pirmuoju dažymu, sakyčiau kad plaukai nusidažė nepriekaištingai. Matyt, actas ir laikymas užplikytų žolių per nakt iš tikrųjų buvo labai svarbūs. Žili plaukai visiškai nusidažė, jų nebesimato. Spalva labai graži sodri tamsi ruda, prie lango atsiranda gan intensyvus "ryžas" spindėsys, bet jis tikrai nedominuoja. Plaukai labai blizga. Na, beliko stebėti, kaip laikysis tie mano žiliukai po plovimų. Plaunant be šampūno yra daugiau šansų, kad viskas bus stabiliau.
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 09 30, 18:02)
O jeigu as pirksiu viena pakuote juodu ir viena pakuote tamsiai rudu, ar galima jas maisyti ?  g.gif

Galit drasiai maisyti. As maisau ir su kitos firmos chna. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit patart smile.gif Kaip su henna isgauti raudona plauku atspalvi?
Anksciau plaukai buvo dazyti ryskiai raudonai tik cheminiais dazais. Nuo to laiko praejo 2 men.
Noriu kad plauku spalva butu raudona o ne ryza ar orandzine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwaiduse @ 2011 10 05, 15:29)
Sveikos, gal galit patart smile.gif Kaip su henna isgauti raudona plauku atspalvi?
Anksciau plaukai buvo dazyti ryskiai raudonai tik cheminiais dazais. Nuo to laiko praejo 2 men.
Noriu kad plauku spalva butu raudona o ne ryza ar orandzine smile.gif


Natūralia chna neišgausit. Nebent pirkti mišinius, kurie tikėtina bus su dažu...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2011 10 05, 23:21)
Natūralia chna neišgausit. Nebent pirkti mišinius, kurie tikėtina bus su dažu...


o gal yra kokie kitokie naturalus dazai kurie plaukus raudonai gali nudazyt?
Atsakyti