Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Jadzka,

spalva nereali! Pažiūrėjau, kad sudėtis aprašyme irgi gera, reikės atsisųsti. O kitų spalvų ar nebandei?
Atsakyti
Dabar įsijautusi ant bangos skaitau apie Rainbow chna mišinius, - nes planuoju užsakyti.
Kas krito į akį - visų atsiliepimai tik LABAI GERI. Paprastai apie chna vienareikšmiškai taip niekas nesako, nes kažkam nudažo šaknis geriau, kažkam ne. Tai viena.

O antra - labai didelė spalvų paletė, vėl įtartina.

Parašyta, kad sudėtyje tik organinės medžiagos, jokios chemijos nėra. Kaina visai nedidelė - apie 10-12 Lt už 113 gr. Ar gali būti toks gėris taip nebrangiai ?

Ką manot, merginos?
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 09 21, 14:21)
Ką manot, merginos?

As turiu Rainbow, dabar laukiu uzsakyto kito atspalvio. Ant pacios bonkutes irgi jokios informacijos apie kazkokius papildomus cheminius ingriedientus, interneta issieskojau, irgi nieko blogo neatskleidziau.
As ja maisau su paprasta chna, patinka rezultatas ir pojutis. Dabar laukiu Copper spalvos. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 21 rugsėjo 2011 - 17:11
Shana, ačiū už atsakymą smile.gif
Man kaip tik įdomu buvo, kas ant indelio rašoma.
Na, gerą valandą skaičiau visus žmonių atsiliepimus po Rainbow dažais. Vis gi radau ir kritikos smile.gif taip pat perskaičiau jų dažymo instrukciją. Į ką atkreipiau dėmesį - gamintojas visur teigia, kad norint uždažyti žilus plaukus reikia įpilti 1-2 šaukštus obuolių acto. Čia visam indelio 113 gr kiekiui, kaip supratau.

Na ką, reikės surizikuoti ir išbandyti. O kol gausiu siuntinį, dažysiu plaukus su savo išbandytu chna - basma mišiniu ir pilsiu 1 šaukštą acto, gal tikrai geriau tuos mano žiliukus spalva nukas.
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 09 21, 15:03)
Jadzka, 

spalva nereali! Pažiūrėjau, kad sudėtis aprašyme irgi gera, reikės atsisųsti. O kitų spalvų ar nebandei?


Kitų spalvų dar nebandžiau ax.gif NEs tamsiai ruda man patinka.
O plikant pyliau acto ir plikiau kavos nuoviru.

Kalbant apie sudėtį: tai jei būtų chemikalų kokių, manau,kad pati košė nusidažytų kokia spalva, o šita nesidažo...
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 09 21, 21:35)
Į ką atkreipiau dėmesį - gamintojas visur teigia, kad norint uždažyti žilus plaukus reikia įpilti 1-2 šaukštus obuolių acto. Čia visam indelio 113 gr kiekiui, kaip supratau.


Na visiems neitiksi biggrin.gif
Del acto, as visada i visus misinius isspaudziu citrinos smile.gif Kazkada radau tokia rekomendacija, kad chnai butinai reikia kazkiek parugstinimo 4u.gif
Atsakyti
Uzsisakiau vidutinio rudumo rainbow chna, laukiu, kol pristatys smile.gif
Beje, radau toj parduotuvej dar viena gera dalyka - Aubrey Organic plauku balzamus, kurie pas mumi kainuoja apie 40 Lt, o is ten uzsisakiau uz 20 Lt smile.gif Tai kad aciu, Jadzka, uz gera nuoroda smile.gif

Siandien po galvos plovimo paziurejau, kad saknys kaip ir prasiplove neblogai. O po dazymo tik savaite praejo. Truputi nukabinau nosi, bet pasiduoti neketinu. Gal tikrai obuoliu atstas ar citrinos sultys dazant mane isgelbes smile.gif
Atsakyti
gal kas turit perteklių ir galite perleisti parsisiūstos chna? gal būti prigesinta, su rusvu atspalviu... nes nusprendžiau pereiti prie chna, atsiauginau po cheminių dažų 1,5mėn, o skubiai reikia nusidažyti - nespės ateiti dabar užsakyti... unsure.gif
O ta iranietiška rusiškuose pakeliuose, kaip suprantu, nelabai kokios kokybės g.gif
Lauksiu až, jei kas galėtų išgelbėti 4u.gif
Atsakyti
Gal yra merginu is Klaipedos, kurios planuoja uzsisakinet Rainbow dazus?? Prisijungciau ir as kartu blush2.gif
Labai jau geri atsiliepimai visu, noretusi ir man isbandyt. Nors siaip dabar dazaus su chna ir basma.
Atsakyti
QUOTE(Vilmutee-JE @ 2011 09 23, 15:24)
Gal yra merginu is Klaipedos, kurios planuoja uzsisakinet Rainbow dazus?? Prisijungciau ir as kartu  blush2.gif
Labai jau geri atsiliepimai visu, noretusi ir man isbandyt. Nors siaip dabar dazaus su chna ir basma.

Merginos, siuntiniai is Iherb yra is JAV, todel siunciant uz didesne suma gresia muitai. Be to yra ribotas ju svoris. Nzn ar labai rasit norinciu kooperuotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 09 23, 16:28)
Merginos, siuntiniai is Iherb yra is JAV, todel siunciant uz didesne suma gresia muitai. Be to yra ribotas ju svoris. Nzn ar labai rasit norinciu kooperuotis g.gif



Viskas aisku, supratau smile.gif As kaip tik maniau atvirksciai blink.gif
Tuomet reiks paciai uzsisakinet. O tuomet uz kiek galima sakytis?
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 09 23, 14:33)
Uzsisakiau vidutinio rudumo rainbow chna, laukiu, kol pristatys smile.gif
Beje, radau toj parduotuvej dar viena gera dalyka - Aubrey Organic plauku balzamus, kurie pas mumi kainuoja apie 40 Lt, o is ten uzsisakiau uz 20 Lt smile.gif Tai kad aciu, Jadzka, uz gera nuoroda smile.gif

Siandien po galvos plovimo paziurejau, kad saknys kaip ir prasiplove neblogai. O po dazymo tik savaite praejo. Truputi nukabinau nosi, bet pasiduoti neketinu. Gal tikrai obuoliu atstas ar citrinos sultys dazant mane isgelbes smile.gif


Na yra ir be aubrey visokio gėrio ten.

O dėl šaknų... tai ilgainiu plaukas pripras ir geriau dažysis.
Atsakyti