Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Sandruteee @ 2011 08 29, 15:21)
o http://www.iherb.com...113-g/9118?at=0 yra kur nors Lietuvoje pirkti?  4u.gif



Aš panašu mišinį, tik mažuose pakeliuose radau eurokose pirkt. buvo net kelių atspalviu ruda, pasižiūrėkit ir jūs. Padėti kur ir visi plaukų dažai, tik pačioje apačioje.
Atsakyti
QUOTE(hifi @ 2011 09 09, 23:34)
Aš panašu mišinį, tik mažuose pakeliuose radau eurokose pirkt. buvo net kelių atspalviu ruda, pasižiūrėkit ir jūs. Padėti kur ir visi plaukų dažai, tik pačioje apačioje.


Na nepanašus ten tas mišinys ax.gif Rainbow tai sudėtos daug maž natūrali, o tuose Erokoso mišiniuose cheminio dažo daug pridėta.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 08 29, 10:31)

Man atrodo su paruoštais mišiniais lengviau norimą spalvą išgauti nei pačiam maišantis... Kaip matom, maximinė chna gražiai ryžą išgauna.


Norejau paklausti, kur tuos misinius perkat? Internetu? Ir ten jau paruosta viskas, imi ir tepi? (uzpylus zinoma vandeniu) rolleyes.gif

Atsakyti
Sveikos. Nusidažiau su chna ir basma, bet rezultato nematyt lotuliukas.gif gal per mažai laikiau g.gif dariau taip kaip buvo parašyta ant pakuotės ir spalva tokia pati kaip ir buvo. Net juokas ima lotuliukas.gif indelį per 5min nudažė o mano plaukus net per 2valandas nesugebėjo nudažyt...laikiau tikrai šiltai. Net ant saulės sėdėjau kad tik nusidažytų verysad.gif
Ir be to. Užsidėjau natūralią kaukę su daug aliejaus biggrin.gif tai dabar atrodau kraupiai...Klausimas būtų, kiek dienų neplaunat po to dažymo? Lygiai tris? O gal mažiau? Nes man ryt reik pasirodyt viešumoj o pati atrodau kaip su šlapiais plaukais doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nikita123 @ 2011 09 18, 10:42)
Sveikos. Nusidažiau su chna ir basma, bet rezultato nematyt lotuliukas.gif  gal per mažai laikiau g.gif dariau taip kaip buvo parašyta ant pakuotės ir spalva tokia pati kaip ir buvo. Net juokas ima lotuliukas.gif indelį per 5min nudažė o mano plaukus net per 2valandas nesugebėjo nudažyt...laikiau tikrai šiltai. Net ant saulės sėdėjau kad tik nusidažytų verysad.gif 
Ir be to. Užsidėjau natūralią kaukę su daug aliejaus biggrin.gif tai dabar atrodau kraupiai...Klausimas būtų, kiek dienų neplaunat po to dažymo? Lygiai tris? O gal mažiau? Nes man ryt reik pasirodyt viešumoj o pati atrodau kaip su šlapiais plaukais doh.gif  lotuliukas.gif

Visada plaudavau sampunu po dazymo,spalva likdavo,nemegstu to zoliu kvapo blush2.gif Zodziu,nebus didele nuodeme jei ir isplausi galva.O del spalvos-jei turesi ryzto,pabandyk vel po kurio laiko,beje,o plaukai pacios plaukai tamsus?
Atsakyti
QUOTE(nikita123 @ 2011 09 18, 10:42)
Sveikos. Nusidažiau su chna ir basma, bet rezultato nematyt lotuliukas.gif  gal per mažai laikiau g.gif dariau taip kaip buvo parašyta ant pakuotės ir spalva tokia pati kaip ir buvo. Net juokas ima lotuliukas.gif indelį per 5min nudažė o mano plaukus net per 2valandas nesugebėjo nudažyt...laikiau tikrai šiltai. Net ant saulės sėdėjau kad tik nusidažytų verysad.gif 
Ir be to. Užsidėjau natūralią kaukę su daug aliejaus biggrin.gif tai dabar atrodau kraupiai...Klausimas būtų, kiek dienų neplaunat po to dažymo? Lygiai tris? O gal mažiau? Nes man ryt reik pasirodyt viešumoj o pati atrodau kaip su šlapiais plaukais doh.gif  lotuliukas.gif

smile.gif Plaut tai galima jei labai norisi, bet va aliejine kauke iskart po dazymo be reikalo uzsidejot. Net jei ir buvo kazkiek paeme (pirmus kartus nelabai ima) tai aliejus ir tuos silpnus spalvos pozymius nueme mirksiukas.gif Man rezultatas ryzkesnis pasimate po 3-cio dazymo smile.gif
Atsakyti
Turiu dar pakutį chna. Reikės vėl savaitgalį užsitept. Nes tikrai nieko nenudažė biggrin.gif Koki buvo toki ir yra... Mano, taip, tamsūs. Bet noriu išgaut kokį nors atspalvį rolleyes.gif Kad nebūtų vien tokia tamsi. Norisi kažko žvilgančio ir gražaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikita123 @ 2011 09 19, 17:07)
Turiu dar pakutį chna. Reikės vėl savaitgalį užsitept. Nes tikrai nieko nenudažė biggrin.gif  Koki buvo toki ir yra... Mano, taip, tamsūs. Bet noriu išgaut kokį nors atspalvį rolleyes.gif  Kad nebūtų vien tokia tamsi. Norisi kažko žvilgančio ir gražaus bigsmile.gif

Mano netamsus, esu cia kazkur kelus foto, tarp 10-15 puslapiu turbut, bet iki kokio 3-cio dazymo niekas nemate jokio atspalvio, tik as pati biski iziuredavau smile.gif Po to su laiku, palaipsniui, atspalvis stipreja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2011 08 29, 10:01)
Mano poreikis panašus buvo, tai tik su chna nepavyko išgauti norimo rezultato. Natūralią tamsiai rudą spalvą išgaunu su šiuo žolių mišiniu:

http://www.iherb.com...113-g/9118?at=0

Va tokia spalva gaunas:
http://img808.images...296/plaukas.jpg

Tik su Basma gausis žalia spalva... Bent kažkiek chna reikia dėti. Bent jau man ilgainiui Basma labai nuraudonino plaukus.


Labai gražiai. Tik įdomu, ar nudažo žilus plaukus?
Atsakyti
QUOTE(Medute 36 @ 2011 09 21, 13:51)
Labai gražiai. Tik įdomu, ar nudažo žilus plaukus?


Turiu šiek tiek žilų, tai daug maž nudažo. Gal kiek šviesesni jie gaunas, bet tikrai vienu tonu ar pan.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2011 09 21, 13:03)
Turiu šiek tiek žilų, tai daug maž nudažo. Gal kiek šviesesni jie gaunas, bet tikrai vienu tonu ar pan.


Ačiū už atsakymą 4u.gif Reikės pamėginti užsisakyti, jei mokėsiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,

labai labai džiaugiuosi sugrįžusi į besidažančių chna ir basma gretas smile.gif

Kažkada turejau ilgus ir purius plaukus, kurie per dešimtmetį dažymo palette geliais, beamoniakiniais dažais ir tt. labai ištriušo. Prieš savaite apsižiūrėjau, kad visai jie pas mane prarado gyvenimo džiaugsmą. Vis sąžinė grauždavo, kad nuolat juos tručiju su chemija. Prisėdau prie forumo ir perskaičiusi visas žinutes nusidažiau chna ir basmos 1:1 mišiniu, įpylusi kavos į masę dar. Laikiau šiltai 2 valandas. Mano plaukai buvo dažyti tamsiai ruda spalva. Nusidažiusi gavau gražią šokoladinę spalvą, tik šaknys gerokai mušė į ryžumą. Na o 3 dieną viskas nutamsėjo ir turiu puikią, nenuobodžią ir gražią spalvą.

Žinokit, negaliu atsidžiaugti, vis praeidama pro veidrodį užmetu akį į plaukus, - seniai nemačiau, kad taip blizgėtų smile.gif Ir toks dabar akmuo nuo širdies nukrito, kad daugiau plaukų nebegadinsiu, kad atsigaus ir sustiprės jie pas mane. Ex... Ačiū visoms už puikius patarimus smile.gif
Atsakyti