Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Dryzeeee @ 2011 08 29, 11:23)
Nuostabi spalva!bet tokia isgaut pavyksta tik su misiniu?as perku paprasta maximine chna ir basma,zaliuose pakeliuose ir maisau pati.dedu pakeli su virsum basmos,ir arbatini sauksteli su kaupu chnos...bet gaunasi tokia vistiek i ryza labiau g.gif beja,sis jusu minetas produktas visiskai naturalus? unsure.gif
Aa,raso 100% botanical.tai tipo zolinis? bigsmile.gif



QUOTE(micefee @ 2011 08 29, 11:31)
jadzka, graži spalva.  4u.gif Man su Khadi panaši gaunasi. Aš irgi dark brown dažau. ax.gif

Man atrodo su paruoštais mišiniais lengviau norimą spalvą išgauti nei pačiam maišantis... Kaip matom, maximinė chna gražiai ryžą išgauna.


Na aš irgi eksperimentavau kurį laiką (gal net kokisu 5 metus). Tai išbandžius žolės įvairių šalių, kokybės ir pan. Tačiau visad prasideda variacijos kurios ir atsibodo. O mišinys yra labai gerai: Nereikia persistengt ir visada geras rezultatas gaunas ir nebūna siurprizų dėl žolės kokybės ar pan.

Einu apie Khadi skaityt daugiau.
Atsakyti
o http://www.iherb.com...113-g/9118?at=0 yra kur nors Lietuvoje pirkti? 4u.gif
Atsakyti
O gal yra paneliu,moteru,kurio yra pasisviesinusios keleta ir nebutinai tik keleta sruogeliu,taciau naudoja chna ir basma visam plauku dazymui? g.gif
Atsakyti
[quote=Dryzeeee,2011 08 29, 16:45]
O gal yra paneliu,moteru,kurio yra pasisviesinusios keleta ir nebutinai tik keleta sruogeliu,taciau naudoja chna ir basma visam plauku dazymui? g.gif
ta prasme dazosi rudai,bet turi ir tu sviesiu sruogu,kurias ir laiko sviesias:)))
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 08 29, 11:31)
jadzka Kaip matom, maximinė chna gražiai ryžą išgauna.

Man tai nė velnio neišgauna taip gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruteee @ 2011 08 29, 15:21)
o http://www.iherb.com...113-g/9118?at=0 yra kur nors Lietuvoje pirkti?  4u.gif


Nėr. Reikia internetu pirkti.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
radau chna dažus. Raudonam pakelį. Gaila kad ant pakelio nusitrynė visa info unsure.gif Ir nežinau kaip juos naudoti. Kiek supratau kad jei vien chna dažysiu, gausiu šviesią spalvą? Kokia ta šviesi gali būt? Tikiuosi nebus ryža? Arba kaip parodyta mergina ant viršelio biggrin.gif Tokios nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nikita123 @ 2011 09 05, 18:03)
Sveikos 4u.gif 
radau chna dažus. Raudonam pakelį. Gaila kad ant pakelio nusitrynė visa info unsure.gif  Ir nežinau kaip juos naudoti. Kiek supratau kad jei vien chna dažysiu, gausiu šviesią spalvą? Kokia ta šviesi gali būt? Tikiuosi nebus ryža? Arba kaip parodyta mergina ant viršelio biggrin.gif  Tokios nenoriu schmoll.gif

Paieskok parduotuveje tokių pat dažų ir paskaityk, bet man atrodo visos chna ryža dažo, reikia dar basma primaišyti, kad nebūtų ryža.
Atsakyti
[quote=Dryzeeee,2011 08 29, 16:29]
[quote=Dryzeeee,2011 08 29, 16:45]
O gal yra paneliu,moteru,kurio yra pasisviesinusios keleta ir nebutinai tik keleta sruogeliu,taciau naudoja chna ir basma visam plauku dazymui? g.gif
ta prasme dazosi rudai,bet turi ir tu sviesiu sruogu,kurias ir laiko sviesias:)))
[/quote]
Nelabai supratau, ar norit tas sviesias sruogas irgi chna dazyti ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 09 06, 10:59)
Nelabai supratau, ar norit tas sviesias sruogas irgi chna dazyti ar ne? g.gif

vat ir nenoriu.dazau su chna ir basma rudai,ir galvojau apie sviesiais sruogas.nedaug,tik kelias.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

gal ir pasikartosiu, bet gal galetumet pasakyti, ka det/nedet i chna, kad po ilgo dazymo spalva nepatamsetu?

Naturaliai esu sviesi, o siaip megstu ta ryza atspalvi ir nenoriu nutamset. Kai seniau daziau su chna, pastebejau, kad po ilgo laiko spalva pasidaro tamsesne.
Atsakyti
man tai didziausia problema, kaip tuos plaukus istept, kad tos zoles nebyretu, mama jau 3 kart daze, daugiau sake nebenori doh.gif baisi terlione, mano plaukai ilgi... Gal misiniai pvz is khadi ne taip byra, o kaip tas is iherb? Pasidalinkit patirtim kaip jus dazotes doh.gif ?
Atsakyti