Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Norėčiau plaukų kaip pirmoje temos žinutėje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 04 11, 21:45)
Merginos, kažkuri gi buvote naudojusios Khadi žoles, priminkite ar kando žilą plauką? g.gif
micefee, ar tik ne tu ir bandei? bigsmile.gif  biggrin.gif


Aha, kanda, bet kaip chna, ne kaip dažai. Auksiniu atspalviu. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2011 04 11, 21:46)
Norėčiau plaukų kaip pirmoje temos žinutėje smile.gif


Gražūs. drinks_cheers.gif Spalva labai liuks.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 11, 21:48)
Aha, kanda, bet kaip chna, ne kaip dažai. Auksiniu atspalviu.  mirksiukas.gif
Papildyta:
Gražūs.  drinks_cheers.gif Spalva labai liuks.

Primink kuriomis dažeisi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 11, 21:19)
Gal kas norėtumėt kooperuotis Khadi dažų siuntimui? Kol kas neleidžia siųsti į Lietuvą, parašiau parduotuvei el. lašką. Galėčiau perduoti dažus Šiauliuose, Klaipėdoje, Vilniuje. Į kitus miestus siųsčiau. Rašykit až.

Priminkit, ką siuntėtes praeitą kartą?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 04 11, 21:48)
Primink kuriomis dažeisi? 4u.gif


Dažiau su šitais. Rašo "dark brown', bet nė velnio tokia nesigavo. Gavosi su ganėtinai ryškiu raudonu atspalviu lyg chna nudažius...

Nepatiko, po keletos dienų nusidažiau su šitais. Dar pridėjau riešutų kevalų miltelių. Nežinau, ar spalva grynai tokia ir gautųsi, nes juk prieš tai ta chna dažiau... Nesigavo tamsiai ruda, greičiau ruda, bet rezultatas man patiko, todėl šį kartą vėl šituos pirksiu. Kas fainiausia, kad nebėra raudono atspalvio. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 11 balandžio 2011 - 20:55
QUOTE(micefee @ 2011 04 11, 21:53)
Dažiau su šitais. Rašo "dark brown', bet nė velnio tokia nesigavo. Gavosi su ganėtinai ryškiu raudonu atspalviu lyg chna nudažius...

Nepatiko, po keletos dienų nusidažiau su šitais. Dar pridėjau riešutų kevalų miltelių. Nežinau, ar spalva grynai tokia ir gautųsi, nes juk prieš tai ta chna dažiau... Nesigavo tamsiai ruda, greičiau ruda, bet rezultatas man patiko, todėl šį kartą vėl šituos pirksiu. Kas fainiausia, kad nebėra raudono atspalvio.  thumbup.gif

Aš irgi į pastaruosius dairausi, tai kažkaip nuraminai smile.gif O pirmieji irgi sausi buvo? Kaip tų "dark brown" tekstūra užplikius, gerai tepasi?
Atsakyti
Ernesin, dar dažai taip pat: chna maišai su basma?
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 04 11, 22:01)
Ernesin, dar dažai taip pat: chna maišai su basma?

Aha, ir dažau tik šaknis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 04 11, 21:58)
Aš irgi į pastaruosius dairausi, tai kažkaip nuraminai smile.gif O pirmieji irgi sausi buvo? Kaip tų "dark brown" tekstūra užplikius, gerai tepasi?


Jo, irgi sausi. Tekstūra labai gera, nėra jokių gumuliukų, ganėtinai skysta masė.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 11, 21:19)
Gal kas norėtumėt kooperuotis Khadi dažų siuntimui? Kol kas neleidžia siųsti į Lietuvą, parašiau parduotuvei el. lašką. Galėčiau perduoti dažus Šiauliuose, Klaipėdoje, Vilniuje. Į kitus miestus siųsčiau. Rašykit až.

gal durnai paklausiu, o kiek gramų vienam pakely? keliem kartam užtenka? aš visai norėčiau išbandyt ax.gif

ale tikrai durnai paklausiau, pamačiau, kad 100 g rašo biggrin.gif

aš prisijungčiau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 11 balandžio 2011 - 21:18
QUOTE(ernesin @ 2011 04 11, 22:02)
Aha, ir dažau tik šaknis smile.gif

Ne taip sausina?


micefee, gal kurį aliejų plaukams pirkai iš ten?
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 04 11, 22:52)
Ne taip sausina?


Jo, nes kai visus dažydavau, tai kaip šiaudai būdavo ax.gif
Atsakyti