Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(jjovitux @ 2011 08 11, 14:16)
Laba diena.  Susidomejau ir as dazymu su chna ir basma, taigi noriu paklausti ar imanoma butu siomis priemonemis tik truputeli paryskinti plauku spalva ir kaip tai reiktu daryti? Mano plaukai vidutinio tamsumo rudi (naturaliai) su lengvu ryzumo atspalviu, kuris matosi tik pries sviesa ar sauleje. Tai vat, as noreciau paryskinti ta ryza atspalvi, bet nenoriu, kad plaukai taptu visiskai oranziniai ar raudoni, taip pat nenoriu ir kad labai patamsetu, na gal tik truputi  g.gif
Gal galetumet patarti kaip butu galima tai pasiekti - ar dazyti tik su chna ar ir su basma, kaip daznai, kiek laikyti?  smile.gif

Manau ,kad imanoma. Pradziai bandykit tik su chna ir laikykit neilgai.Kiekvienam zmogui gavosi vis kitaip,nes labai priklauso nuo plauko,taigi pasakyt kokia tiksliai gausis spalva neimanoma.Reikia eksperimentuot.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Nusprendžiau ir aš bandyti savo plaukus dažyti su chna. smile.gif Mano plaukai gan ploni ir silpnoki... tikiuosi su chna pagalba juos pastiprinti. Pirmą kartą dažiau prieš savaitę - temoj radau "receptą" chną sumaišius su basma ir užpilant kava. Spalva gavosi gera, man patinko... bet... nenudažė žilų g.gif . Dabar bandysiu olivka9 "receptą' dvižingsniuojant - va dabar sėdžiu išsitepus chna biggrin.gif
Ačiū merginoms kurios dalinasi savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Korta @ 2011 08 11, 21:25)
Dabar bandysiu olivka9 "receptą' dvižingsniuojant  - va dabar sėdžiu išsitepus chna  biggrin.gif

Parašyk kaip sekėsi. Per išeigines ir aš gal bandydiu taip dažyti. Reikia daugiau chna nusipirkti, kai abi sumaišydavau, tai daug tos košės gaudavosi, o kai atskirai tai ir reikės tikriausiai dvigubai daugiau g.gif
Atsakyti
Taigi smile.gif
Naudojau 1 chna pakelį (mano plaukai nėra ilgi ir stori), pagrinde tepiau šaknis kur žili matėsi. Laikiau 2 val, nusiploviau ir užtepiau 2 pakelius basmos (ir druskos įbėriau smile.gif ). Palaikiau valandą.
Tai žili nusidažė thumbup.gif o šiaip spalva labai panaši kaip ir pirmą kartą dažant (maišant), tokia į tamsumą ruda/ryža spalva.

Šiaip daugiau darbo dvižingsniuojant.. smile.gif bet rezultatu esu patenkinta.

Kai mašiau chna su basma tai naudojau 1+2, tai ir dabar tiek pat naudojau

QUOTE(Čiaaš @ 2011 08 12, 08:18)
Parašyk kaip sekėsi. Per išeigines ir aš gal bandydiu taip dažyti. Reikia daugiau chna nusipirkti, kai abi sumaišydavau, tai daug tos košės gaudavosi, o kai atskirai tai ir reikės tikriausiai dvigubai daugiau  g.gif

Atsakyti

QUOTE(olivka9 @ 2011 08 11, 17:52)
Manau ,kad imanoma. Pradziai bandykit tik su chna ir laikykit neilgai.Kiekvienam zmogui gavosi vis kitaip,nes labai priklauso nuo plauko,taigi pasakyt kokia tiksliai gausis spalva neimanoma.Reikia eksperimentuot.

drinks_cheers.gif
Imanoma, bet labai ir nuo plauku priklauso, individualus cia reikalas.
Man pvz labiau gaunasi atspalvis nei visiskas persidazymas, kazkur pries kelis psl dejau foto plauku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Korta @ 2011 08 12, 09:26)
Taigi smile.gif
Naudojau 1 chna pakelį (mano plaukai nėra ilgi ir stori), pagrinde tepiau šaknis kur žili matėsi. Laikiau 2 val, nusiploviau ir užtepiau 2 pakelius basmos (ir druskos įbėriau smile.gif ). Palaikiau valandą.
Tai žili nusidažė  thumbup.gif  o šiaip spalva labai panaši kaip ir pirmą kartą dažant (maišant), tokia į tamsumą ruda/ryža spalva.

Šiaip daugiau darbo dvižingsniuojant.. smile.gif  bet rezultatu esu patenkinta.

Kai mašiau chna su basma tai naudojau 1+2, tai ir dabar tiek pat naudojau

Sutinku,kad darbo daugiau,bet verta biggrin.gif
Sveikinu,kad zili uzsidaze thumbup.gif
Atsakyti
patarkit, prasau 4u.gif dazausi chna, bet plaukai ilgi stori, todel nepavyksta nusidazyti lygiai. Plaukai atrodo dryzuoti vietomis schmoll.gif Svajoju apie lygia, vientisa ir ryskia spalvyte, todel galvoju gal bandyti cheminius, juolab dabar maciau nuostabiu ryzu atspalviu atsirado prekyboje, bet vat klausimas ar imtu chemija ant chna??? ant loreal dazu pakuotes maciau perspejimus, kad negalima dazyti, jei buvo chna naudota sad.gif
gal kuri bandet ir galit pasidalinti patirtimi? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.

vat pries kelis metus daziausi su chna ir galvoju vel prie jos grizti- sustiprinti plaukus.
Bet noreciau jau paruostu misineliu. Gal kuri bandete siuos dazus?

i herb

arba
powder

beje dazant su chna, merginos baigesi plauku slinkimas (jei kas turejo bedu aisku).

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JUODA_KAVA @ 2011 08 17, 21:35)
patarkit, prasau 4u.gif  dazausi chna, bet plaukai ilgi stori, todel nepavyksta nusidazyti lygiai. Plaukai atrodo dryzuoti vietomis schmoll.gif  Svajoju apie lygia, vientisa ir ryskia spalvyte, todel galvoju gal bandyti cheminius, juolab dabar maciau nuostabiu ryzu atspalviu atsirado prekyboje, bet vat klausimas ar imtu chemija ant chna??? ant loreal dazu pakuotes maciau perspejimus, kad negalima dazyti, jei buvo chna naudota sad.gif
gal kuri bandet ir galit pasidalinti patirtimi?  4u.gif

Gal del to dryzuoti, kad ne visi plaukai gauna koses? As tai negailiu chna, galva sunki buna, bet nusidazo gerai. O gal laikot per trumpai?
Vakar kaip tik daziau ir prisiruosiau nufotografuoti. Imetu nuotrauka temos paivairinimui. Realiai spalva net nezinau kokia, nei ta, nei ta is tikruju biggrin.gif
Dienos sviesoje
user posted image

O cia prie dirbtinio apsvietimo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
OhO blink.gif , kokia grazi spalva, su kokia chna dazote ir kokia naturali jusu plauku spalva? Mano tokia tamsiai pilka, tai nesigauna taip
Papildyta:
Na, ir dar nepaklausiau, kiek laiko laikote uztepusi chna?
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2011 08 23, 19:14)
OhO  blink.gif , kokia grazi spalva, su kokia chna dazote ir kokia naturali jusu plauku spalva? Mano tokia tamsiai pilka, tai nesigauna taip
Papildyta:
Na, ir dar nepaklausiau, kiek laiko laikote uztepusi chna?

Mano irgi pilki, tik nelabai tamsus. Pries tai buvo dazyti rudai. Mazdaug 8 menesiai kaip dazau chna smile.gif Visada laikydavau 2-3 val., si karta isbuvau visas 4, spalva siek tiek sodresne, manau, kad ir kitus kartus tempsiu iki 4, nors nera lengva, paskausta man galva nuo svorio smile.gif
O chna paprasta is Eurokos, va tokia:
user posted image
Perku tokia dezute, man vienam kartui uztenka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopka: 23 rugpjūčio 2011 - 21:27
Na, as irgi su tokia dazau, bet laikau tik apie valanda. Juk, jei ilgiau laikyciau, gautusi tik tamsiau, o ne ryziau, man atrodo taip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brita33: 24 rugpjūčio 2011 - 06:30