Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Šiek tiek aišku, kad byra, labai smulkiai, bet tikrai ne kaip iranietiška...

Kam aktualu, galiu atiduoti tos chna ir basmos po dėžutę kur viduj du pakeliai iš Drogo ar Kosmados. Šiaip būnu Šiauliuose, bet savaitgalį būsiu Klaipėdoje, o kitos savaitės pradžioje Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Kis Kis Kis @ 2011 07 19, 22:06)
tai kad aliejus irgi pasausins plauka... Siulyciau geriau kiausinio tryni ivaryti  mirksiukas.gif


Keista,man atrodo, kad aliejus kaip tik drekina plaukus ir suteikia spindesio g.gif
Atsakyti
siandien daziausi. kaip ir praeita karta dviem zingsniais. nebenaudojau jokiu drusku, sodu, nes labai plaukus issausino. o nudaze gal net geriau.
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2011 07 28, 15:17)
Keista,man atrodo, kad aliejus kaip tik drekina plaukus ir suteikia spindesio  g.gif



as irgi taip maniau, tai negailejau aliejaus kaukiu plaukams.. issausino.. isdziovinus net eektrintis pradejo verysad.gif nesenai cia rase kad kanapiu aliejus drekina, nebandziau tai nzn ar tikrai. matyt dar priklauso nuo aliejaus rusies sausins paluka ar nesausins
Atsakyti
Na , o as tai aliejines kaukes seip, pries plaudama plaukus, deti pradejau, tai mano plaukai irgi issauseje tokie labai pasidare, bet maniau , kad nuo chna ir vasaros saules.
Atsakyti
O man būtent kokosų aliejus buvo tas trigeris, kuris suaktyvino ryžą dažymą. Įtariu čia tiesiog "magija" - kiekvienam savi komponentai.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2011 07 28, 16:40)
siandien daziausi. kaip ir praeita karta dviem zingsniais. nebenaudojau jokiu drusku, sodu, nes labai plaukus issausino. o nudaze gal net geriau.

O kokia spalva gaunasi?O zilu turyt?Nes druska del zilu uzdazymo dedama.
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2011 07 30, 21:10)
O kokia spalva gaunasi?O zilu turyt?Nes druska del zilu uzdazymo dedama.

Kaip cia su ta druska reikia daryti? Mane jau nervina sitas dazymas, ypac del zilu, labai skiriasi spalva doh.gif Bet daziau dar tik du kartus ir abu kartus maisiau chna su basma o ne atskirai daziau. Ar tikrai geria nusidazo kai pirma chna dazai,o paskui basma?
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2011 07 30, 21:44)
Kaip cia su ta druska reikia daryti? Mane jau nervina sitas dazymas, ypac del zilu, labai skiriasi spalva  doh.gif  Bet daziau dar tik du kartus ir abu kartus maisiau chna su basma  o ne atskirai daziau. Ar tikrai geria nusidazo kai pirma chna dazai,o paskui basma?

As daug budu isbandziau biggrin.gif .Nors ne sena dar,bet turiu daug zilu,man pats geriausias budas dvizingsniaut.1 zingsnis tik su chna,2 tik su basma ,ir i basma reikia apie sauksteli druskos,butent del zilu uzdazymo.As bandziau ir su druska ir be jos,man be abejoniu geriau su druska,gaunasi vienoda spalva ,ziliukai nesviecia .
Atsakyti
Laba diena. Susidomejau ir as dazymu su chna ir basma, taigi noriu paklausti ar imanoma butu siomis priemonemis tik truputeli paryskinti plauku spalva ir kaip tai reiktu daryti? Mano plaukai vidutinio tamsumo rudi (naturaliai) su lengvu ryzumo atspalviu, kuris matosi tik pries sviesa ar sauleje. Tai vat, as noreciau paryskinti ta ryza atspalvi, bet nenoriu, kad plaukai taptu visiskai oranziniai ar raudoni, taip pat nenoriu ir kad labai patamsetu, na gal tik truputi g.gif
Gal galetumet patarti kaip butu galima tai pasiekti - ar dazyti tik su chna ar ir su basma, kaip daznai, kiek laikyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2011 07 31, 11:27)
As daug budu isbandziau biggrin.gif .Nors ne sena dar,bet turiu daug zilu,man pats geriausias budas dvizingsniaut.1 zingsnis tik su chna,2 tik su basma ,ir i basma reikia apie sauksteli druskos,butent del zilu uzdazymo.As bandziau ir su druska ir be jos,man be abejoniu geriau su druska,gaunasi vienoda spalva ,ziliukai nesviecia .

Ačiū, reiks išbandyti, nors daug terlionės du kartus galvą tepti cool.gif O kiek laiko būni išsitepusi? Po valandą užteks?
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2011 08 11, 14:22)
Ačiū, reiks išbandyti, nors daug terlionės du kartus galvą tepti cool.gif O kiek laiko būni išsitepusi? Po valandą užteks?

Reikia individualiai bandyt.As bunu su chna apie 2 val.,su basma valanda .
Atsakyti