Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Čiaaš @ 2011 07 18, 10:54)
galvoju gal nereikia aliejaus pilti, nuo jo gal apsauginė plėvelė susidaro ir todėl blogai dažo?


Bandykit nedėti jokių priedų, tik vandens. Aš dažiau Khadi dažais tamsiai ruda spalva. Pirmą kartą pokytis buvo labai neryškus, plaukų spalva liko tokio pat tamsumo tik be raudono atspalvio. O šį kartą prieš dažant pasiskaičiau, kad maišyti miltelius tik su vandeniu, be jokio aliejaus, nes geriau nukanda ir ką jūs manot? Išsiplovusi galvą net išsigandau, nes gavosi labai tamsi spalva. biggrin.gif Grynai tamsiai ruda prieš saulę su kaštoniniu atspalviu.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2011 07 21, 11:57)
Aš laukiu parkeliaujant šitos žolytės:

http://www.iherb.com...113-g/9118?at=0

Po dažymų dažais grįžau, kelis karšus jau dažiau chna, tai nuotaika pakilo net plaukų būklę pamačius smile.gif

O ją bandėte anksčiau? Įkvėpta nuorodos ir aš nusipirkau red cooper spalvą, bo noriu ryškių, oranžinių. Dabar tik tikiuosi atsiųs...
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2011 07 21, 17:06)
O ją bandėte anksčiau? Įkvėpta nuorodos ir aš nusipirkau red cooper spalvą, bo noriu ryškių, oranžinių. Dabar tik tikiuosi atsiųs...

As bandziau sita firma, tik biski su spalva prasoviau, per sviesia paemiau, bet kokybe man pasirode labai gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 07 21, 19:44)
As bandziau sita firma, tik biski su spalva prasoviau, per sviesia paemiau, bet kokybe man pasirode labai gera smile.gif

o kokia jo konsistencija? Uždažo žilus?
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2011 07 22, 08:49)
o kokia jo konsistencija? Uždažo žilus?

Struktura labai gera, smulkus, bet zilu as neturiu smile.gif negaliu ivertinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 07 22, 06:52)
Struktura labai gera, smulkus, bet zilu as neturiu smile.gif negaliu ivertinti smile.gif

ta prasme košė? ar milteliai?
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2011 07 22, 10:25)
ta prasme košė? ar milteliai?

Milteliai tokie smulkus, svarus, be kazkokiu kaip kitose buna siukslyciu ar nzn ko, labai gera kosyte pasidaro, tokia vientisa, gerai tepasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 07 21, 17:11)
Aš dažiau Khadi dažais tamsiai ruda spalva. Pirmą kartą pokytis buvo labai neryškus, plaukų spalva liko tokio pat tamsumo tik be raudono atspalvio. O šį kartą prieš dažant pasiskaičiau, kad maišyti miltelius tik su vandeniu, be jokio aliejaus, nes geriau nukanda ir ką jūs manot? Išsiplovusi galvą net išsigandau, nes gavosi labai tamsi spalva.  biggrin.gif Grynai tamsiai ruda prieš saulę su kaštoniniu atspalviu.



Papasakokit kokia Khadi konsistensija? Mano ilgi plaukai, turbut maziausiai 2 reiketu pakuociu??
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 11, 22:14)
Tekstūra labai gera, nėra jokių gumuliukų, ganėtinai skysta masė.


O kiek dažų reikėtų, vargu ar patarsiu... Mano plaukai iki pusės nugaros, bet jų nedaug, tai aš pilno pakelio nesunaudoju vienam kartui. Padalinu 2 pakelius trims dažymams.

Jei dažysit, tikrai nedėkit jokių aliejų. Man visiškai kitokia spalva gavosi nei su aliejais. Aliejai slopina dažų įsiskverbimą į plauką...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 07 26, 11:03)

Jei dažysit, tikrai nedėkit jokių aliejų. Man visiškai kitokia spalva gavosi nei su aliejais. Aliejai slopina dažų įsiskverbimą į plauką...

O kiausinis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 07 26, 13:46)
O kiausinis? g.gif


Nežinau, apie mano dažus parašyta, kad maišyti tik su vandeniu. Tai taip ir dariau...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 07 26, 12:03)
O kiek dažų reikėtų, vargu ar patarsiu... Mano plaukai iki pusės nugaros, bet jų nedaug, tai aš pilno pakelio nesunaudoju vienam kartui. Padalinu 2 pakelius trims dažymams.

Jei dažysit, tikrai nedėkit jokių aliejų. Man visiškai kitokia spalva gavosi nei su aliejais. Aliejai slopina dažų įsiskverbimą į plauką...


o kaip tepasi dazai ar nebyra? na kaip kokia Iranietiška chna ?
Atsakyti