Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(micefee @ 2011 06 27, 18:51)
Kokiu santykiu maišėt ir iš kur gavot šokoladinę chna?



man irgi idomu rolleyes.gif
Atsakyti
o gal mergaites galetu ideti nuotraukas,kokia spalva gaunasi nudazius?daug idomiau butu ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 06 27, 17:51)
Kokiu santykiu maišėt ir iš kur gavot šokoladinę chna?



Dėjau 1 šokoladinę chna ir 1 basmą. O ją pirkau senojo turgelio kioskelyje (Klaipėdoje). Šiaip, ten turėjo įvairių spalvų chna. Sakė neseniai gavo tokių spalvotų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmutee-JE @ 2011 07 11, 12:19)
Dėjau 1 šokoladinę chna ir 1 basmą. O ją pirkau senojo turgelio kioskelyje (Klaipėdoje). Šiaip, ten turėjo įvairių spalvų chna. Sakė neseniai gavo tokių spalvotų smile.gif

Zinau tik tiek,kad spalvota tai jau nebe tas...na kad ten nera to naturalumo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryzeeee @ 2011 07 10, 19:43)
o gal mergaites galetu ideti nuotraukas,kokia spalva gaunasi nudazius?daug idomiau butu ax.gif  bigsmile.gif

čia galima pažiūrėti spalvų.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 06 11, 22:48)
Gal yra/būtų norinčių sakytis iš čia neturiu kortelės.



As gal noreciau bet ne viska ten suprantu, ten nesvarbu koks svoris siuntinio siuntimas vienodai kainuoja? ar kaip ten?
Atsakyti
Kaip nusidažo jei yra žilų plaukų ax.gif ? Ar nesigauna kad jie lieka daug šviesesni ar ryškesni?
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 07 11, 13:15)
čia galima pažiūrėti spalvų.

Bet as turejau omenyje tas,kurios is musu cia esanciu dazo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2011 07 12, 14:20)
Kaip nusidažo jei yra žilų plaukų  ax.gif ? Ar nesigauna kad jie lieka daug šviesesni ar ryškesni?



Aš dar tik porą kartų tedažiau, tai mano patirtis nedidelė, bet vis tiek pasidalinsiu smile.gif
Pirmą kartą man žili visai nenusidažė, o antrą kartą - jie paliko tokie, kaip ir visi kiti. Antrą kartą dažiau gal prieš 3 sav, tai jau truputi spalva nusiplovė, bet vis tiek tų žilų taip nesimato thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmutee-JE @ 2011 07 12, 15:39)
Aš dar tik porą kartų tedažiau, tai mano patirtis nedidelė, bet vis tiek pasidalinsiu smile.gif
Pirmą kartą man žili visai nenusidažė, o antrą kartą - jie paliko tokie, kaip ir visi kiti. Antrą kartą dažiau gal prieš 3 sav, tai jau truputi spalva nusiplovė, bet vis tiek tų žilų taip nesimato  thumbup.gif

O kaip dažei, ar maišei chna su basma ar pirma viena, paskui kita ?
Dabar mano dažyti tamsiais cheminiais dažais, tai kaip supratau jų nelabai nuims? Tai jei aš dažysiu kelis kartus su cna ir basma kartu tamsiai, kad būtų vienodžiau, o paskui jei vien tik su chna dažysiu, tai tuos augaliniais dažytus plaukus jau galėsiu šviesesnius padaryt ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2011 07 12, 16:39)
O kaip dažei, ar maišei chna su basma ar pirma viena, paskui kita ?
Dabar mano dažyti tamsiais cheminiais dažais, tai kaip supratau jų nelabai nuims?  Tai jei aš dažysiu kelis kartus su cna ir basma kartu tamsiai, kad būtų vienodžiau, o paskui jei vien tik su chna dažysiu, tai tuos augaliniais dažytus plaukus jau galėsiu šviesesnius padaryt  ax.gif ?



Aš maišiau chna su basma. Tik pirma kartą man nelabai matėsi, jog iš viso dažiau. O jau antras kartas gavosi gerai. Žinoma, tie galai, kur buvo dažyti su cheminiais dažais, turi truputi kitą atspalvį, bet visumoje spalva gavosi pakankamai vientisa.
Tad, kiekvienai savaip smile.gif Kol pati neišbandysi, tol nesužinosi mirksiukas.gif
Tiesa, nepamiršk įdėti ir papildomų priedų: aliejaus, kiaušinio ar panašiai. Čia merginos nemažai apie tai rašo.
Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2011 07 12, 14:20)
Kaip nusidažo jei yra žilų plaukų  ax.gif ? Ar nesigauna kad jie lieka daug šviesesni ar ryškesni?


Nusidažo auksiniu atspalviu.
Atsakyti