Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(tulpe55 @ 2011 06 16, 23:41)
ernesin. tai reiskia kad nusidaziusi su chna ir basma saknu spalva vistiek skirsis? g.gif o jei bandyciau daugiau deti basmos. prasau sos verysad.gif nes nebenoriu su tais cheminiais dazyti schmoll.gif plaukuciai visai isretejo per pusmeti net baisu.labi dekoju 4u.gif

Manau jog šaknys gausis šviesesnės rolleyes.gif Nebent gatavu mišiniu bandytum dažytis čia mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif o ka jus galvojat apie jau pagamintus misinukus su chna ir basma? Ar jie nera kenksmingi plaukams? g.gif gal visdelto bandyti savo maisyti? labai bijau kad nelikciau ryziuke rolleyes.gif kaip patartumet maisyti misini,kad nesimatytu raudonio,o isgauti tamsesne spalva? kiek laiko tyreciau laikyti? g.gif labai aciu uz komentarus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpe55 @ 2011 06 17, 11:09)
sveikos mirksiukas.gif o ka jus galvojat apie jau pagamintus misinukus su chna ir basma? Ar jie nera kenksmingi plaukams? g.gif gal visdelto bandyti savo maisyti? labai bijau kad nelikciau ryziuke rolleyes.gif kaip patartumet maisyti misini,kad nesimatytu raudonio,o isgauti tamsesne spalva? kiek laiko tyreciau laikyti? g.gif labai aciu uz komentarus smile.gif  4u.gif

Na cia tik mano nuomone, o as pati dar naujoke esu. Bet su zole yra ta problema, kad rezultatas sunkiai nusakomas. Merginos kurios dazo daug metu, per ilga laika issidirbo technika kaip ka maisyt, kaip dzyt, kad isgauti norima rezultata. Paskaityk temas, pati pamatysi. Todel is vienos puses su misiniu yra lengviau, nes vistiek kazkokios proporcijos yra sudeliotos. Tr tai rezultato ant tavo plauku nenuspesi, kol neisbandysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif katik daziau plaukus,bet spalva nepakito kazkodel g.gif mano naturalus sviesiai pilki nuo saknu.o siaip visi dazyti cheminiais dazais juoda spalva. doh.gif Pirmiausiai tepiau su chna-laikiau 20 min,paskui su basma 1 val. Bet nesuprantu kodel spalva visai nepakito blink.gif gal reiketu laukti poros dienu gal patamses kaip manot? biggrin.gif labai dekoju uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpe55 @ 2011 06 17, 23:27)
Sveikos mirksiukas.gif katik daziau plaukus,bet spalva nepakito kazkodel g.gif mano naturalus sviesiai pilki nuo saknu.o siaip visi dazyti cheminiais dazais juoda spalva.  doh.gif Pirmiausiai tepiau su chna-laikiau 20 min,paskui su basma 1 val. Bet nesuprantu kodel spalva visai nepakito blink.gif gal reiketu laukti poros dienu gal patamses kaip manot? biggrin.gif labai dekoju uz atsakymus 4u.gif

Pirmais kartais ir taip sunkiai dažosi, o dar taip trumpai laikei mirksiukas.gif Aš visuomet stengiuosi apie 4val išlaikyti.
Atsakyti
As irgi bandziau dazyt pirma karta. Maisiau chna su basma 1:2, laikiau virs 2 val. Viska maisiau su stipria kava, ir dar kiausini dejau. Spalva tai tikrai negaliu pasigirti- nei ryzi, nei rudi blink.gif Bet kaip pirma karta, tai nelabai ir tikejausi stebuklu. Tik zili nenusidaze. Visi liko kaip ir buve. Ir pradzioje plauku kvapas nepatiko g.gif
Matyt kita karta reikes dazyti dvizingsniaujant g.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpe55 @ 2011 06 17, 22:27)
Sveikos mirksiukas.gif katik daziau plaukus,bet spalva nepakito kazkodel g.gif mano naturalus sviesiai pilki nuo saknu.o siaip visi dazyti cheminiais dazais juoda spalva.  doh.gif Pirmiausiai tepiau su chna-laikiau 20 min,paskui su basma 1 val. Bet nesuprantu kodel spalva visai nepakito blink.gif gal reiketu laukti poros dienu gal patamses kaip manot? biggrin.gif labai dekoju uz atsakymus 4u.gif

Saknys sunkiau dazosi negu dazyti plaukai. As kai pradejau tai po 2 pirmu dazymu ant saknu beveik nebuvo pokyciu doh.gif bet po to su kiekvienu dazymu spalva pradejo issilyginti. Be to manau trumpokai laikot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmutee-JE @ 2011 06 21, 14:04)
Ir pradzioje plauku kvapas nepatiko    g.gif
Matyt kita karta reikes dazyti dvizingsniaujant  g.gif

Pabandykite įlašinti savo mėgstamo EA, pvz.:levandų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 06 21, 15:37)
Pabandykite įlašinti savo mėgstamo EA, pvz.:levandų.  mirksiukas.gif



Aciu uz patarima 4u.gif
O po kiek laiko galima dazyt jau sekanti karta?
Atsakyti
QUOTE(Vilmutee-JE @ 2011 06 22, 10:10)
Aciu uz patarima  4u.gif
O po kiek laiko galima dazyt jau sekanti karta?

Galima jau ir kitą dieną, bet siūlau palaukti bent savaitę,kad labai plaukų nenusausintumėtė. mirksiukas.gif
Atsakyti
ernesin, kaip tau tie Khadi dažai? ax.gif Aš turbūt vėl juos pirksiu... Šiandien susitepiau mišinį iš turėtų žolių... Laukiu rezultato. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 06 22, 16:42)
ernesin, kaip tau tie Khadi dažai?  ax.gif Aš turbūt vėl juos pirksiu... Šiandien susitepiau mišinį iš turėtų žolių... Laukiu rezultato.  biggrin.gif

10 balų thumbup.gif Prie jų ir apsistosiu smile.gif
Atsakyti