Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(micefee @ 2011 05 23, 12:05)
Panos, visai jau pablūdot... Klijus ant veido tepti.  blink.gif



jie netoksiški, sukurti taip kad net jei vaikas netyčia suvalgytų žalos nepadarytų. Mačiau net kaip visažistės naudoja tokiems blizguciams smulkiems priklijuoti esant reikalui.
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Aš irgi dažau chna/basma mišiniu (gal jau apie metus kokius, o gal ir ilgiau g.gif ), kaip tik rytoj planuoju dažyti ax.gif

QUOTE(SVT @ 2011 05 12, 23:03)
Šiandien padariau eksperimentą, sumaišiau chna ir basma 1:7, laikiau 2,5 val. ir visvien nesigauna tamsi spalva, lyg basmos ir nebūtų, nes šviesūs plaukai prie smilkinių nusidažė ryža spalva, o likusieji įgavo stipresnį ryža atspalvį, kuris buvo nublukęs po dažymo prieš mėnesį. Nieko nesuprantu jau ... blink.gif  verysad.gif

Vienoje iš nuorodų, esančių temos pirmame puslapyje radau informaciją, kad basma veikia tik vieną valandą, todėl ir pataria ją susimaišyti prieš pat dažymą, ne taip, kaip chna, kurią galima "sirpinti" 12val. Tad logiškai mąstant, jeigu dažote su chna/basma mišiniu, pabandykite laikyti vieną valandą ir neilgiau. Turėtų gautis tamsesė spalva. Nes dabar po tos 1val., dar 1,5val. veikia tik chna, gal todėl ir gaunasi ryžavoti g.gif

QUOTE(Stikliukas @ 2011 05 18, 10:25)
dabar galvoju, kokį susigalvojus mišinį, kad dažytų ta mano norima spalva? g.gif  g.gif  g.gif

Venintelis kelias yra eksperimentuoti, kol surasite būtent jums tinkamą mišinį.

QUOTE(brita33 @ 2011 05 20, 17:42)
Labas, pabandziau dazyti plauku sruoga vien su chna is zalio pakelio, kur maximose buna pirkti, tai galvos oda  nusidaze raudonai, ar jums taip buna?

Turėtų greitai nusiplauti mirksiukas.gif Man galvos oda nuidažydavo kai su "Tonika" dažiau.

QUOTE(vika8625 @ 2011 05 21, 06:46)
as kaktos kraštus patepu nedideliu sluoksniu sausu klijų biggrin.gif netoksiški ,vėliau nulupu

Įdomi mintis! bigsmile.gif
Aš kai išsitepu plaukus mišiniu, pasiimu vatos diskelį, pakabinu riebaus kremo ir nuvalau kaktą, ausis, kaklą ir t.t. Labai gerai nusivalo ax.gif
Atsakyti
o as jei chna dazau, tai man smilkiniai oranziniai gaunasi doh.gif

tai isbandziau graikiniu riesutu miltelius:
http://www.aroma-zon...it_brounoix.asp

spalva labai svelniai pasikeite, ir tikrai nenuryzejo niekas thumbup.gif labai noriu suvienodint plauku spalva, nes pries metu daziau herbatint dazais, kad maziau ryzuociau nuo chna. is pradziu labai patiko, bet po tu dazu plaukai labai nuryzejo nuo saules doh.gif ir kai nebenoriu daugiau dazytis matyt skirtumas tarp naturaliu plauku doh.gif

bet man rodos kad viski chna poveikis plaukui mielesnis, nuo jos jie labiau zvilga blush2.gif
Atsakyti
Gal yra/būtų norinčių sakytis iš čia neturiu kortelės.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Jau seniai mačiau šią temelę, bet vis nedrįsau rašyt smile.gif
Plaukus chna dažau nei daug nei mažai- 10 metų. Kelis kart dažiau cheminiais dažais ir mano plaukui tai netiko. Tiesiog labai netiko- žiauriai išdžiūvo, skilinėjo ir panašiai. O pradėjau draugaut su chna labai paprastai- mama rekomendavo smile.gif Sakė, kad jaunystėj ir ji tepliojosi. Pabandžiau ir aš. Pirmas kartas buvo tragiškas. Teisingiau tragiškas dažymas- viskas tiesiog bėgo ant manęs smile.gif Bet spalva buvo liuksusinė wub.gif Pati esu, t.y. buvau tokia ala pilka-rusva, bet ne iš šviesiųjų. Tai labai džiaugiausi patapusi ryškesne.
Turiu savo dažymo ypatumus smile.gif Jie nesikeičia jau ilgai. Pirmiausia išsprendžiau tekėjimo-varvėjimo klausimą- nusipirkau paprastos vatos ir nusidažius plaukus galvą palei veidą ir sprandą apvijau ja (automatiškai šilčiau tose vietose). Po kelių dažymų atsibodo nudažyta oda- pabandžiau patept (gausiai patept) kaktą, ausis kremu. Dar sugalvojau, kad reikia įpilt šlakelį aliejaus smile.gif Nežinau kodėl, bet visada laikau valandą laiko, tepdavau ant sausų plaukų ir visada dažiau tik su chna. Paskutinį kartą tepliojausi šlapius plaukus ir 50x50 maišiau chna su basma. Plaukai truputį patamsėjo, t.y. ant saulės daugiau į rudumą šviečiu, o ne į ryžumą. Maži tie mano gudrumai, bet rezultatu esu žiauriai patenkinta ir nei kart nenusivyliau.
Ai, dar- dažau iš tų pakelių, kur visur yra- maxima, eurocos, drogas ir t.t. Man jie geri. O va čia atėjus dar sužinojau, kad pačios galim darytis viską, tai reikėtų biški dar pasidomėti apie tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kazhkokia @ 2011 06 14, 17:29)
Laba diena  4u.gif

kokia patirtis thumbup.gif O kokie jūsų plaukai:ilgi, trumpi? ax.gif Labai įdomu būtų spalvą pamatyti.
Atsakyti
Sulu, dabar plaukai jau ilgi, paskutinės foto
truputis saulės user posted image su blykste user posted image (abi foto to pačio dažymo)
Galiu daug foto prirankiot, bo visose skirtingai plaukai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
kazhkokia, gražūs plaukučiai, man toje(nors ir rašai kad abi foto to pačio dažymo) kur ryži labai gražūs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 16 birželio 2011 - 12:15
QUOTE(kazhkokia @ 2011 06 16, 12:18)
Sulu, dabar plaukai jau ilgi, paskutinės foto
truputis saulės user posted image su blykste user posted image  (abi foto to pačio dažymo)
Galiu daug foto prirankiot, bo visose skirtingai plaukai atrodo biggrin.gif

Graži spalva abiejose nuotraukose thumbup.gif gražiai blizga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 16 birželio 2011 - 13:29
sveikos mielosios. Beskaitydama jusu foruma ir pati susigundziau dazyti chna ir basma. biggrin.gif bet nezinau lygtais bijau kad nesigauciau ryza unsure.gif esu juodais dazytais plaukais,na o saknys sviesiai pilkos ataugineja. gal patartumet kokiu santykiu maisyti tas zoleles. noriu juodu plauku ir saknu. labai jums aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpe55 @ 2011 06 16, 23:13)
sveikos mielosios. Beskaitydama jusu foruma ir pati susigundziau dazyti chna ir basma. biggrin.gif bet nezinau lygtais bijau kad nesigauciau ryza unsure.gif esu juodais dazytais plaukais,na o saknys sviesiai pilkos ataugineja. gal patartumet kokiu santykiu maisyti tas zoleles. noriu juodu plauku ir saknu. labai jums aciu mirksiukas.gif

Juodų žolėmis neišgausite schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 16 birželio 2011 - 22:30
ernesin. tai reiskia kad nusidaziusi su chna ir basma saknu spalva vistiek skirsis? g.gif o jei bandyciau daugiau deti basmos. prasau sos verysad.gif nes nebenoriu su tais cheminiais dazyti schmoll.gif plaukuciai visai isretejo per pusmeti net baisu.labi dekoju 4u.gif
Atsakyti