Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

O ka daro bespalve chna? blush2.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif daziausi ir as su chna ir basma, tik va klausimas iskilo...
noriu tamsios spalvos ir skaiciau kad tamsesne spalva gaunasi pirma dazant chna o paskui basma. Ju kiekis vienodas imasi (pvz abieju po 100gr)??? O gal tiesiog chna trumpiau laikyti??? Nesusigaudau visiskai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aksomine_Tamsa @ 2011 05 22, 17:20)
O ka daro bespalve chna?  blush2.gif



Stiprina plaukus, atgaivina juos, suteikia zvilgesio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2011 05 22, 17:44)
Stiprina plaukus, atgaivina juos, suteikia zvilgesio smile.gif

O jie plaukams nekenkia?
Atsakyti
Na, nesu girdejusi, kad kenktu, priesingai, tik geri atsiliepimai apie ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2011 05 22, 20:19)
Na, nesu girdejusi, kad kenktu, priesingai, tik geri atsiliepimai apie ja smile.gif

O kur jos galima isigyti g.gif ? noreciau pabandyti, nes visvien jei bespalve tai nieko baisaus, nes neseniai tik nusiauginau tamsius plaukus,tai nebenoriu dazyt schmoll.gif 3 metus vargau kol nuaugo visi doh.gif
Atsakyti
Buna Maximoje pirkti, kosmetikos prekiu parduotuvese ir kituose prekybos centruose esu maciusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vika8625 @ 2011 05 22, 00:12)
http://english.fila....big_690x340.jpg

tokius. lengvai nusiima, kvapas malonus smile.gif




Aciu 4u.gif
Reiks ir man nusipirkt smile.gif
Jau isivaizduoju pardavejus, jei suzinotu kam tie klijai bus naudojami lotuliukas.gif
Atsakyti
Panos, visai jau pablūdot... Klijus ant veido tepti. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2011 05 23, 08:01)
Buna Maximoje pirkti, kosmetikos prekiu parduotuvese ir kituose prekybos centruose esu maciusi  4u.gif

Dekui, reikes apsidairyti 4u.gif
Atsakyti
O ar galima bespalve chna ant chemiskai dazytu sviesiu spalvu tepti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(indreY @ 2011 05 23, 15:40)
O ar galima bespalve chna ant chemiskai dazytu sviesiu spalvu tepti?  rolleyes.gif

Žinoma, netgi pataria po dažymo dėti mirksiukas.gif
Atsakyti