Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas

QUOTE(aidesa @ 2012 05 21, 14:16)
Laba diena,turiu klausimėlį smile.gif Ar mamytės auginančios neįgalų vaiką gauną kokias nors lengvatas ,mokant komunalinius mokesčius?

as turiu 1 gr, tai kreipiausi, manydama, kad man priklauso lengvata komunaliniams,
atsake, kad priklauso, kas turi neigalu vaika,
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 05 24, 11:05)
as turiu 1 gr, tai kreipiausi, manydama, kad man priklauso lengvata komunaliniams,
atsake, kad priklauso, kas turi neigalu vaika,


Lengvata komunaliniams nepriklauso
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2012 05 26, 10:56)
Lengvata komunaliniams nepriklauso

tada nieko nesuprantu, kodel man taip atsake.....
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 05 29, 14:12)
tada nieko nesuprantu, kodel man taip atsake.....

Lengvata priklauso, bet atsizvelgia i pajamas
Papildyta:
QUOTE(aidesa @ 2012 05 21, 13:16)
Laba diena,turiu klausimėlį smile.gif Ar mamytės auginančios neįgalų vaiką gauną kokias nors lengvatas ,mokant komunalinius mokesčius?

Lengvata priklauso, mes auginam sunkia negalia turinti vaika, bet musu pajamos dideles, ir mums kompensuotu, tik jai uz sildyma gautume daugiau 600 tiek dar negavom biggrin.gif
Atsakyti
Dabar jau aš nebesuprantu biggrin.gif tai gal invalidumas čia ne prie ko,tik gauna lengvatas tie,kuriems "neišneša " atlyginimas/neįgalumo pašalpa?
Atsakyti
Kompensacijos už komunalines paslaugas skaičiuojamos kaip visiems, pagal vienam asmeniui tenkančias pajamas.
Atsakyti
klausiau kitoje temoje,bet gal ka žino,kaip skaičiuojama bedarbio pašalpa,turint slaugos stažą?
Atsakyti
Dabar jau mane pakonsultuokit ax.gif
Ar į NDNT būtina kreiptis pagal deklaruotą gyvenamąją vietą, ar galima į bet kurį LT skyrių?
Atsakyti
laba diena, invalidumas paskirtas kovo 13 diena, poperiai sutvarkyti, gal kas zinot kada praveda pinigus? aciu.
Atsakyti
Gal kas susiduret su tokia situacija, baiginejasi vaiko neigalumas, jau priduoti dokumentai naujam neigalumui gauti, Bet naujas bus tik po 2 savaiciu. Gaunasi tarpas, kuomet vaikas lieka be neigalumo. Ir darzelyje reiklauja susimoketi pilna kaina doh.gif veliau kai isduos nauja pazymejima, isduos nuo tos dienos kuomet buvo priduoti dokumentai ir "tarpo" nebeliks...

Kaip ieskoti tos teisybes? gal yra koks nors istatymas ar kazkas panasaus?
Atsakyti
QUOTE(Anadi @ 2012 06 07, 16:00)
Gal kas susiduret su tokia situacija, baiginejasi vaiko neigalumas, jau priduoti dokumentai naujam neigalumui gauti, Bet naujas bus tik po 2 savaiciu. Gaunasi tarpas, kuomet vaikas lieka be neigalumo. Ir darzelyje reiklauja susimoketi pilna kaina  doh.gif  veliau kai isduos nauja pazymejima, isduos nuo tos dienos kuomet buvo priduoti dokumentai ir "tarpo" nebeliks...

Kaip ieskoti tos teisybes? gal yra koks nors istatymas ar kazkas panasaus?

O jums už darželį reikia susimokėti,kaip tik tuo "tarpo"metu?Gal gali NDNT išduoti,kažkokia pažymą,kad ta negalia,kaip ir nedingo,tik šiuo metu tvarkomi dokumentai?(kaip pvz keičiant pasą,išduoda poperėlį)?
Atsakyti
QUOTE(kapitoška @ 2012 06 04, 14:30)
gal kas zinot kada praveda pinigus? aciu.

Sodra perveda apie 8-10 kiekvieno mėnesio dieną, soc.paramos skyrius, berods, apie 10-15.
QUOTE(Anadi @ 2012 06 07, 16:00)
gal yra koks nors istatymas ar kazkas panasaus?

Jei iškart už darželį nesutinka iškart skaičiuoti su nuolaida, tegu vėliau, pateikus dokumentus "be tarpo", perskaičiuoja.
Atsakyti