Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas

QUOTE(maskatukas @ 2012 02 21, 17:44)
as pridaviau pati dokumentus, o atsakyma gavau per 6 dienas, cia Vilniuje, net nustebau

kai pati priduodavau dokumentus tai pazymejima duodavo is karto ta pacia diena.cia KLP.bet va idomu kaip su siunciamais dokumentais.
Atsakyti
Dukra turi lengvą neįgalumą (vaikas), dėl klubo sąnario operacijos ir rotuotos kojos į dešinę, praėjus 2 metams operuotas kitos kojos kelio sąnarys. Gal žinote ar jai nepriklausytų dėl to vidutinis neįgalumas? Ir kur galima būtų gauti info?
Atsakyti
Laba diena,

Vaikas gavo Vidutini neigaluma, gal ryt, jei is darbo isleis vaziuosiu i Kauno gatve, del pasalpos mokejimo..
norejau pasidometi, kas vaikams dar priklauso? ar yra kokios darzeliu kompensacijos? ar priklauso man slauga kokia? nes jis juodai serga, ir buna tai as bilioteni imu, tai ieskau ka samdyti, tai mociutes prasau, jei jegu turi.. blush2.gif tiesiog nzn kur daugiau informacijos gauti, nes sake, jog Kauno gatveje niekas patarimu nedalija, jei pats nezinai ka gali gauti - patys nepasakys... blush2.gif
ir kaip su sanatorijomis? pas ka ju prasyti, ar pas seimos gydytoja, ar kai ligonineje guli pas ten gydanti daktara? blush2.gif
Atsakyti
sveiki, man nustatytas 40 proc darbingumas, gaunu pinigu uz invaliduma. jei pradeciau dirbti ar man nenubrauktu pinigus uz invaliduma?
Atsakyti
QUOTE(linasxxs @ 2012 04 12, 19:15)
sveiki, man nustatytas 40 proc darbingumas, gaunu pinigu uz invaliduma. jei pradeciau dirbti ar man nenubrauktu pinigus uz invaliduma?

nenuskaitys pinigu, netgi mokescius atskaiciuoja nuo 600 lt algos, o ne nuo 345 ar kazkiek ten, kaip kitiems zmonems, na neapmekestinamas dydis didesnis su neigalumu ir atostogu prikaluso 35 d
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2012 04 10, 12:45)
Laba diena,

Vaikas gavo Vidutini neigaluma, gal ryt, jei is darbo isleis vaziuosiu i Kauno gatve, del pasalpos mokejimo..
norejau pasidometi, kas vaikams dar priklauso? ar yra kokios darzeliu kompensacijos? ar priklauso man slauga kokia? nes jis juodai serga, ir buna tai as bilioteni imu, tai ieskau ka samdyti, tai mociutes prasau, jei jegu turi..  blush2.gif  tiesiog nzn kur daugiau informacijos gauti, nes sake, jog Kauno gatveje niekas patarimu nedalija, jei pats nezinai ka gali gauti - patys nepasakys...  blush2.gif
ir kaip su sanatorijomis? pas ka ju prasyti, ar pas seimos gydytoja, ar kai ligonineje guli pas ten gydanti daktara?  blush2.gif


Esant vidutinei negaliai, slauga nepriklauso. Kompensacijos darzeliui kiekviename mieste skirtingai, vienuose miestuose gauna, kituose ne.
Sanatorinis gydymas priklauso arba nepriklauso , atsizvelgiant i liga
http://www3.lrs.lt/p..._pdf?p_id=25698
Atsakyti
QUOTE(linasxxs @ 2012 04 12, 19:15)
sveiki, man nustatytas 40 proc darbingumas, gaunu pinigu uz invaliduma. jei pradeciau dirbti ar man nenubrauktu pinigus uz invaliduma?

nuskaitys,mano tevelis turi 40%darbinguma ir invalidumo pensiaj gauna mazesne.tai nuo kito menesio nebedirbs.
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2012 04 16, 13:03)
nuskaitys,mano tevelis turi 40%darbinguma ir invalidumo pensiaj gauna mazesne.tai nuo kito menesio nebedirbs.

Kažką gal maišot?

http://www.sodra.lt/index.php?cid=337
"Netekto darbingumo pensijos apskaičiavimas
Netekto darbingumo pensiją sudaro:
pagrindinė dalis,
papildoma dalis,
priedas už stažo metus (šio priedo dydis apskaičiuojamas dauginant 3 procentus socialinio draudimo bazinės pensijos iš kiekvienų pilnų socialinio draudimo stažo metų, viršijančių 30 metų, skaičiaus).
Jeigu asmuo turi būtinąjį stažą, pagrindinė netekto darbingumo pensijos dalis:
asmenims, netekusiems 75 – 100 procentų darbingumo yra 150 proc. bazinės pensijos;
asmenims, netekusiems 60 – 70 procentų darbingumo yra 110 proc. bazinės pensijos."

Pagrindinė pensijos dalis yra fiksuota, Jūsų tėčio atveju 110 proc. bazinės pensijos. Tai kaip netekto darbingumo pensiją gali sumažinti kitos pajamos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėnulė: 16 balandžio 2012 - 12:16
QUOTE(lod @ 2012 04 16, 13:03)
nuskaitys,mano tevelis turi 40%darbinguma ir invalidumo pensiaj gauna mazesne.tai nuo kito menesio nebedirbs.

pensija tai nuskaito, bet ne invaliduma
Atsakyti
Jaunai merginai 19m. diagnozavos Bechterevo ligą. Rudenį 2 kart gulėta ligoninėje, pastovios konsultacijos su reumatologais, geriami hormonai, imanoma gauti nedarbingumą Jūsų nuomone? smile.gif Paūmėjimai dažni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruciuke+1: 16 balandžio 2012 - 14:29
QUOTE(ruciuke+1 @ 2012 04 16, 15:28)
Jaunai merginai 19m. diagnozavos Bechterevo ligą. Rudenį 2 kart gulėta ligoninėje, pastovios konsultacijos su reumatologais, geriami hormonai, imanoma gauti nedarbingumą Jūsų nuomone?  smile.gif  Paūmėjimai dažni.

jei turite gera seimos gyd, susirinkote visas gyd dokumentu kopijas, tvarkykites dokumentus neigalumui ir i komisija, turetumete gaut
Atsakyti
Laba diena, norėjau paklaust, ar su invalidumu žmonės užsiimantys individualia veikla pagal pažymą, turi teisę mokėt turguje už prekybos vietą pusčę kainos? jei būna tokios lengvatos, tai kuo remiantis? Gal kas su tuo susidūrė? g.gif
Atsakyti